Elektromont jelenia gora

Elektromont sa

Opinie o Elektromont jelenia gora

pracownik 2

a co takiego jest do podpisania że wszyscy boja się podpisać, przyjdź do mnie to ci popodpisuje co chcesz....czegóż można być zastraszonym jak to robota normalna przewidywalna wiec czegóż się bać, zwolnień? szefa? inwestora? jak ktoś sie nie nadaje to może się bać a jak ktoś wie o co w tym fachu chodzi to spytam jeszcze raz czego się bać? Przecież to co ma w głowie nikt mu nie zabierze wiec jak się boi niech szuka swojej branży gdzie się nie będzie bał i sie odnajdzie, a jak ty uważasz że się lepiej nadajesz na stanowisko tego co ci nie podpisuje to działaj, pokazuj ze to ty powinieneś być na tym stanowisku bądź liderem w twojej grupie a zostaniesz doceniony i może nawet swoją pieczątkę dostaniesz do podpisywania...to nie korporacja, tutaj szybko możesz wypłynąć

Pitek

głodowe stawki, ludzie zaczynają odchodzić

ktoś

podzielam powyższą opinię

w tej firmie wszyscy są zastraszeni i boją się czegokolwiek napisać

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Elektromont jelenia gora, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o Elektromont jelenia gora - Elektromont sa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromont jelenia gora