Beckmann Volmer

Żukówo

Beckmann Volmer

Opinie o Beckmann Volmer

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

@Patryk a czy sam miałeś okazję pracować w tej firmie? Jeśli tak, to od jakiego stanowiska zaczęła się Twoja przygoda z nimi? Podzieliłbyś się wiedzą jak wyglądała kwestia benefitów pozapłacowych?

Patryk

Jak firma nie zrobi coś z badaczami i badaniami UT to poleci ostro na cyce. Szkoda by było bo jest dobry potencjał i bardzo dobre zaplecze.

CNC

Dziwna polityka firmy, dziwna polityka Prezesa. Ostatnio zwolnili majstra, jednego z bardziej ogarniętych jaki był w tej firmie od dawna. Dziwne zmiany.

Karol
@CNC 24.05.2018 07:42

Którego majstra ?

Vinci

Sąsiedzi ze Wschodu opanowali firmę BVT. My polacy czujemy się tutaj jak dinozaury na wyginięciu. Ciekawi mnie kiedy firma zorganizuje kurs języka rosyjskiego.

Spawik
@Vinci 01.05.2018 19:19

Sąsiedzi zza wschodniej granicy są wszędzie psują rynek pracy i zaniżają stawki a czy można robić nadgodziny? Czy praca jest stała bez sezonowości? No i jakie stawki na początek powyżej 20 zł czy po niżej 20zł

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Agnieszka

A czy firma aktualnie rekrutuje, nie widziałam nic na stronie Volmer? Może Wy macie jakieś informacje na ten temat? Jak wygląda sam proces rekrutacji nowego pracownika? Jest jeden etap? Podzielcie się proszę opinią. Czekamy na nie.

Reni

Firma jest z dużym potencjałem. Pracy jest dużo, dużo zamówień. Obserwuje,że jest duży problem z pracownikami i wadliwością jak się okazuje nie tylko w spoinach ale trefnym materiale. Niestety rotacja pracowników będzie zawsze duża, ponieważ nigdy nie będziemy konkurencyjni ze stawkami norweskimi czy niemieckimi, a ludzie mają potrzeby i chcą zarabiać.

Agnieszka

@Izydor, możesz wypowiedzieć się jeszcze jaka panuje atmosfera w firmie? @Gruby, czy jesteś zadowolony z pracy w Beckmann Volmer? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w firmie? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami.

Wnspom

cos się powoli zmienia, chyba na lepsze, przychodza ludzie, pytaja nas spawaczy o wszystek i można pogadac na poziomie. moze wreszcie moi koledzy po fachu zaczna pracowac tak dobrze, jak zarabiaja, a firma zacznie sprawniej funkcjonować Pozdrawiam ekipę starych wyjadaczy spawaczy monterow

Izydor

Dobry pracownik w każdej firmie nie narzeka i jest chwalony. Może trzeba zmienić swoje myślenie?

Spawacz

Pracowałem. Nie polecam. W tej firmie myślałem, że straciłem umiejętności spawania. Wszystko badane i dużo wad. Ogólnie jak ktoś ma psyche słabą to nie polecam bo duży stres.

gruby
@Spawacz 05.02.2018 13:17

jutro jadę na próbki.zobaczymy :)

Cezary

Jaka aktualnie jest atmosfera? Warto aplikować i czy mają jakieś ofert? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

BOLEK
@Cezary 02.12.2017 20:32

BVT jest super, każdemu kto ma chęci pracować a nie ściemniać to polecam

Pracownik nowy

Przyjąłem się na stanowisko spawacza atmosfera ok starsi pracownicy pomagają wprowadzić w proces produkcji majster nie goni ma być robota dobrze zrobiona jak wszędzie zgadza się wszystko badane trochę pomyslunku przy pracy i dla doświadczonego spawacza to nie problem co do wynagrodzenia nie odpowiemy ponieważ pracuję drugi tydzień pierwsze styki pobadali wyszły ok więc o co majster ma się czepiać

Agnieszka

@Lary warunki pracy, czy warunki zatrudnienia były dla Ciebie zadowalające? Możesz opowiedzieć coś więcej o jednych i drugich? Każda konkretna wypowiedź pomaga w podejmowaniu wielu decyzji zawodowych. Szczególnie ważne są te, pisane przez pracowników Beckmann Volmer.

