Opinie o Hans Brocker KG w Willich

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hans Brocker KG. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hans Brocker KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hans Brocker KG w Willich

Czy pracownicy Hans Brocker KG mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Praca Nowy wpis

Jak się dostać tam do pracy wiesz może

Czy Hans Brocker KG zatrudnia studentów?

XYZ Nowy wpis

Zatrudniają. Trzeba wtedy potwierdzenie od uczelni, że jest się studentem i zaświadczenia, że nie należy się do ZUSu i KRUSu.

Irek

@Zbynio a skąd wiesz, że wstrzymali teraz wyjazdy ?

Zbynio

Z pewnością teraz nie ma możliwości wyjazdu do pracy? Czy podczas pandemii w ogóle organizowano pracę w firmie?

Firma Hans Brocker KG poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Na jakie benefity można liczyć w Hans Brocker KG?

Chujwdupebrockemorchen

6e per h

Jaki jest wkład kierownictwa Hans Brocker KG w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Gryzli

tam atmosferę masz sam se wybudować ich tylko obchodzi wyrobienie limit na dzień ale moim zdanie marto spróbować ja tam pracuje

Konrad

Czy Hans Brocker KG ma pracę tylko w jednym miejscu? Myślę, że opisany przypadek to wyjątek potwierdzający regułę. Generalnie słyszałem, że mają dobrą opinię.

eric

robota nie jest ciezka meczace sa nocki bo pracuje się nawet do 16 godzin minimum 13 non stop stoisz przeerwa 30minut tyle odpoczynku . pracownicy fajni ale jak trafisz na zmiane na której jest brygadzista polak ROBERT to masakra goni nie pozwala rozmawiać robota zamienia się w w max acord jak najwięcej ta kur....wa się chce nachapać by nie wyjść słabiej niż poprzednia zmiana... warunki mieszkalne spoko eleganckie a stawka to smiech na sali jak na te caszy wychodzi około 4,70 euro netto pozdrawiam

ybd

ale dokad dokladnie jedziesz @bek77 ? @zan przeciez zadna praca do lekkiej nie nalezy trzeba sie poswiecic no ale za to jaka potem jest satysfakcja jak sie dostanie wypłate za swoja ciezka prace przeciez :)

bek77

Ja wysłałem cv bezpośrednio do nich i po 2 tygodniach sie odezwali jade od 1 kwietnia wydaje mi sie ze firma jest spoko.krzhol wyslij cv na adres info@brocker-moehren.de

krzys

firma dobra kasa wyplacona jezdzilem na widlaku dostac sie do pracy tylko przez znajomosci romuny placa po 50 euro i wiecej mieszkania fajne pracuje juz 3 lata

Pipi
@krzys

Możesz powiedziec jakie są warunki mieszkaniowe i ile płaci się za mieszkanie

krzhol

ja też dołączam się z pytaniem czy są jakieś szanse dostać sie tam do pracy. Jeśli jest ktoś w stanie mi pomoc to proszę o kontakt krzhol119@interia.pl

gocha

jaj dostac sie do tej pracy dajcie jakies namiary mszlm112@wp.pl

bezrobotna

Jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie? Jest jakaś szansa aby się załapać do pracy? Czy jeżdżą tam może stali bywalcy i nowe osoby nie mają szans jeśli nie są z polecenia?

kriss

wyglada tam dobrze. zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka ja mieszkam w willich już jakiś czas i nie spotkałem się z takim zachowaniem niemcow jak w/w. prędzej polak Polakowi niż niemiec.

krzhol
@kriss

jak dostałeś sie tam do pracy

kaka

witam.ja pracowalam tam tylko dwa miesiace.na poczatku bylo ciezko.al do wszystkiego da sie przyzwyczaic.na pierwszych zmainach robi sie tylko 10 godz.a na drugiej do 14.ale nie zawsze.takze nie jest tak zle.warunki mieszkalne sa dobre.moi teście jeżdzą tam od 17 lat 3 razy do roku i dają rade a sa juz po 50 l.a zeby sie tam dostac trzeba miec znajomosci.bo inaczej są male szanse na prace tam.a co do niemców..z nimi robi sie sto razy lepiej niz z polakami..

mszlm112@wp.pl

Jak dostac sie do pracy do hans brncker

kinia

Ma ktoś jakiś nr tel. do tej firmy, pracował tam ktoś? Na ich stronie internetowej nic nie pisze o pracy a na numer który dzwonie odbiera cały czas Niemiec.

Agulka1985

ja tam pracowałam i nie sądzę że warunki są straszne a po za tym jak się jedzie za granicę do pracy to się pracuje aby zarobic i złapać jak najwięcej godzin a nie na wczasy ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie

Troń Katarzyna

Pracuje tam ostatnie dwa miechy i spadam Warunki straszne robi sie po 16 godzin w tym jedna przerwa czasem dwie niemcy sa c (usunięte przez administratora) scy i beszczelni nie szanuja ludzi i straszne warunki mieszkalne

Zostaw merytoryczną opinię o Hans Brocker KG - Willich

Hans Brocker KG