Opinie o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. w Radzewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. w Radzewo

Lolek

Czas pracy to nieraz 14 godz nieraz dluzej kwestia dlugosci trasy i punktow do zaopatrzenia czyli klientow.Problem to nieterminowe wyplaty poslizgi do 3tygodni.W umowie do 10ego niestety nigdy nie byly tego dnia wyplacone.Dzisiaj 17 wyplaty brak.Ksiegowa nic nie wie twierdzac ze szef nie dowiozl pieniedzy na wyplaty ,szefowa Agnieszka nie odbiera telefonow unika pracownikow jak moze. Moje sugestie dla Produkcja Surówek Gerwazy Ogórkiewicz i Walenty Ogórkiewicz: Wiecej szacunku do pracownika.I wyplacac pensje w terminie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanowac ludzi ktorzy pracuja w tej firmie.

Bono Zdzuchu

Siema wszystkim.co do riboty tam dno totalne wlasciciele baby wyrywaja pykaja je po zakamarkach jeszcze w bninie byly akcje kiedy pykal wlasciciel kobiety .Zona naiwna jedna i druga guwno wiedza lub siedza bo jest kasa i tyle .Cmiki w kapuscie deptanej byly .Istne zydostwo akcje afery Lepera srodowisko porabane placa ochlapy masakra .Wstyd poprostu wstyd potabiac zony tragedia.

Olek

Sami psujecie sobie atmosferę a teraz pretensja do szefostwa?O co?

nina
@Olek

Szefostwo aktiwne widu na internetje

DZIOBAS
@Olek

Oleg kanalio ludzie tam pracują normalni i bardzo sympatyczni, tylko nie mają do nich szacunku traktując ich jak śmieci. Jak chcesz to napiszę wszystko ? Chyba raczej nie chcesz bo pół Kórnika i okolic będzie zrywać boki co tam odstawia W i A. G z tego towarzystwa jest jeszcze najrozsądniejszy.

DZIOBAS

Tragedia i dramat !!! Nie wierzcie w to, że szefostwo nic nie wie o tym co się dzieje we firmie. To szefostwo przez swoje zachowanie powoduje 99% konfliktów, problemów i odejść z pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Waldi

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś lubi taką pracę to nie narzeka! I patrząc na forum to chyba nie jest tak źle?

Pablito
@Waldi

Witam cie Waldi Masz racje tylko jak ktos to lubi oki .Ale inne szarancze wala ten system w takich .Wielkich firmach produkcyjnych Kretynow nie malo .Zwykle pracowniki a woza sie jak by rozum pozjadali .Moim zdaniem posegregowac jak suruwy .Kazdych zgryzliwych do zgryzliwych a normalnych do normalnych .Waldas mowie ci dobre by to bylo . Pozamykac w izolatkach by ma chlodniach mozg sie co po niektorym zmienil na lepszy.Bo tam niektorym czapeczka zdrowo uciska a info kazdy kto tam jest wie co sie dzieje .Tylko wlasciciele nic nie wiedza bo pewnie przrlozeni maskuja wszystko .A zwykla kamera nie wystarczy glos trzeba nagrac o zachowaniu coponiektorych.Wtedy wlasciciele by mieli swiadomosc kogo wymienic kto szkodzi .Sama kasa nie wystarczy atmosfera jakas tez musi byc a nie ze byle co psuje to wszystko a z braku laku.Ktos to toleruje inni zyja w strachu zmienmy to !!!!.Waldas oglosmy razem wymianke .

Maniol

Pabolito pracuje u Grzeska tez porazka Patologiczna atmosfera na halach .Brygadzistki w d.....e wchodza szefostwu jazda bez trzymanki .Suruwy zydoska do d....y .Skspe te cholery wyzysk tez wykorzystuja miekscowych by lazili na nocki po rannej zmianie w ten sam dzien debilizm k.....a .Zal porazka Placa na czas jedyny plus .A ogulnie brak organizacji prach knspekcja tez w ch.....j by sie przydala na maksa .Bo nikt niewie co sie tam k.....a dzieje .Czy wszyscy z tych firm to debilizm sami sie bycza ma wakacjach prezes pan M ugodowy spoko lecz wierzy tum bambera brygadzistka one hajs odbieraja za co za pierdzielenie byle czego .szok masakra .Nikt ich nie wyje.......e bo po co . Ukraina im w d.....e wchodza zal.pl i nam niedadza zarobic k......a bo mydla ze my tez ukraina .zal . Ogulnie patologia ludzie tam mozna isc ale baby bambery psy wieszaja pierdusnice na maksa .Wezcie sie za ta masakre niedajcie ludzie zarabiac na ich wakacje auta itp..... macie swoje prawa za krajowa wiezienna pensje k......a jest sporo roboty zal.pl

