Sii Sp. z o.o.

Opinie o Sii Sp. z o.o.

Wilczur

Witam! Ile zarabia się w firmie Sii? Na stanowisku konstruktora?

Maciek
@Wilczur

możesz być spokojny, conajmniej 2 tyś napewno dostaniesz.

Jacek

Pracuję z Sii od 6 miesięcy i jestem zadowolony. Kontakt z account managerem jest bardzo sprawny, atmosfera przy współpracy z rekruterkami dobra (pomagam czasem w sprawdzeniach technicznych kandydatów), płatności terminowe. Mam sporo znajomych z Sii u tego samego klienta, którzy nie mają powodów do narzekań.

konkurs

Z okazji swojego 10-lecia, Sii ogłosiło konkurs. Trzeba złożyć życzenia firmie w formie krótkiego filmiku, a można wygrać weekend dla dwojga w wybranej stolicy w Europie. Chwytajcie kamerki, telefony, tablety i nagrywajcie życzenia. Szczegóły na stronie: www.sii.pl/10-lat

pracujący

@colt - to zależy od projektu. W niektórych chcą z doświadczeniem, i to długim, a w niektórych można zacząć od początku i sporo się nauczyć. najlepiej po prostu do nich napisz na adres rekrutacyjny od razu z CV - to nic nie kosztuje, a pewne rzeczy można ustalić od razu przez telefon. Z mojego punktu widzenia - w porzo firma.

colt

Swojego czasu miałem kontakt z firma SII na jednych z targów pracy dla studentów, teraz poszukuję pracy i znalazłem w swoim folderze ulotkę od firmy. Zastanawiam sie, czy nadal chętnie rekrutują absolwentów uczelni wyższych? Czy jednak potrzeba miec ponad dwa alta doświadczenia w pracy? Pozdrawiam i z góry dziekuje za informacje.

Anna Węgrzanowska
@colt

Poszukujemy zarówno specjalistów, którzy posiadają już kilkuletnie doświadczenie, ale także tych, mających za sobą dopiero pierwsze kroki w branży. Zachęcam do wysłania CV na adres: rekrutacja-wroclaw@pl.sii.eu. Sprawdzimy, co możemy Ci zaproponować :)

sii

na swieta zawsze jest paczka, pierwsze słysze zeby była jakas premia pieniezna :) faktycznie jest ona z roku na rok mniejsza, imprez firmowych tez ubyło, taka cena za śrubowanie wynikow, okres promowania marki Sii na Wrocław juz sie zakonczył a kto sie nie załapał ten trąba :D Ja pracuje na b-2-b, wiec oczekuje tylko zapłaty wynegocjowanej stawki, wszelkie inne bonusy traktowac moge jako miły dodatek i gest ze strony Sii. Nie rozumiem tez jak mozna narzekac pracując w branzy IT - przeciez mozecie pracować w dowolnym "lepszym" miejscu/pracy. Zgaduje ze narzekaja osoby dla ktorych Sii jest pierwsza praca - kiedys zrozumiecie ze wszystko zalezy od Was.

Roberto

Możliwe, że odstąpili od pracy i porzucili nadzieję na sukces, widząc ,,rzeczy" przez ,,ż" :D. Możliwe też, że wypowiedź jest kwestią dobrego smaku oraz wrażenia jakie odniosą osoby czytające portal gowork.

Pawel

Taaa ortografia to najważniejsza umiejętność... Tysiące polonistow bez pracy nie może się mylić. Ja napisałem dobrze, "inteligentna" klawiatura zmieniła;-)

Jowita - Wrocław

Pawel - 2012-11-08 11:25:00 Zostales zwolniony jako jedyny pracownik bo zle pracowales. Klient moze rozne zeczy mowic, wiec zapytalem twoich kolegow z projektu i powiedzieli ze kryli dlugo twoje obijanie sie. Ale tak pracowac sie nie da. Swietnie nam sie kiedys pracowalo z toba. To sie zmienilo z twojej strony. Szkoda.Proszę Pana jak można "rzeczy" napisać przez "ż"?. Chroń mnie Boże od takich HR - owców i Managerów ;)

Jowita

Arnina

To prawda, na święta było dość biednie. Miałam nadzieje, ze będzie lepiej. Nie można powiedzieć, ze dostałam zero, ale przy tym co pisze Sii o swoim budżecie na inwestycje odczulam spory zawód.

