Deko Smaku

Tomaszów Mazowiecki

Deko Smaku

Opinie o Deko Smaku

Patrycja

@Martyna Masz rację, jest to przecież forum, gdzie powinno się wyrażać opinię nie o jakości usług danej firmy, lecz przedstawiać ją poprzez pryzmat tego, jakim jest pracodawcą. Postanowiłaś już aplikować do Deko Smaku, czy nadal czekasz aż uzyskasz wystarczającą wiedzę? Zawsze możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio i dopytać o kwestie, które Cię interesują: http://dekosmaku.pl/kontakt/

anonymous

Bardzo piękna impreza 50-cio lecia ślubu w dniu 01-09-2018r .jedzenie super,cała obsługa super,kelnerki wysokiej kultury,Państwo Dębcowie organizacyjnie super. Serdeczne podziękowanie wszystkim którzy brali udział w przygotowaniu imprezy.POLECAMY SERDECZNIE. JUBILACI IRENA I JAN ZIELIŃSCY

Patrycja

@Ulka Niestety na stronie internetowej firmy Deko Smaku takich informacji nie ma, jednak jeśli poszukujesz pracy to zawsze można skontaktować się z firmą i dopytać o takie rzeczy. Na wszelki wypadek zostawię Ci link z kontaktem do firmy - http://dekosmaku.pl/kontakt/ Jeżeli zdecydujesz się napisać czy zadzwonić w tej sprawie do firmy to proszę, koniecznie napisz, czy firma potrzebuje ludzi do pracy.

Ulka

Czy firma potrzebuje pracowników? Może coś podpowiecie?

sandal

chleb na pewno doskonaly

Iza

Czy pracownicy tak są zadowoleni z pracy , że nic nie piszą?

anonymous

Również konsumencki komentarz: jestem bardzo zadowolony z tego miejsca.

Patrycja

@Ola Wasz posty są głównie konsumenckie. Czy faktycznie żaden z pracowników Deko Smaku nie zagląda tutaj? Warto by się pojawiła jakaś opinia pracownika tego miejsca, bo pewnie zaglądają tutaj potencjalni pracownicy.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Tomaszów Mazowiecki.

babcia

Nie mogę zostawić wiadomości wlascicielom Deko Smaku . Wypelniony formularz nie dochodzi poczta emailowa. Sprawa pierogow wigilijnych jest bardzo powazna. .

Ola
@babcia 21.12.2014 22:10

Szanowni Państwo, nie wiem co "babcia" ma na myśli pisząc o pierogach wigilijnych, ale ja kupiłam pierogi w Deko Smaku w czwartek. Nie próbowałam ich (rok temu kupiłam i były dobre, ufałam że teraz tez tak będzie), byłam pewna że będą smaczne - mój błąd. Podałam na kolację wigilijną i tu dramat. Niesmaczne, dziwny posmak ( z jakich grzybów były? nie mam pojęcia, nigdy takiego smaku nie czułam jedząc potrawy z grzybów),piasek zgrzytał w zębach. Kupiła ponad 2 kg, zjedliśmy po jednym i reszta do ....właśnie, co zrobić z resztą? do jedzenia się nie nadają. Ostatni raz kupiłam pierogi z grzybami i kapustą w Deko Smaku.

Patrycja

@Cezary3613 przykro mi, dlatego nadal czekam na wypowiedzi pracowników Deko Smaku. Może będą w stanie Ci wyjaśnić, co było powodem tej sytuacji. Dostałeś w końcu obiad?

Cezary3613

Witam czekałem na obiad półtorej godziny dzwonię jeszcze raz mówią że kierowca nie wyjechał jak oni ludzi traktują koszmar nie polecam tego sklepu koszmar

izaolda

chcecie powiedziec ze ich produkty sa nieswieze i po terminie sprzedawane? Przeciez jak kupujesz cos to patrzysz na termin,tak?

lego

Zofio jeśli coś w tym temacie wiesz to opisz, to ważne dla klientów tego sklepu

zofia

a czy ktoś słyszał o aferze ze starym miesem

kokos

ciewaw jestem ile osób tam pracuje a ile jest legalnie

Bydgoskie Konsorcjum Kapitałowo-Inwestycyjne S.A.

fajna praca

Jula89

Bardzo( usunięte przez administratora ), nie polecam pracy tam.

Zostaw opinię o Deko Smaku - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deko Smaku