Opinie o Jagła Nieruchomości w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jagła Nieruchomości. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jagła Nieruchomości o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagła Nieruchomości w Bydgoszcz

Sylwia Szymczak

Polecam Pana Marka Tomaszewskiego. Cała tranzakcja dokonana w exspresowym tempie. Pan Marek wszystko zrobił w 100%,spełniając moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie.

Violetta

Polecam Pana Marka Tomaszewskiego, pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie i błyskawicznie załatwiona sprawa.

Czy Jagła Nieruchomości ma ściśle ustalone godziny pracy?

Od poniedziałku do piątku biuro jest czynne od 9 do 16, ale najczęściej zawsze ktoś jest do 17. Pod telefonem jesteśmy cały tydzień do dyspozycji Klientów.

Grzegorz

Z pełnym przekonaniem polecamy Panią Justynę jako agenta nieruchomości za indywidualne podejście do klienta. Dzięki zaangażowaniu Pani Justyny nasza nieruchomość znalazła nowego Właściciela. Dziękujemy za wsparcie przy załatwianiu formalności. Z ogromną przyjemnością polecamy współpracę z Panią Justyną Antoniak i Biurem Nieruchomości Jagła

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jagła Nieruchomości? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Joanna

Po raz kolejny pan Marek Tomaszewski z biura nieruchomości Jagła spisał się na medal. Konrekty facet, skuteczna praca. Polecam ????

Pan Daniel to strzał w 10! Z mężem poszukiwaliśmy pośrednika z opinii innych klientów i tak trafiliśmy do p. Daniela Grochockiego. Otrzymaliśmy wszystko na czym nam zależało. Transakcja szybka i z powodzeniem. Pan Daniel to przede wszystkim uśmiechnięty agent (nie pracuje za karę), zaangażowany, precyzyjny i z dobrą energią. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów!

Witam ostatnio sprzedawała nieruchomości zajmowała się moją sprawą Pani Monika. Jestem nie zadowolona zero profesjonalizmu jak można powiedzieć potencjalnym klientom że nie ma się kluczy bzdura. U notariusza zapomniała przywieźć orginaluw dokumentów które miała że starostwa i z gminy , kpina . Ja nie wiem że taka osoba jeszcze tam pracuje

@Ewa

Nikt o tym imieniu w naszej Firmie nie pracuje. Może to jakieś inne Biuro Nieruchomości ?

Super Agent Pan Daniel Grochocki poprowadzil nas przy sprzedarzy lokalu. Naprawde super obsluga, rzetelnosc, zaangazowanie oraz dedykacja. Polecam bardzo serdecznie. Dziekuje Panie Danielu.

Łukasz

W sprzedaży mieszkania pomagał nam p. Marek Tomaszewski- od momentu wystawienia oferty do podpisania aktu notarialnego minęło 5 tygodni, ekspresowo. Kontakt z p. Markiem od samego rana, pomógł mi skompletować wszystkie dokumenty i poradził jak najszybciej je zdobyć. Z ceny wynegocjowanej jestem zadowolony, transakcje oceniam 5/5.

Małgorzata

Super współpraca z biurem, a szczególnie polecam Pana Marka Tomaszewskiego. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie, w każdym działaniu pana Marka widać chęć jak najlepszej obsługi strony sprzedającej jak i kupującej.

Hanna
@Małgorzata

Odpowiednie podejście do klienta oraz profesjonalizm to zapewne jedne z największych atrybutów firmy, które są bardzo cenione. Wnioskuję, że praca z Panem Markiem to czysta przyjemność. Czy zamierza Pani jeszcze korzystać z usług firmy w przyszłości?

Agnieszka

Współpraca z Pania Małgosia to czysta przyjemnosc. Zajmuje sie wszystkim-od poczatku do konca. Nawet jak zakup mieszkania-jest mega skomplikowany-z roznych wzgledow-rozwiazuje wszelkie trudnosci, pomaga,wspiera. Jest to osoba bardzo zaangazowana w swoja prace. Swoje obowiazki wypełnia naprawde sumiennie-wrecz mam wrazenie ze czesto to -co robiła dla mnie Pani Malgosia-wykraczało dalece poza jej słuzbowe zobowiazania wobec mnie-jako kupujacego. Wspanała kobieta. Wspaniały pracownik! Pogratulowac kompetencji, empatii,wiedzy , doswiadczenia.

Jestem zadowolony z współpracy z tym Biurem, Pan Bartosz Jagła pomógł mi szybko i sprawnie kupić mieszkanie, oraz rozwiązał wszelakie wątpliwości. Polecił nam również doradcę finansowego panią Joannę Nowak z biura inntum która poprowadziła i załatwiła wszelkie dokumenty potrzebne do kredytu. Obydwa biura współpracują razem dzięki czemu nie musiałem załatwiać praktycznie żadnych spraw. Bardzo polecam Jagła nieruchomości oraz zachęcam do współpracy z panem Bartoszem.

Agata R.

Najlepsze biuro nieruchomości! Pani Małgorzata była bardzo cierpliwa, zawsze dostępna, odpowiadała na wszystkie pytania i dokładała wszelkich starań, żeby zakup mieszkania przebiegał na jak najlepszych warunkach. Pracownik na medal :)

Joanna

Serdecznie polecam współpracę z Panią Kasią wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży mieszkania. Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja.

Piotr Najzer

Miałem przyjemność sfinalizować transakcję sprzedaży działki za pośrednictwem Pana Marcina Sztuby. Transakcja przebiegła bardzo profesjonalnie i bezproblemowo. Pan Marcin mocno zaangażował się w wypełnienie roli pośrednika. Już planujemy kolejne transakcje wspólnie.

Paula

Polecam skorzystanie z usług Biura Nieruchomości Jagła, a szczególnie współpracę z Panem Marcinem Sztuba. Pan Marcin wykazał się dużym zaangażowaniem, aby szybko i z pozytywnym skutkiem przeprowadzić transakcję kupna wymarzonej działki. Dyspozycyjny, w stałym kontakcie z klientem, informujący na bieżąco o postępach w procesie przeprowadzenia transakcji.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Jagła Nieruchomości? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jagła Nieruchomości

Decyzja o przyjęciu na pierwszej rozmowie :)

Emilia

Polecam współpracę z Panią Kasią - bardzo kompetentna i życzliwa osoba.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Kasią. Pani Kasia okazała się być kompetentnym, rzetelnym , fachowym, cierpliwym a przede wszystkim profesjonalnie przygotowanym agentem dzięki której szybko sprzedalismy mieszkanie. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ Pani Kasiu za owocną współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Jagła Nieruchomości - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jagła Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Jagła Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagła Nieruchomości?

Jagła Nieruchomości
3.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • ul.Lelewela 31
    85-652 Bydgoszcz