Opinie o Iste w Babimost

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Iste, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iste o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iste w Babimost

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Iste?

Jarek Nowy wpis

To firma istnieje czy nie w końcu? Niech ktoś odpowiedzialny potwierdzi info!!!!

Jarek Nowy wpis
@Jarek

Nie istnieje i wszystkim zalega kasę

Olek Nowy wpis

Zastanawiam się dlaczego przestaliście tu zaglądać? Jest tak dobrze?

Dominika

@WTF !, nie natrafiłam w KRS na informacje o zamknięciu Iste. Forum jest publicznym, więc wszelkie wypowiedzi powinny być oparte o rzeczywistą sytuację z firmy. Czy posiadasz oficjalny komunikat związany z zamknięciem działalności przez Iste?

anonymous
@Dominika

To jedź na zaklad Babimost ul Leśna 17a pocaluj klamkę i nie truj juz du......y.

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Iste? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spedytor
(83 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

klałdiusz

to jest już koniec niema tam nic

WTF !

O jakim Iste ? Taka firma nie istnieje. Forum powinno być zablokowane moderatorze,bo wprowadza ludzi w błąd.

Dominika

W dalszym ciągu nie otrzymałam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. @Klaudyna, może Ty posiadasz informacje na temat aktualnej sytuacji Iste? Czy posiadasz formalny komunikat na temat zamknięcia działalności? Odpowiedzi na te pytania będą bardzo pomocne.

WTF !
@Dominika

Proszę zgłosić się do Inspekcji Pracy,bądź Sądu właściwego. Tam otrzymasz formalny i oficjalny "komunikat'. Proponuje oprawić go w ramkę i powiesić na ścianie ku pamięci ,by w przyszłości nie zadawać na forum niedorzecznych pytań.

Klaudyna

Dwie osoby odzyskały kasę.W koncu ....

Dominika

Czy ktoś z obecnych na forum posiada oficjalne informacje na temat zamknięcia działalności firmy? Na stronie Iste nie ma żadnej informacji w tej kwestii. Czy ktoś posiada jakiś formalny komunikat? Byłaby to cenna informacja dla zainteresowanych firmą.

Dominika

Proszę o nieobrażanie się wzajemnie. Komentarze, które nie są zgodne z regulaminem będą usuwane. Więc kto może udzielić merytorycznej informacji o Iste z Babiegomostu? Jaka jest atmosfera? Polecacie?

@Dominika

Człowiek rozumny,czy bot maszyna ? Człowiek czyta i rozumie co czyta.(?) NIE- NIE POLECAMY ISTE. ISTE JUŻ NIE ISTNIEJE !

Były pracownik.......
@Admin

Nic dodać nic ująć ale Domisia i tak nie zrozumie .

Alo

Kiedy będą zaległe pieniądze

skowronek

Ponoc prokurator i policja byli....wie ktos ,coś?

Przewoźnik

Proszę o informacje jeśli ktoś w jakiś sposób odzyska swoje należności. Mam niezapłacone faktury za transporty, które wykonałem dla firmy Iste. 603642474 - mój numer telefonu.

The end
@Przewoźnik

Człowieku pozbądź się złudzeń nie jesteś jedyny. Ja już się dawno pozbyłem. Ostatnia kasa zarobiona przez ostatnich naiwnych pracowników poszła na potrzeby "biednego" właściciela.

Dominika

Proszę o merytoryczne komentarze odnośnie Iste. Polecacie tego pracodawcę? Wasze opinie są ważne dla innych użytkowników forum, którzy aktualnie są w poszukiwaniu pracy. Nie znalazlam żadnej oferty pracy na stronie firmy, czy aktualnie rekrutują? Jaka panuje atmosfera?

Były pracownik.
@Dominika

Nie wiem co Ci napisać bo z tego co napisałaś wynika że masz problem z zrozumieniem tekstu ale spróbuję iste już niema czy to jest zrozumiale prościej sie nie da.

Admin

Co na zebraniu ? Kasę odda ?

On

:D

zzz

szkoda

Misza

Czy iste jeszcze istnieje?

Były pracownik.......
@Misza

Teoretycznie nie praktycznie coś tam glucą ale to są ostatnie odechy tej firmy.

Misza
@Były pracownik.......

I po ISTE

jj
@Misza

Szkoda. A coś się wyjaśniło ?

Doda

Upadłość.

sołtysowa

artykuły , opinie , krzyki-a kasy nima i nie będzie:)))))

Zostaw merytoryczną opinię o Iste - Babimost

Iste
1.8/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Leśna 17A
    66-110 Babimost
  • NIP: 9231582538 KRS: 0000099643

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Iste