Opinie o H&I Tekstile w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy H&I Tekstile. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie H&I Tekstile o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&I Tekstile w Bydgoszcz

redzi

[usunięte przez moderatora] i reszta ekipy nie wie co to jest szacunek,ciekawa jestem jak szefostwo jedzie za granice nie brzydzą sie spać w hotelu w pościeli po kimś,materace nie są prane, więc kupując pościel z lumpeksu po wypraniu , jest czystsza niż wasze pomoce domowe ,tego się nie boicie jak szmatą od kibla umyje wam gary,Wy dorobkiewicze na ludzkiej krzywdzie z wypasionymi brykami ,domami jeszcze troche to ludzie odejdą z tego obozu,może wtedy się szefostwu otworzą oczy .

wera

Oj tak to wszystko to prawda.Też tam pracowałam i radzę wszystkim co tam zostali szukajcie sobie nowej pracy niewolnictwo znieśli już dawno.Naprawdę można znaleźć pracę gdzie traktują Cię jak człowieka.Szkoda zdrowia na ten zakład.

mika

iga - 2013-07-27 17:51:12 szanowny panie dyrektorze,mysli pan ze najlatwiej kreci sie kobietami i wciska sie im dyrdymaly? nic mylniejszego mamy dosc traktowania nas jak glupie gesi,brak podwyzek o premi nie wspomne,normy mordercze i ciagle malo malo malo,a towar na wysylki pewnie krasnoludki wam robia,dzieki nam wszystko jedzie na czas,ale nikt tego nie docenia,tylko kryzysem sie zastawiacie i zalewem chinszczyzny na rynku,wiec moze samemu trzeba zacisnac pasa i zrezygnowac z tych wojarzy zagranicznych,ludzie wam uciekaja a wy nie wiecie czemu,kasa drodzy panstwo,kasa,a ci co zostali to chyba tylko z sentymentu jeszcze u was pracuja,wiec docencie to,czas przejrzec na oczy,bo niedlugo sami do maszyn bedziecie musieli usiasc,rozsadku duzo zycze szanowni dowodzacy bardzo trafna opinia,to prawda ze juz ludzie maja dosc tyrania za najnizsza i to z doplata,bo wyrabiajac norme nawet dniowki nie wyjdziesz.jak mozna tak wyzyskiwac ludzi dajac tak smieszne stawki.wymagania pracy w roznych dziwnych godzinach tez jest nie do przyjecia,jestesmy pracownikami a nie mocami przerobowymi,naprawde wstydzcie sie dowodzacy,ale tylko jedno pytanie,wiecie co to wstyd i szacunek dla drugiej osoby?

iga

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy H&I Tekstile po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Szwaczka. Jaki był jej rezultat?
Beza

Panie dyrektorze kiedy podwyżka? Harujemy jak woły na pana pensję, na wczasy a może lepszy samochód więc chyba należy nam się? To samo dotyczy się całej elity z góry.

Dolly - 2013-07-25 16:23:51 Znam troche ten zaklad, jakis czas temu tam pracowalam i nie rozumiem dlaczego wszystkie opinie dotycza tylko jednej brygadzistki. Ona przynajmniej potrafi przeciwstawic sie [usunięte przez moderatora] i przeforsowac swoje zdanie, czego nie mozna powiedziec o drugiej brygadzistce. Ta potrafi robic mine cierpietnicy i spuszczac glowe rozmawiajac z dyrem. Nie ma wlasnego zdania i przytakuje mu nawet w najglupszych decyzjach. Udajac sympatie z usmiechem na twarzy zaoralaby ludzi zmieniajac co chwile decyzje jakby wszystko chciala zrobic sama ludzkimi rekoma, a co do odyrektora to chyba zapomina, ze to wszyscy ci ludzie na niego i ta cala reszte z 3-ciego pietra pracuja, wiec wskazana by byla odrobina szacunku.Wydaje mi się że te krytyczne opinie o tej brygadzistce [usunięte przez moderatora]. piszą osoby, które miały z nią kiedyś na pieńku i to że jest niemiła wobec pracowników to niestety prawda. To chodzi wyłącznie o to. Pracowałam 2 lata i było mi bardzo przykro kiedy ze mną rozmawiała i używała słów [usunięte przez moderatora] Nie jestem już taka młoda, jestem tylko o 2 lata młodsza od niej a pojechała po mnie jak po jakiejś smarkatej. Stąd te właśnie opinie o niej bo tamta druga brygadzistka ma więcej kultury.

Dolly

Majka

Ja na całe szczęście znalazłam sobie lepszą pracę niż ta w H&I TEKSTILE

кσℓσяσωα

Tak, brygadzistka nie ma kultury a jak się zdobędzie na uśmiech to jest to fałszywy uśmieszek a [usunięte przez moderatora] wierzy w każdą jej bajeczkę:)

look

Zgadza się, tyrasz za marne grosze i jeszcze te chamskie odzywki brygadzistki Hanki [usunięte przez moderatora] , nie wiem jakie ona ma układy w tym zakładzie że jeszcze tam pracuje...

Ogi

Pracownik jest wykorzystywany do bólu,jak zostanie nadgodziny to i tak nie dostanie zapłaty za te godziny,Dlaczego!

LUIZA

anonim - 2013-07-19 11:28:56 luiza dlaczego twierdzisz że ludzie szukający pracy w firmie H&L Tekstille Bydgoszcz są zdesperowani? jest tam aż tak źle?PRZECZYTAJ POWYŻSZE OPINIE TO BĘDZIESZ WIEDZIEC DLACZEGO,KTO BY CHCIAŁ BYC WYKORZYSTYWANY ZA TAKIE MARNE WYNAGRODZENIE...

Iga

tak tak ludzie maja racje Pan Dyrektor Pazdzioch wciska pracownikom kit i mysli ze ludzie sa idiotami i w to wiezą. Dyro co innego mowi a co innego robi!

LUIZA

Jeżeli szukasz pracy w takiej firmie to musisz być niezłym desperatem.

berlinka

W sklepie z tanią odzieżą kupie lepszą pościel,niż ta chińska tandeta .

owsianka

Pracowałam przez jakiś czas w tym zakładzie i bardziej żałosnej firmy od TEKSTILE nie widziałam. Mało płacą - nie polecam!!!

Pikaczu

Racja! Dobrze by było żeby Hanka [usunięte przez moderatora] pracowała na produkcji tam u siebie w Nakle. To by dopiero zobaczyła jak to jest byc popędzanym do roboty za marne grosze, bez poszanowania dla drugiej osoby, jakby się czuła jakby tak do niej tykali [usunięte przez moderatora]

zυżєℓєк

Tyrasz i nic z tego nie masz, trochę jak w Korei Płd, dyrektor upatrzy sobie jakąś ofiarę i przyczajony ze stoperem sprawdza czy wyrabiasz normę, jeśli nie to jesteś pierwszy do wylotu.

orzeł

Garba się dorobisz w tej firmie,poniżania

ryryry

Mam niemiłe wspomnienia z tej firmy. Tyrałam jak wół, do domu wracałam wykończona a zarobki [usunięte przez moderatora] . Niesympatyczna brygadzistka Hanka, ordynarna często używała niecenzuralnych słów, zero szacunku do osób starszej od niej, wszystkim sobie tykała. Trochę kultury pani Hanno!!!

Zostaw merytoryczną opinię o H&I Tekstile - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w H&I Tekstile?

Zobacz opinie na temat firmy H&I Tekstile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&I Tekstile?

H&I Tekstile
1.5/5 Na podstawie 123 ocen.
  • Ołowiana 18
    85-461 Bydgoszcz