Lary

Ogólnie nie polecam spawaczom.Pracowałem tam. Warunki ok.Praca na hali,masz swoje stanowisko,ale projekt do bani. Wszystko badane, chociaż się starasz to od cholery wad. Badacz sprawdza badacza, masakra. Robota strasznie wyczerpująca. Pracuje na stoczni,dużo ciągania sprzętu z jednego miejsca w drugie ale bez stresu. Pozdrawiam weldersów.

patrzę z boku

Aktualnie szukają ludzi na zrobienie zlecenia, nie aplikujcie. Dostaniecie kopa po zbudowaniu przetargu. Biega dziadek zatrzymany w technologii 20 lat temu i co chwilę kogoś zatrudnia i wyrzuca. A prezes myśli, że będzie na wszystkim z miejsca miliony zarabiał... Jak ktoś tu już siedzi, to niech siedzi i ma wylane i robi co każą. Nie polecam teraz się zatrudniać

Starski

Głównie chodzi o wypłacalność firmy. Bo z tego co wiem to zatrudnienie głównie na działalności. według opini wypłacalnoś kiedyś była słaba. No i warunki pracy jak wyglądają? Z pewnych zródeł wiem że chętnych do pracy zbytnio nie ma.

Agnieszka

@Starski, czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć? Jakie informacje chcesz poznać? Rozumiem, że zastanawiasz się nad aplikowaniem? Czekamy na Twoją opinię.

Starski

Jak wygląda praca spawacza w tej firmie? Czy warto tam podjąć pracę, bo się ogłaszają. A i czy firma jest wypłacalna bo opinie są różne.

Agnieszka

@oczyczorny § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie w Beckmann Volmer występują podobne sytuacje, jak te wyżej opisane?

Nico

czy wie ktoś jak wygląda atmosfera na produkcji? konkretnie na stanowisku spawacza? Słyszałem,że mobbing, trzeba spawać hektary, zero odpoczynku. Proszę o opinię bo mam jechać tam na próbki.

oczyczorny

Generalnie firma bardzo słabo poukładana. ciągłe zmiany na szczeblach zarządzających produkcją i technologią, w działach technicznych ciągle kompletny bajzel robi jeden starszy Pan stosując techniki na pograniczu mobbingu (Prezes kompletnie nie techniczy i nie ma pojęcia o produjcji)..... nikomu technicznemu nie polecam tam pracy.

Stefan

Witam wszystkich. Czy warto podjąć w tej firmie pracę na stanowisku spawacz? Jak płaca i warunki pracy?

Agnieszka

@Kj, rozumiem. Kto może powiedzieć więcej coś na ten temat?

Agnieszka

@Kj, będziesz aplikował? Z pewnością wszystkich informacji dowiesz się również podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

@Agnieszka 10.04.2017 13:09

Chcialbym, ale wolabym znac widelki.

Kj

Witam, na jakie zarobki może liczyć Kontroler Jakości?

Kj

Witam, na jakie zarobki może liczyć Kontroler Jakości?

Agnieszka

Jak wyglądają pierwsze dni w pracy nowo zatrudnionego pracownika?

zamik

Jakoś ostatnio nie mam szczęścia do nowych firm do których trafiam. Ostatnio jednak trafiłem tutaj i mam nadzieję , że tym razem historia potoczy się dostaniem pracy

karina

Witam, Chciałabym dowiedzieć się czegoś o tej firmie, złożyłam swoją aplikację i nie jestem pewna, czy dobrze zrobiłam, czytając opinie zdania są podzielone. W czwartek wybieram się na drugą już rozmowę, czy ktoś może wypowiedzieć się w temacie warunków zatrudnienia, pracy, płacy i ogólnej atmosfery w tej firmie?

@karina 10.05.2015 21:42

Śmiało, polecam, pracuję już ponad 3 lata w Beckmann Volmer i dużo się zmieniło, na lepsze. Powyższe opinie odnoszą się do epoki poprzedniego właściciela i w zasadzie jeszcze 2 lata temu nie poleciłabym tego pracodawcy, ale dziś zarówno warunki pracy, jak i płaca są dogodne, a takiej atmosfery jak tu, nie miałam w żadnej poprzedniej pracy. Dużo się można nauczyć, ale trzeba chcieć i ciężko na to pracować.

Zostaw opinię o Beckmann Volmer - Żukówo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beckmann Volmer