abcdef

Czy mi się wydaje, czy ubyło postów? :D

Gawel

Pawel - 2013-07-10 10:40:45 Ja tak się zastanawiam czy wy w ogóle myślicie co piszecie.. SII ma ponad 1300 pracowników tylko w Polsce.. Ciekawe kto by przyszedł pracować za 4000 brutto.. Tyle to ma helpdesk i to na początek.. Programiści i testerzy .. to zupełnie inna bajka.. Ale tacy się tutaj nie pojawiają bo by takich bzdur nie pisali.. Btw.. SII dostało nagrodę najlepszego miejsca do pracy w IT w 2012 roku.. Nagrodę przyznaje Computer World.. na podstawie badań opinii pracowników różnych firm.. to chyba o czymś świadczy. Firma tym się różni od innych na rynku że dba o pracowników i inwestuje w nich.Znam nie jedna osobe pracujaca w sii ktora dostala mniej nawet niz 4 tys. brutto a poszla badz to na testera badz na programiste. Bonusy na swieta sa czasami ale to zalezy. Raz kasa ze 100 - 200 zl (byly kiedys takie czasy) a raz butelka wina z biedronki (i takie czasy byly). Szkolenie pracownikow to tez bajka. Nie dostaniesz szkolenia ktore nie jest w 100% powiazane z obecnie wykonywanym zadaniem a i nawet jak dostaniesz to szkolenie zrobi Twoj kolega ktory kiedys cos przeczytal na ten temat (ot tak zeby taniej bylo). Tak wiec jesli chcialbys robic cos powazniejszego i isc do innego klienta to siedz po nocach i samemu sie ucz a potem bedzie to procentowac Twojemu pracodawcy. Inna sprawa te rankingi. Mozemy pogadac o ich prawdziwosci jesli przedstawione zostana zasady i pytania ktore tam obowiazywaly przy ustalaniu rankingu. Odpowiedno ustawiona ankieta moze dac kosmiczne rezultaty, macie przyklady z sondazami wyborczymi. Kolejna sprawa to managerowie nizszego szczebla (wyzszego ciezko mi oceniac) to ludzie z lapanki. Osoby ktore potrafia dobrze slodzic swojemu szefowi a na robocie sie nie znaja, ani technicznej a zarzadzanie mieli jedynie w SIMSach i podejscie do ludzi chyba tez maja jak z gier komputerowych. Cale szczescie ze wiekszosc projektow nadzoruje klient SII to jakos to sie kreci. A i pamietajcie widzac kryzys ze pierwszy leci pracownik z firm takich jak SII. Dziekuje za uwage i pozdrawiam wszystkich pracownikow SII

wacek
@Gawel

Jak wyglada inwestycja w pracownika?

Pawel

ble

4k brutto to nie tragedia? klient placi gdzies miedzy 500 do 1000PLN za dzien pracy konultanta. Policz sobie ile mozesz zarobic, i nie licz potem na premie, chyba ze na laurke od kierownika i tytul IT bohatera

Czy to wazne kto

Hej, pracuje w sii od jakiegoś czasu. Ogólnie jest ok. Trochę może martwic to, ze mogą zostać wykopani od klienta i w tedy albo rozwiążą umowę lub zaproponują inny projekt. Jeśli nie przeszkadza ww. to mogę polecić. Pamiętaj, ze warto się licytować od początku co do wypłaty. Warunki pracy i jakość twojego zadowolenia nie zależy w 100% od sii czy klienta, ale od Ciebie i tego na ile pozwolisz innym. Mi się akurat podoba, jednak słyszałem też negatywne opinie.

4000 netto? Chyba brutto kolego i to jak masz doświadczenie. Zapomnij !! No i ta praca od konkraktu do kontrkatu i uzeranie się z klientem... Klient nasz pan! Jestes miedzy młotem a kowadłem, bo jak Klient bedzie niezadowolony, to cie wyleja, a jak bedziesz cicho siedzial, to sam bedziesz mial problemy z realizacja zadan. Kombinuj!

operator

Ktos sie orientuje ile tam placa programistom? Mozna liczyc na 4k netto we Wroclawiu lub Katowicach?

zdradzona żona
@operator

zgadzam sie w 100% , trzeba samemu sie przekonac, ale z drugiej strony to naprawdę dobry pracodawca, który oprócz w miarę dobrej pensji i korzyści socjalnych zapewnia imprezy i atmosferę dla singli i niewiernych małżonków (mój mąż z trzydniowej imprezy integracyjnej przywiózł zdjecia i filmy jak go całuje inna współpracownica w środku nocy, a na urodziny dostał od administratorki taką walentynkę, że szok! ...)

No Nick

Jak chcesz się dowiedzieć jak się naprawdę pracuje to wystartuj tam. Z tego forum prawdy się nie dowiesz. Znajdziesz tu frustratów którzy pod przykrywką anonimowości wylewają gożkie żale i opluwają swoich obecnynch lub byłych pracodawców. Znajdziesz też fanatyków którzy dadzą się pokroić i zniszczą Cię jeśli tylko słowo złe w stornę pracodawcy wypowiesz... W końcu znajdziesz tu pracowników którzy siedza na tego typu portalach i sieją propagandę. Pamietaj, że prawda jest gdzieś po środku. Więc proponuje nie czytac tych opini tylko idz, zobacz oceń sam... Nie polegaj na opiniach na tego typu portalach. :)

Mirek

Pracowałem w tej firmie niecałych 3 lata, i mogę śmiało ją polecić każdemu - bardzo przyjemna atmosfera w pracy, zarobki odpowiednio do umiejętności, benefity (tanio można mieć prywatną opiekę medyczną, MultiSport etc.). Na plus jest także elastyczne podejście do formy zatrudnienia: umowa o pracę, samozatrudnienie (freelance). Firma, i szczególnie oddział we Wrocku, dynamicznie się rozwija, zdobywa nowych klientów, i tym się wyróżnia od innych podobnych firm (naprz. HCL, IT Kontrakt).

Zostaw merytoryczną opinię o Sii Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sii Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sii Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sii Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sii Sp. z o.o.