Opinie o Vicziunai - Pol Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vicziunai - Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vicziunai - Pol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vicziunai - Pol Sp. z o.o. w Suwałki

Małgorzata

Zna ktoś detale o pracy jako Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu? Chodzi mi właściwie o to, że napisali w ogłoszeniu, że jest to praca mobilna. Chciałabym wiedzieć, ile dni pracuje się w biurze, a ile w terenie i na jeździe? Jest jakiś stały podział tych dni? Właśnie prowadzą rekrutację, więc może ktoś odpowie.

Kama
@Radek

I firma opłaca hotele dla pracowników? Duży e ogóle jest teren do ogarnięcia przez jedną osobę? Na weekend spokojnie da się do domu wrócić?

Jolanta Nowy wpis

Dzień dobry, widzieliśmy z chłopakiem w ogłoszeniu dla Dostawcy wzmiankę o dyspozycyjności. Nie ma jednak przy tym mowy o jakichś nadgodzinach, więc co można mieć przez nią na myśli? Ogólnie to w jakich godzinach teraz by jeździł?

Ciekawy Nowy wpis

Jakie warunki na PH? Podstawa, jakie auto? Jest możliwość wyrabiania premii? Z góry dziękuję za odpowiedź

Małgorzata

Marian
@Małgorzata

Na rozmowie zapytaj jaka jest rotacja przedstawicieli, ile średnio wytrzymuje przedstawiciel i sam się zwalnia

Beti
@Marian

Oooo a to ciekawe. A jak wygląda rotacja? Chętnie tutaj się dowiem i porówna odpowiedzi. Ile średnio pracuje tu przedstawiciel? I może ile średnio zarabia?

Marian
@Beti

Mogę Tobie napisać tylko że rotacja jest tak duża że więcej osób jest na L4 niż pracuje i to z myślą braku powrotu do pracy. Będziesz na rozmowie to się zapytaj, albo zapytaj na hurtowni z którą Vici współpracuje.

@Marian

Ok...a powiesz dlaczego ludzie uciekają na L4, to jest kwestia zarobków czy atmosfery jaka u nich panuje? Bo planuję aplikować na Junior Key Account Manager, ale obawiam się, że będzie tak sporo obowiązków przez to, że ludzie odchodzą lub są na L4, że to będzie generowało spore ilości nadgodzin...powiesz czy to się u nich zdarza?

Radek Nowy wpis
@Małgorzata

@Małgorzata Z tego co wiem w biurze w ogóle się nie pracuje cały czas w drodze czasem nocleg w hotelu bez powrotu

Kama Nowy wpis

Radek

Jakie zarobki opłaca się aplikować w ogóle?

Kuba
@Radek

Dobre pytanie. Pisali o umowach, że przedłużane co 3 - 6 m-cy i że spora rotacja ludzi. Coś było też, że własne pomysły nie są tu mile widziane. Mam więc pytanie do ludzi z firmy, jaką mają motywację, by tu pracować? Ile dają pensji zasadniczej i czy są premie?

Ph
@Kuba

Takie pieniądze jakie Tobie powiedzą to dostaniesz, dla mnie małe ale może komuś wystarczy. Jak masz fajne pomysły to je wprowac, nikt Tobie nie broni. Generalnie oprócz jednej przedstawicielki to pracują tam same miernoty. Osobiście odradzam, ale jak pójdziesz tam to docenisz byłego pracodawcę i w przyszłości łatwiej będzie się Tobie pracowało u nowego

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Vicziunai - Pol Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel/ka Handlowy/a ds. Detalu?

Jak wygląda praca w firmie Vicziunai - Pol Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

All4you

Witam. Szczerze nie polecam firmy. Szefowa jedna i druga to przerost formy nad treścią. Zero premii motywującej. Nie można mieć swoje zdania a tym bardziej swoich pomysłów. Umowy są przedłużane o 3 m-ce lub 6 m-ce to jakiś żart w dzisiejszych czasach. Plany nie adekwatne do regionów. Zmiana ludzi co chwilę tak naprawdę

Marzena
@All4you

Te umowy to jakie są tak w ogóle? Jest umowa o pracę czy zleceniówki jakieś?

All4you
@Marzena

Są umowy o prace

Wanda

Kiedyś była tutaj wzmianka na temat rotacji, która dotyczyła tak naprawdę wszystkich stanowisk. Ciekawa jestem jej powodów. Trwa ona może jeszcze do teraz czy wszystko już się unormowało?

