Opinie o Rekrutteringhuset Mork w Drammen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rekrutteringhuset Mork. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rekrutteringhuset Mork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekrutteringhuset Mork w Drammen

Były pracownik Nowy wpis

Najgorsza firma jaka może być, ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) odradzam każdemu omijać z daleka firmę!!!

Walcz o swoje Nowy wpis

Jestem daleka do wystawiania opinii w mediach społecznościowych natomiast w zaistniałej sytuacji jestem zmuszona ją wyrazić. Byłam zatrudniona przez daną agencje pracy i wszystko było w porządku do momentu aż zachorowałam . Nie otrzymałam wypłaty chorobowego pomimo wielu ponagleń z mojej strony . Zostałam zwolniona z projektu w 4 dniu swojego chorobowego oraz wypytywana o diagnozę . W związku z tym zwróciłam się o pomoc do Nav który po dostarczeniu dokumentacji medycznej przyznał mi należne chorobowe . Agencja pracy podważała moje chorobowe i bardzo starała się abym nie otrzymała należnej mi wypłaty powołując się na to ze wydaje im się ze symuluje chorobę oraz na to ze większość Polaków właśnie tak robi ???? ???? Zaangażowałam się mocno w tą sprawę i dowiedziałam się ze nie jestem jedyną osobą której agencja podważa zwolnienie chorobowe . Pomimo tego ze „wywalczyłam” wypracowane i należne mi wynagrodzenie, sprawy tej nie zostawię i postaram się dość mocno aby żaden pracownik nie został potraktowany tak jak ja. Wszystkich poszkodowanych zapraszam do kontaktu , doradzę i w miarę możliwości przedstawię swoją sprawę zakończoną na szczęście sukcesem dla mnie ❤️ Nie polecam zatrudniać się u nich gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo ze będziecie mieli problemy w momencie choroby tak jak miało to miejsce w moim przypadku. Najważniejsze to nie bać się i walczyć o swoje jeżeli faktycznie nie zrobiliście nic w tym kierunku aby zostać potraktowanym nieuczciwie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Rekrutteringhuset Mork?

Na zadne narzędzia nie masz co liczyć. Firma to jedno wielkie nieporozumienie (usunięte przez administratora) kłamią. Iga.K ściąga ludzi a później nie ma dla nich pracy.

Teresa

Jaki jest sens ściągania ludzi jeśli są niepotrzebni w firmie?

Były pracownik Nowy wpis
@Teresa

Ściagają ludzi bo maja zapotrzebowania na 2/3 tygodnie a później się martw.

Barbara Nowy wpis

To jakie narzędzia do pracy należy sobie samemu zapewnić?

Nk

Zbyt mała stawka godzinowa 191 koron na godzinę w tym opłata za mieszkanie bez względu na warunki (brak pościeli, telewizji, itp). Sześć tysięcy koron, stawka z góry ustalona z miesiąc. Zła organizacja pracy pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą, pobòr opłaty za ubranie robocze gdzie w innych firmach taka sytuacja niema miejsca, brak transportu (auta firmowe). Ukraińcy przyjeżdżający do Polski mają lepsze warunki. Firmy działające na terenie norwegi oferują stawkę godzinowa 210/215 za godzine

Miki
@Nk

Sześć tysięcy koron to co to jest cały (usunięte przez administratora) Jak korna po 44 grosze

Tadzio
@Nk

Tak to wszystko prawda, w Morku żeruje na niewiedzy braku obycia i jezyka. Bardzo fałszywi z zawada na czele. Jak ktoś ma doświadczenie to do innych agencji, a jeśli nie to praca w Morku z morkami. Nie polecam !!!

kujawiak
@Miki

no teraz trochę więcej 0,49pln korona kosztuje, podrzuci ktoś jak się u nich pracuje?

