Opinie o Transport Miedzynarodowy "SEBA-POL"Solarz Seweryn w Babczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Transport Miedzynarodowy "SEBA-POL"Solarz Seweryn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Transport Miedzynarodowy "SEBA-POL"Solarz Seweryn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Miedzynarodowy "SEBA-POL"Solarz Seweryn w Babczów

Marta Nowy wpis

Hej, czy każdy kierowca w firmie ma przypisany do siebie samochód ?

Jena Nowy wpis

Pan, who looking for good drivers. Was worked two month, didn't have any problem. All was good. Left this work, because found work in other direction. If i will want to start driving again, i came to the same man for busyness. Recommend this company.

Tymon Nowy wpis

Firmy nie są idealne ale pracownicy bardzo często też nie !!!

Aneta Nowy wpis

@xxx co sprawia, że jesteś tak negatywnie nastawiony do tej firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń w SEBA-POL?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Transport Miedzynarodowy "SEBA-POL"Solarz Seweryn? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
xxx

Płaczek to Ty jeszcze bawisz się w ten transport? I znajdujesz głupich żeby u Ciebie pracowali? 27 kierowców w ciągu 6 lat na ilu autach? Jakbyś płacił to i by chłopak miał na jedzenie. Żenada...

Seweryn Solarz

Zapraszam wszystkich rozsądnych kierowców którzy chcą pracować w transporcie krajowym, Pozdrawiam

Seweryn Solarz

Panowie, ogarnia mnie pusty śmiech gdy czytam te opinie ;-) . Karolek mogłeś dopisać, że zostałeś zwolniony z powodu kradzieży ciastek w Opavie. Nie miałeś co jeść to było powiedzieć a nie na forum tniesz odważnego. Kwestia paliwa była już chyba opisana. Mogliście przekazywać nowym kierowcom aby trzymali Waszą normę 42l/100km to nie trzeba byłoby wypisywać teraz ze komuś brakowało paliwa. Rożnicę w spalaniu nawet 10l/100km, Panowie żenada. Kradzież 1100l paliwa - sprawa na policji, uszkodzone 3 opony w tym dwie z felgami na 2500km, nowe klocki hamulcowe wydarte do zera na całym zestawie w 3 miesiące, rozjechany szlaban we Francji na firmie, kierowca międzynarowowy który jeździł "wszędzie ", był nawet w Portugalii ale przez Hiszpanie nie jechał, kierowca wraca bez LEWEGO lustra, wypada z kabiny i mówi, że nie zauważył gdzie to się stało, "kółko do Hiszpanii przejechane na półbiegu ponieważ na całym biegu auto mialo za mało obrotów, skradziony towar z naczepy na ponad 4000zł (ubrania NIKE) kierowca ponoć przez kolejny rok nawet w pole chodził w Naikach :-) To tylko kilka"przypadków". Od 2007r do 2013r przeleciało 27 pracowników z czego 4 było kierowcami (rekordzista od stycznia do kwietnia tego samego roku miał 6 świadectw pracy ;-)) Panowie to co piszecie świadczy tylko o Waszych błędach i niekompetencji. I nie podszywajcie się pode mnie pisząc na forach ponieważ to już Wam całkiem uwłacza i świadczy o Waszych "małych interesach".

pukur

wer, najlepiej do nich i tak aplikację złożyć. Może się odezwą z informacją zwrotną.

kroj

W dzisiejszych czasach nieposiadanie strony internetowej nie świadczy najlepiej o firmie. Jest to przecież doskonała forma promocji. Teraz wszystko się odbywa w sieci. Ale pomijając ten fakt możecie mi powiedzieć jakie kraje obejmuje ten transport ? Chciałem się zatrudnić w tej firmie, ale najpierw muszę zweryfikować kilka rzeczy.

pk

he he niezła firma patrzę....a ja wybieram się aby zagadać z szefem o ewentualnym zatrudnieniu... A poza tym to dlaczego nie ma strony www ta firma, przynajmniej ja nie moge znaleźc...

zawiedziony

Chyba żartujesz pracować w firmie a tankować za swoje,do firmy idzie sie zarabiać aby utrzymać siebie lub rodzine a nie finansować firme,finansami zajmuje się pracodawca a nie pracownik.Ten (właściciel)koleś powinien jeszcze dorosnąć do tego aby mieć i prowadzić firme bo jak narazie to dno i totalny ciemniak.Pozdrowionka dla tych którzy pracowali u tego gościa podziwiam ich.

hahaha

no tak... w sumie tak to juz jest jak mlody typek prowadzi firme i nie ma o tym zielonego pojecia. Zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi komentarzami jakie tu sa zamieszczone. To czysta prawda. Jesli nie ma sie do tego pojecia to po co wogole zatrudniac ludzi ktorzy chca SUMIENNIE i UCZCIWIE wykonywac swoja prace skoro to jedno wielkie klamstwo? Kilku znajomych niestety mialo okazje tu pracowac i jak szybko sie zatrudnili tak szybko odeszli stamtad. To swiadczy tylko o pracodawcy

to ja

witam ja rowniez nie polecam tej "firmy". Auta niezbyt sprawne do jazdy, a do tego brak pieniedzy na zatankowanie auta przez co kierowcy sa zmuszeni stac nawet kilka dni na parkingach i prosic sie o przelanie pieniedzy. SZCZERZE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zyczliwy

tak jak pisali poprzednicy. chlopaki omijajacie dziada

kamyk

Aha...i zeby nie bylo!!! Nigdy nie bylem pracownikiem tej firmy ale wiem co mowie. Uchowaj nas boze od tej fimy i od takich pracodawcow!!! Pozdrawiam wszystkich kierowcow.

daf

uwazaj zeby Tobie ktos nie przegrabował. . Powodzenia w życiu.

seba - pol

Nie bede cie wymieniał z imienia i nazwiska ale nie szukaj pracy w moich okolicach. Przekazałem znajomym firmom jakich rzeczy sie dopusciłeś i jakich szkód narobiłeś. Powodzenia w życiu, mysle ze jednak trafisz na człowieka który ci skóre przegarbuje.

karolek

Koledzy uwazajcie na tego kolesia. Ten pracodawca to młody łepek ma 26\27 lat. Ogłoszenie u niego jest non stop ma cztery zestawy(usunięte przez moderatora). mowi ze z km po 30gr a co do czego to placi po 1.5 gr . wystawia obciazenia. oszczegam i nie polecam to jest sciemniacz a nie pracodawca. wiem cos o tym bo sam sie na tym przejechałem a mam nadzieje ze nie tylko ja. tylko ze nikkt o tym nie pisze i nastepni sie nadziewaja. przestrzegam przed tym gosciem.

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Miedzynarodowy "SEBA-POL"Solarz Seweryn - Babczów

Transport Miedzynarodowy "SEBA-POL"Solarz Seweryn
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 15
    97-524 Babczów