Dw

Rotacja taka, że nie ma co starać się zapamiętywać imion ludzi

@Dw

Potwierdzam

Magdalena
@Dw

Czym spowodowana jest wspomniana rotacja w Vicziunai - Polu? :P Możecie napisać coś więcej na ten temat? Co jest nie tak? Jakich stanowisk ona dotyczy?

B
@Magdalena

Głównie dotyczy to handlowców ale innych stanowisk też

Honorata

Z tego, co piszecie to firma podobno jest kiepsko zarządzana. Potem też ktoś pisze, że niekompetentna osoba nią zarządza. Serio jest tak źle? Może coś pod tym względem się zmieniło?

B
@Honorata

W innych firmach podnoszenie głosu na pracowników/ współpracowników jest nie do pomyślenia. Tutaj to norma. Tym się kończy awansowanie patologicznych osób nieradzących sobie ze stresem na odpowiedzialne stanowiska Może ktoś jest w stanie obliczyć ile osób przewinęło się przez tę małą firemkę w ciągu ostatnich 3 lat lub jaka jest średnia długość pracy pracownika? Rotacja jest duża

Karol

Rekrutacja na stanowisko Koordynatora Czas trwania 15 minut Jest tylko 1 rozmowa i po niej zapada decyzja czy zostałeś przyjęty. W 15 minut rekrutujesz na CHYBIŁ TRAFIŁ lub rekrutacja była USTAWIONA z góry a stanowisko dostal ktoś znajomy. Pani rekrutacja nie błyszczała w zadawaniu pytań, czyli rozmowa o niczym wiec nie mogła dojść do wniosku czy ktoś się nadaje czy tez nie. Słabo, bardzo słabo nie tego się spodziewałem po takiej marce.

Eliza

O firmie mówi wiele to że jest nierozpoznawalna i niezauważalna, byłoby to normalne gdyby dopiero starała się wejść na rynek Polski a istnieje od 2002 roku. Generalnie nie jest źle, jest tragicznie i nie ma co narzekać bo był czas się przyzwyczaić.

@Eliza

Po pierwsze rozpoznawalność nie ma nic do rzeczy. Po drugie, firma jest rozpoznawalna - ale pod złym względem

Magdalena
@Eliza

Hmm.. a dlaczego w Vicziunai jest tragicznie? Co się takiego dzieje? Chodzi Ci o jakieś warunki zatrudnienia? Sprecyzujesz?

Franek

Może to gorszy moment dla firmy, powody są bardzo różne. Generalnie nie przesadzałbym z narzekaniem bo jest ok

@Franek

Powiedział morawicki do przedsiębiorców.

@Franek

Czyli skoro gorszy moment dla firmy to to atrakcyjne wynagrodzenie w ogłoszeniu na Key Account Manager Junior to pewnie najniższa krajowa? Warto aplikować czy szkoda czasu?

@Kandydat

Szkoda czasu, może nie najniższa krajowa ale niewiele ponad więcej. To nie jest gorszy moment dla firmy, prezes zapewnia ze jest tak świetnie ze fabryki nie nadążają z produkcją. Tutaj niska płaca jest z zasady.

Firma kierowana przez niekompetentną osobę która więcej czasu spędza na prywacie niż pracy. Plany sprzedażowe nakładane tak żeby ich nie zrobić i nie dostać premii, płaca podstawowa to grosze w porównaniu do konkurencji, więcej zarobisz na stanowisku przedstawiciela w każdej innej firmie. Jak ktoś już zauważył rotacja jest ogromna, głównie przez widzi mi się „szefowej”. Jeżeli ktoś nie ma szacunku do siebie i chce obcować głównie z prostymi ludźmi to polecam.

Aleksandra

Ostatni komentarz na temat Vicziunai - Pol Sp. z o.o. pojawił się aż ponad siedem lat temu. Od tej pory nikt nic nie pisał na temat sytuacji w firmie. Może ktoś ma ochotę powiedzieć coś o pracy w tym miejscu? Zachęcam.

PAPA

Beznadziejna firma zarządzana przez telefon z Litwy. [usunięte przez admina]na wypłatach premii, jak "za dużo sprzedałeś", to nagle spada współczynnik mnożenia.... nie zgadza się produkt na etykiecie z tym co w środku - pakują inne ryby do środka niż fakturują. A zawartość ryby w surmii maks 18% - reszta to wypełniacze....

Zostaw merytoryczną opinię o Vicziunai - Pol Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w Vicziunai - Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vicziunai - Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vicziunai - Pol Sp. z o.o.?

Vicziunai - Pol Sp. z o.o.
  • Antoniego Patli 25
    16-400 Suwałki
  • NIP: 8442017444 KRS: 0000098063

Vicziunai - Pol Sp. z o.o.