Tradepol Sp. z o.o.

Opinie o Tradepol Sp. z o.o.

była pracownica

no niestety trzeba przyznać że Pan Dariusz nie należy do prawdomównych i punktualnych osób. Na rozmowie bajeczki a potem... szara rzeczywistość. Zarobki: 8 zł na godzinę nadgodzina dzienna 50% a nocna 70% sobota 16 zł godzina,a jak wpadnie niedziela to dodatkowo 50 zł. wypłata do ręki jak się coś nie zgadza to bez problemu można się z Nim dogadać. co do pracy Pan Dariusz popełnia duży błąd że nie pokazuje na rozmowie jak ta praca tak na prawdę wygląda :/ owszem jest jedno pomieszczenie gdzie kontroluje się jedną uszczelkę i tam jest przyjemnie (klima w lecie w zimie ciepełko) ale jak zejdziemy trochę niżej to już jest gorzej... multum różnych uszczelek nie ładne do kontroli (pod względem wielkości, lub tego że ostrym skalpelem trzeba obcinać nadmiar gumy) dodatkowo okropny smród gumy z gorących pieców który miesza się w lecie z ciepłem i idzie paść... a w zimie brrrr przeciągi miedzy magazynami ALE ponoć ma się to zmienić ^^ jest również miejsce do pakowania uszczelek 160 w którym upał straszny, i PHE gdzie są największe i najgorsze uszczelki. co do brygadzistek... straszne. jedna goni ale pozostałe siedzą i beblają :/ upominają i popędzają. duża rotacja pracowników co chwilę pojawia się ogłoszenie że szuka do pracy, ciekawe dlaczego... ? warto przemyśleć pracę w TRADEPOLU-u a i nie ma żadnych przejść pod TRELLEBORG. bzdura!

bielska

Witam. Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną, oczywiście szef spóźnił się 30 min(co się później okazuję, że jest to na porządku dziennym). Mnie i koleżance przedstawiono pomieszczenie do kontroli jakości (bo też na owe stanowisko obie kandydowałyśmy). Wyglądało dość przyzwoicie. Stawki ok - 8zł netto na godzinę, praca na 2 zmiany,umowa zlecenie, ale możliwość przejścia pod Trelleborg na umowę o pracę. Za ewentualne weekendy stawka bodajże 10zł. Obie się zgodziłyśmy. Następnego dnia wysłano nas na badania lekarskie i na 2 zmianę do pracy. Dano nam umowę do podpisu,w której żadnych podstawowych informacji tj. stawka godzina, wymiar czasu pracy nie były wypisane (bardzo nas pospieszano do pracy więc podpisywać i wio do pracy. Wysłano nas na hale produkcyjną-każdą na inne stanowisko. Co się okazało zatrudnili nas niby na kontrolę jakości, a w rzeczywistości pracowałyśmy na produkcji przy pracach manualnych, obsłudze maszyn i wtryskarek. W dodatku przy podpisaniu umowy usłyszałyśmy, że za kilka dni wdrążają 3 zmiany (na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo zaprzeczali). Koleżanka poddała się po jednym dniu. Praca bez potrzebnych narzędzi typu rękawiczki-krew się lała strumieniami. W końcu trafiłam na kontrolę jakości co również okazało się być niezbyt fajne-siedzenia jak taborety, przysięgam nigdy tak mnie plecy nie bolały po 8h, a długi czas już pracowałam na kontroli, w pracy siedzącej. Atmosfera bardzo nie miła-dziewczyny Cię na wstępie obgadują, nikt Cię tam nie chce, kobita która jest "niby liderką" tylko dre ryja jak ktoś zacznie szeptać i mówi że ma się zapier***. Ogólnie kontrola tylko jednej uszczelki co po dłuższym czasie może się bardzo nudzić, ale jak kto lubi. Ogólnie nie polecam. Od dziewczyn z produkcji ze szczerych rozmów wynika, że są szantażowane i mają przychodzić kilka godzin wcześniej na zmianę lub zostawać po. 1200 zł na rekę przy pełnym miesiącu to DOBRY ZAROBEK JAK NA TRELLE- tak mówiły. Nam powiedziano 1500zł na rekę, dziewczyny komentowały to tak, że z początku każdą takie wynagrodzenie miała mieć a zawsze wychodziło inaczej "bo teraz lichy miesiąc". Pozdrawiam i trzymajcie się z daleka.

Wsciekla
@bielska

Stek kłamstw jestem starym pracownikiem nigdy taka sytuacja nie mialan miejsca

zimbru

Tradepol jest firmą pochodzącą z Łaz i wiem , że wiele osób myśli że myli jeszcze dwie firmy zajmujące się zupełnie różnymi branżami a tak naprawdę to jest jedna i ta sama firma. Tylko rzeczywiście jeden jej oddział zajmuje się opakowaniami natomiast drugi specjalizuje sięw instalacjach. Teraz mam nadzieję, że to już będzie jasne

kity

troche sprzeczne informacje, bo mali jakiś czas temu pisał że wypłatę trzeba sobie liczyć. Jak jest teraz i jakie jeszcze macie doswiadczenia ktorymi mozna sie podzielic z osobami ktore szukaja tam pracy? Bo do rozmowy kwalifikacyjnej warto się solidnie przygotować, gdyż jest to etap, na którym odpada 95% kandydatów. pomożecie?

Monter

Rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie, była to moja pierwsza rozmowa i pomimo stresu naprawdę nie mam nic do zarzucenia

Jakie są oczekiwania? Pytania o stawkę? Rozmowa o zainteresowaniach i umiejętnościach

Katarzyna

Pracuję w firmie Tradepol od kilku miesięcy -na początek dostałam umowę zlecenie, po 3 miesiącach otrzymałam umowę o pracę. Praca wymaga spostrzegawczości - ogólnie nie jest źle jeżeli ktoś robi to co do niego należy.Atmosfera w firmie raczej ok, z szefem można się dogadać co do nadgodzin,pracy w weekendy.

A czy praca w tej firmie jest stojąca czy siedząca?

Zawiedziona Dariuszem P.

Tak to prawda,dlatego się zwolniłam i przeszłam gdzie indziej bo nie dostałam obiecanej umowy o pracę a Zarobek śmiesznie niski!!

Mali

Odradzam pracę w tej firmie, nie ma co liczyć na umowę o pracę, wypłaty trzeba sobie liczyć bo szef oszukuje. Kierownik produkcji ma ludzi pracujących w tradepolu za nic.

mysz
@Mali

ja tez wyslalam cv pod tradepol pan do mnie dzwonil po 19 pow co to za praca za ile zeby sie umowic mowie mu ze w pt nie dam rady zeby sie umowic w pon a on dobrze w sobote albo prosze jeszcze dzwonic oki dzwonie na nastepny dzien a pani mi mowi z enie mozliwe zeby do mnie dzwoni po 19 ktos jak kadry sa do 16 zas wyszlam na jakas kopletna idiotke

Iza

Wysłałam CV (ogłoszenie na necie)na stanowisko kontrolerki jakości pod adres tradepol2003@..., po kilku dniach dostałam odpowiedź z prośbą o kontakt. Pan z którym rozmawiałam zaprosił mnie pod adres ul. skrzydlewskiego 38 żeby omówić szczegóły pracy. wszystko było by fajnie gdyby nie to że pod wskazanym adresem był dom prywatny bez żadnych oznaczeń że znajduje się tam jakieś biuro... Pan ma na imię Dariusz P. Czy to normalne żeby przeprowadzać rozmowy w prywatnym domu? czy to jakaś ściema?

Bywalec

Porzadna firma, porzadny czlowiek z szefa, a i tak narzekaja i narzekac beda

na poczatku jestes przypisany do konkretnego dzialu ,ktory kontroluje daną grupe uszczelek, sa takie ktorych na nocce. sie nie kontroluje stad 2 zmiany, reszta leci na 3, zaden grafik, kwestia wstepnego ustalenia

system pracy 2 lub 3- zmianowy, nie ma grafiku, pracuje sie od pon do piat plus ew setki w weekend ogolnie da sie z szefem dogadac

ty jako pracownik kontroli jakosci nie bardzo masz potrzebe a tym bardziej okazje do dogadywania sie z gora, bo i po co??

roznie,czasem tak sie moze zdarzyc ale nigdy na zasadzie musu ,raczej dobrej woli, najczesciej jednak wie sie wczesniej i ma sie do wyboru dni

nie soboty a nadgodziny sa platne 10,65, gdy idziesz w sobote jest setka, czyli podwojna stawka godzinowa , wiec 14,2 soboty sa, to zalezy od ilosci pracy, chetnych jest sporo, ale kazdy zawsze sie zmiesci

w jakim sensie? jesli pytasz o punktualnosc i czestotliwosc wyplat, to tak, nigdy nie ma spoznienia i zawsze jest na czas jesli pytasz o to czy cegla ci nie spadnie na glowe w pracy to raczej tez ok, nie spadnie :) a najlepiej nie pytac ,sprawdzic samemu- kazy ma inne odczucia i wymagania, czesc!

taka praca, jakie mialby miec inne powody??nie rozumiem

praownik

kontrola jakosci , kontroluje sie uszczelki po prostu , niewazne czy student czy nie, czy mloda czy starsza ,kazda zarabia tak samo jesli chodzi o stawke godzinowa

z tego co wiem raczej przyjmuje, tyle ze kobiety, lepiej wyslac cv, ew pozniej dzwonic

praca na 2 albo 3 zmiany, w zaleznosci od zapotrzebowania na dana uszczelke, zlecenie na poczatek, pozniej o ile nie ma sie statusu ucznia o prace, stawka 7,10 na reke, za nocke 8,50 a za nadgodziny 10,65. Tyle jesli chodzi o wynagrodzenie.

nie moze zmian 2 albo 3,zalezy

Zostaw merytoryczną opinię o Tradepol Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w Tradepol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tradepol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradepol Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradepol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tradepol Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradepol Sp. z o.o.