Hans Brocker KG
3 16 17 5 1

Opinie o Hans Brocker KG

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Hans Brocker KG? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Tak4Nie

Konrad
 Opinia

Czy Hans Brocker KG ma pracę tylko w jednym miejscu? Myślę, że opisany przypadek to wyjątek potwierdzający regułę. Generalnie słyszałem, że mają dobrą opinię.

eric
 Opinia

robota nie jest ciezka meczace sa nocki bo pracuje się nawet do 16 godzin minimum 13 non stop stoisz przeerwa 30minut tyle odpoczynku . pracownicy fajni ale jak trafisz na zmiane na której jest brygadzista polak ROBERT to masakra goni nie pozwala rozmawiać robota zamienia się w w max acord jak najwięcej ta kur....wa się chce nachapać by nie wyjść słabiej niż poprzednia zmiana... warunki mieszkalne spoko eleganckie a stawka to smiech na sali jak na te caszy wychodzi około 4,70 euro netto pozdrawiam

ybd
 Opinia

ale dokad dokladnie jedziesz @bek77 ? @zan przeciez zadna praca do lekkiej nie nalezy trzeba sie poswiecic no ale za to jaka potem jest satysfakcja jak sie dostanie wypłate za swoja ciezka prace przeciez :)

bek77
 Opinia

Ja wysłałem cv bezpośrednio do nich i po 2 tygodniach sie odezwali jade od 1 kwietnia wydaje mi sie ze firma jest spoko.krzhol wyslij cv na adres info@brocker-moehren.de

krzys
 Opinia

firma dobra kasa wyplacona jezdzilem na widlaku dostac sie do pracy tylko przez znajomosci romuny placa po 50 euro i wiecej mieszkania fajne pracuje juz 3 lata

Tak5Nie

Pipi
@krzys 05.12.2015 19:32

Możesz powiedziec jakie są warunki mieszkaniowe i ile płaci się za mieszkanie

krzhol
 Opinia

ja też dołączam się z pytaniem czy są jakieś szanse dostać sie tam do pracy. Jeśli jest ktoś w stanie mi pomoc to proszę o kontakt krzhol119@interia.pl

gocha

jaj dostac sie do tej pracy dajcie jakies namiary mszlm112@wp.pl

Tak6Nie

bezrobotna
 Opinia

Jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie? Jest jakaś szansa aby się załapać do pracy? Czy jeżdżą tam może stali bywalcy i nowe osoby nie mają szans jeśli nie są z polecenia?

kriss
 Opinia

wyglada tam dobrze. zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka ja mieszkam w willich już jakiś czas i nie spotkałem się z takim zachowaniem niemcow jak w/w. prędzej polak Polakowi niż niemiec.

krzhol
@kriss 08.02.2014 15:55

jak dostałeś sie tam do pracy

Tak3Nie

kaka
 Opinia

witam.ja pracowalam tam tylko dwa miesiace.na poczatku bylo ciezko.al do wszystkiego da sie przyzwyczaic.na pierwszych zmainach robi sie tylko 10 godz.a na drugiej do 14.ale nie zawsze.takze nie jest tak zle.warunki mieszkalne sa dobre.moi teście jeżdzą tam od 17 lat 3 razy do roku i dają rade a sa juz po 50 l.a zeby sie tam dostac trzeba miec znajomosci.bo inaczej są male szanse na prace tam.a co do niemców..z nimi robi sie sto razy lepiej niz z polakami..

Tak5Nie

mszlm112@wp.pl
 Opinia

Jak dostac sie do pracy do hans brncker

Tak3Nie

kinia
 Opinia

Ma ktoś jakiś nr tel. do tej firmy, pracował tam ktoś? Na ich stronie internetowej nic nie pisze o pracy a na numer który dzwonie odbiera cały czas Niemiec.

Agulka1985
 Opinia

ja tam pracowałam i nie sądzę że warunki są straszne a po za tym jak się jedzie za granicę do pracy to się pracuje aby zarobic i złapać jak najwięcej godzin a nie na wczasy ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie

Troń Katarzyna
 Opinia

Pracuje tam ostatnie dwa miechy i spadam Warunki straszne robi sie po 16 godzin w tym jedna przerwa czasem dwie niemcy sa c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] scy i beszczelni nie szanuja ludzi i straszne warunki mieszkalne

Tak1Nie

Zostaw opinię o Hans Brocker KG - Willich

• Hans Brocker KG
  • Willich
Firmy w mieście
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie