Bomar2

Radom

Opinie o Bomar2

Magdalenka

Witam serdecznie, Chciałabym poinformować wszystkich tych którzy są na rekrutacjach w FIRMIE BOMAR2,radom warszawska 139.Osoba mianowicie [usunięte przez moderatora] mówi,że poinformuje,odezwie się czy osoba jest przyjęta czy nie w ciągu tygodnia.Mija,dwa,trzy tygodnie i nic jedno wielkie kumoterstwo!!A w tym czasie można sobie poszukać innej pracy.Nie polecam chodzenia tam na rozmowy kwalifikacyjne.Ten Pan to jeden Grande PAJAC!!Przed pójściem mocno proszę się zastanowić.Oferowanie made in China nie jest wcale takie dobre.Tak mówią pracownicy którzy tam pracują!!

Zostaw opinię o Bomar2 - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bomar2