@kujawiak

Odradzam prace w tez firmie! Atmosfera a raczej jej totalny brak, warunki straszne w pracy, nie maja narzędzi idziesz na budowę i świecisz oczami ze narzędzia podstawowe maja ci dać, żadnej pomocy ze strony Polskiej koordynatorki Iga traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) macie tylko pracować i nie narzekać. Odradzam firmę Mork!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rekrutteringhuset Mork? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Xyz

Nie polecam!!! Umowy niewolnicze zwalniają z dnia na dzień, jak nie mają zlecenia dla ciebie nie wysyłają na permittering,(usunięte przez administratora) ich obchodzi za co żył będziesz. Prosisz o wysłanie na permittering oni milczą. Jednym słowem wyzysk, niewolnictwo, (usunięte przez administratora) A teraz najlepsze Rekrutteringshuset Mork daje dwie stawki za godzinę 168 nok i to co macie na oppdrag np: 220 nok. Tylko że jak Jesteście chorzy to obowiązuje stawaka według Mørk 168nok. Nie ważne że na oppdrag macie 220 nok. (usunięte przez administratora) Kontaktowałem się z arbeidstilsynet i związkami. To co oni robią to jest nielegalne i łamią prawo. Na chorobowym obowiązuje ta sama stawka co jest na oppdrag! Kiedy to powiedziałem na spotkaniu w Mørk i poprosiłem o wypłatę zaległych źle wypłaconych miepiedzy usłyszałem że to(usunięte przez administratora) prawda I że to. Mork ma rację. W moim przypadku związki zawodowe z nimi teraz walczą.

Olgierd

Każdy ma możliwość wyboru i przecież nie zmuszają do pracy. Jeśli ktoś chce pracować to nie ma powodu do narzekania.

Tadzio
@Olgierd

Jeśli kto jest ułomnym to jest ułomnym hehe i niema za wielkich możliwości.

Były pracownik!
@Olgierd

I przez takich (usunięte przez administratora) jak ty potem traktuje się Polaka jak śmiecia który bd pracował za bezcen. Baran.

Czy w Rekrutteringhuset Mork poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mork świnia

Nie polecam tego miejsca pracy nikomu, żadnych dodatkowych pieniędzy. Po zwolnieniu robią problemy ze nie wypłaca feriepenge. Omijać szerokim łukiem!

Barbara
@Mork świnia

Czyli nie można liczyć na jakąkolwiek premie czy podwyżkę, jak mówisz że nie ma miejsca pracy ?

@Barbara

Można liczyć na wieczne problemy ze strony szefa jak i Igi pazia szefa! Kłamią (usunięte przez administratora) ludzi ściagają z Polski potem nie maja pracy dla tych ludzi! Spaleni są prawie wszedzie w Drammen! Nikt nie chce powoli z nimi współpracować!

alanek669
@Mork świnia

A ja chciałem do nich wysłać cv bo szukam roboty ale po tym co napisałeś to nie będę ryzykował!

@alanek669

Raczej bym odradzał, chyba ze ktoś chce zostać (usunięte przez administratora) i wystawiony jak ja i nie jedne pracownik. Radzę uciekać stamtąd jak najszybciej! Iga miła przez telefon obiecuje złote gory na miejscu okazuje się wszystko inaczej, warunki mieszkalne katastrofa, świnie w oborze maja lepiej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rekrutteringhuset Mork?

Byla pracownica

Człowieku uciekaj z tamtąd !!! Atmosfera nie istnieje. Szefostwo traktuje ludzi jak przedmiot. Jedynie te młode babki jakas się starają ale one i tak nic nie mogą zrobić.

@Byla pracownica

Wszyscy pracownicy są tak źle traktowani czy po prostu ty miałaś z szefem jakiś konflikt? A jak z pieniędzmi? Dobrze płacą, czy też nie jesteś zadowolona? Co?

była
@Paweł

Mało płacą.

Wiktoria

Jest jakiś służbowy sprzęt ?

Kowal
@Wiktoria

Firmowy sprzęt???????? Tam nie ma nic

gosc

Firma daje urlopowe i wakacyjne tak sie oglasza Jakas śmieszna jest ta firma bo to jest to z podatku za które ja pracuje. Ale co pracownik daje takiej firmie . Kase za która maja fajne benefity , lepsze niz pracownik pracujacy przez tą firme. Auto słuzbowe , telefony, laptop. A masz opieke koordynatora który zna sie lepiej na tym jak pozbyc sie pracownika niż mu załatwic prace nowa.

madrala
@gosc

niestety lecz pieniazki wakacyjne nie sa z twojego podatku !!!

