Godan Serwis

Poznań

Opinie o Godan Serwis

Patrycja

Na stronie www firmy Godan Serwis podany jest specjalny adres do wysyłania aplikacji. Firma deklaruje, że poszukuje specjalistów. Jakich konkretnie? Z jakim doświadczeniem zawodowym najcześciej poszukuje się tu pracowników?

Patrycja

@syrek a jak po zmianach w prawie w aktualnym roku wyglądają stawki dla nowych pracowników? Czy warunki zatrudnienia zmieniają się wraz z nabywanym doświadczenie,?

syrek

no tam serwisantów to każde ręce do pracy chętnie na pokład są przyjmowane :) faktycznie ja też uważam, że ta stawka jest konkretna i można już tutaj mówić o porządnym zatrudnieniu, zwłaszcza, że wypłaty są na czas

bakus

Nie wiem dlaczego tak plujecie jadem na firmę...jeśli koordynator jest ogarnięty to i kasa będzie w terminie. Nie zdarzyło mi się, żeby nie przyszła, zawsze po 25 każdego miesiąca dostaje na konto. Ja firmę mogę polecić z czystym sercem

janeczka

też bardzo ciekawa jak w tego typu firmie wygląda rozmowa rekrutacyjna, czy różni się czymś od innych firm? może się nawet wybiorę z ciekawości ale szczerze mówiąc wolałabgym się czegoś konkretniej od was dowiedzieć żeby obciachu i niespodzianek nie było. opiszecie, ma ktoś jakieś doświadcze3nia z rozmów u nich do podzielenia się?

tamik

Może to był chwilowy problem, może nawet nie bezpośrednio zależał od Godan Serwis i wraz z poprawa sytuacji negatywne wpisy tutaj ustały. Zapytam wobec tego, czy warto teraz zainteresować się praca w firmie, czy nic się nie poprawiło? Możecie opisac w skrócie jak tutaj wyglądają rozmowy rekrutacyjne?

marta

Właśnie poziom firmy pokazał jeden z dyrektorów (czyt wyżej) Nikomu nie polecam tej firmy.. Chyba że ktoś ma czas by dopominać się codziennie o swoje zarobione pieniądze. Przekręt za przekrętem ale może niebawem ktoś się za nich weźmie. ODRADZAM

Dyrektor

Jak gamoniu do tej pory nie znalazłeś nr konta to jak chcesz dostać pieniądze? Do ręki? Do reki to wiesz co możesz......

Hon

Firma godna polecenia wypłata zawsze terminowo.

tina

pimpek - 2010-09-14 20:17:35 NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!! ja swoich pięniędzy oraz zwrotu za paliwo nie widziałem już 3 miesięcy!!!!!!!!!!Ja też nie moge doczekać sie wypłaty

stokrotka09

Zgadzam sie firma beznadziejna, ja nie dostałam pieniedzy zadodatkową prace musiałam dzwonic, prosic, nie polecam. Na umowe miesiac czekam i doczekac si enie moge.!!

guanakumpa

firma szajs i tyle

pimpek

góru

Firma jak najbardziej solidna. Wypłata zawsze w terminie. Pracowałem to wiem :)

ona

Solidna firma. Bezproblemowe wypłaty. polecam

piotras

Firma godna polecenia trzeba się napracować ale można też dobrze zarobić wypłacalni terminowi solidni ja polecam.

Zostaw opinię o Godan Serwis - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Godan Serwis