Pedro
@madrala

Niestety w Norwegii, to są twoje wypracowane pieniadze, potracone z twojej pesji

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Taller 777

Taka umowę jak by jej nie bylo. To są oszuście oni szukają naiwnych.

Magdalena

Jak wyglada proces rektutacji w tej firmie ?

Diablo

Szkoda słów na temat tej wypożyczalni

Nk

Brak podstawowych nażedzi pracy sprzetu bhp typu rękawice ochronne, metr itp.

Trzeba się dobrze zastanowić

Nie polecam

Karol

Interesuje mnie informacja czy warunki mieszkaniowe za granicą potrafią przygotować w miarę przyzwoite? Mają jakieś dodatkowe wymagania?

ROBOL

SIEMKA NIE POLECAM TEJ AGENCJI TO CO LUDZIE PISZA TO PRAWDA PANI A MA CO RAZ WIECEJ TAPETY CZYLI BYLA PODWYZKA ALE NIE DLA LUDZI NIE MA SZACUNKU DLA PRACOWNIKOW NIE OPLACAJA SKLADEK WYRZUCAJA Z DNIA NA DZIEN OBIECUJA GORY A CO SIE OKAZUJE KOMPLETNE DNO KIEDYS POWINIEN KTOS RAZ A DOBRZE ZROBIC TAM PORZADEK OGOLNIE NAJGORSZA AGENCJA PRACY W EUROPIE (usunięte przez administratora) KOMPLETNA NO I ZA MUNDOREK PLACIMY PANOWIE I TE SMIESZNE SZKOLENIA POLAK (usunięte przez administratora) POLAKOW ZEBY (usunięte przez administratora) ZDECHL Z NAJGORSZYMI PLAGAMI W (usunięte przez administratora) POZDROWIONKA ZIBI

bujaj sie
@ROBOL

Robol to ze ty masz jakies problemy ze swoja osoba nie oznacza ze kazdy ma miec problem z ta agencja pracy. Znam duzo osob ktore chwala sobie te agencje. i Kilka osob ktore dzieki pracy w tej agencji maja juz stala prace w firmie.

Tu

P

Tym
@ROBOL

Pracuje w tej agenji 4 lata i nigdy nie miałem problemów z niczym. Ty pewnie jak i większość tych Gniotów którzy piszą negatywne opinie widziałeś palnik ale na (usunięte przez administratora) Przyjeżdża taki jeden z drugim i myślą ze będą kasę zarabiać jak nic nie umieją . Jakbyś coś potrafił to byś miał prace bo jest jej dużo , pewnie pojechałeś na projekt nie wiedziałeś jak palnik odpalić i wyjazd.

Fantastyczna
@bujaj sie

Robol to że Ty pale w morgu robisz i jesteś (usunięte przez administratora) frajerem i podstawionym który daje komenty to nie oznacza żebyś nas Polaków (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) Powiedz prawdę palo bita. Bo Polacy chcą do roboty A nie żebyś Polaków w (usunięte przez administratora) robił.

Witam pracuje w tej firmie od roku. Nie miałem żadnego przestoju pomiędzy projektami żadnego problemu z praca cały czas ciągłość widocznie ci co piszą negatywne opinie są słabymi pracownikami pijakami lub myśleli ze będą.dostawać pieniądze za leżenie na dachu :). Co do kontaktu z biurem nie miałem nigdy żadnego problemu kontakt bardzo dobry jeśli ktoś np nie odebrał to zachwile dodzwonil nigdy nie było problemu pieniądze na czas ile zarobisz tyle dostaniesz na konto. Pozdrawiam pracownikow firmy Mork :)

norweg

firma dobra tylko na poczatku przygody z norwegia najnizsze stawki wyplacalna i na tym koniec zalet. nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rekrutteringhuset Mork - Drammen

• Jak się pracuje w Rekrutteringhuset Mork?

Zobacz opinie na temat firmy Rekrutteringhuset Mork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rekrutteringhuset Mork