Czy firma potrzebuje pracowników?

była pracownica

Te ostatnie wpisy zachwalające firmę to czyba ktoś z szefostwa sie zalogował i pisze ;d

Młody
@była pracownica

Tak i misie wydaje bo mało ludzi sie dobrze wypowiada o tej firmie to ktos z szefosrwa bo znam wiele osob z tej firmy i nie muwiom dobrze oniej

nie doszły kierowca Ogór

Witam ,przeglądam tą stronkę bo również składałem CV na kierowce i prawdopodobnie rozmawiałem z tą samą Panią Kierownik i nie mogę powielić opinii tego Pan .Rozmowa przebiegła bardzo precyzyjnie od samego początku zostały mi objaśnione warunki pracy . PH również niczego mi nie obiecywał. Miałem obiekcje by podjąć ta prace ,ale poszłem na rozmowę mimo to po tych wpisach ale teraz widzę że nie wszystkie osoby piszą tu prawdę paczą aby oczernić i osmarować bo są nie zadowoleni że ....zajmijcie się sobą !

rozczarowany
@nie doszły kierowca Ogór

Panie ,, nie doszły kierowco Ogór,, Po pierwsze naucz się poprawnej polszczyzny. Po drugie widzę, że jest to wpis osoby, która broni Panią kierownik. A może to Pani kierownik napisała :)). Na marginesie, podobny poziom reprezentujesz jak Pani kierownik. Uważam, że wpis tej osoby mija się z prawdą ponieważ jak można oceniać firmę w której się zaczyna pracować. Ja oceniłem pracę kierownika, który nie posiada żadnych predyspozycji zajmowania stanowiska kierowniczego. Firma z pewnością jest bardzo dobra, natomiast przez takich ludzi traci bardzo dużo.

Zet
@nie doszły kierowca Ogór

Zauwazyłem ze dobre opinie pisze jedna osoba broni tej firmy ale to juz za puzno pani agnieszko ogorkiewicz tonic niezmieni nieda sie wybielic tego smrodu niepolecam tej firmy

poszukujący_pracy

Jak już mówiłam pracuje tam 7 lat i na razie nie zamierzam zmieniać pracy. A to co czytam te bzdury naprawdę żenujące! Pozdrawiam i polecam pracę w tej firmie :)

Kacper23
@poszukujący_pracy

Takie bzdury ze za rozbite auto odcioga sie z pesi takie bzdury ze kradnom ci w tej firmie paliwo i płacisz ze swojej kasy a jak nie tomasz 1800 dostac a niedostajesz bo zawsze cos niegra i jak nie pasi to wypat i tp co na umowie najnisza krajowa pozfrawiam nie polecam tej firmy nawed wrogowi

Lilla

Tragedia

Ela
@Lilla

Pracowałam nie polecam

Zuzanna

@Lilla - czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Produkcja Surówek Gerwazy Ogórkiewicz i Walenty Ogórkiewicz. @Przypadkowy, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracy w tym miejscu, niemniej jednak proszę o zachowanie kultury i merytoryki wypowiedzi.

Pol
@Zuzanna

Pracowałem omijac te firme

ZNAJOM OGÓRA

Witam Przyszłychych pracowników firmy Ogorkiewicza omijac tą firmę szerokim Łukiem...!!! znamy tych durnych braci na co są zdolni,dobrze radze wszystkim zainteresowanym najgorsza firma w obrębie Kórnika zero szczunku dla ludzi

Ela
@ZNAJOM OGÓRA

Popieram w 100/brak szacunku do ludzi medy oszusci

Kierownik

Jakie zarobki na kierowce ?

Pol
@Kierownik

Nie płaca kasy obiecuja nie wypłacaja

pit

ja pracuje już 16-nasty rok i jak najbardziej jestem zadowolony i nigdy nie miałem problemów bo jest takie przysłowie jak kuba bogu tak bog kubie i wszystko w temacie nażekan na szefa nie wiem o czym państwo piszą .

Tedi
@pit

Kolego pracowałem w tej firmie to oszusci i kłamcy nie wypłacaja kasy Pani agnieszka jest ok ale ma mało do powiedzenia w tej firmie bo walety to furiat i ona sie nie wychyli nie płaca tego co obiecywali zła atmoswera w pracy nie polecam jest wiele lepiej prosperujocych firm

Wariat666

Pracowalem u tej (usunięte przez administratora) Ogorka (usunięte przez administratora) i jest taka lipa ze glowa boli nie dosc ze (usunięte przez administratora) mnie jego przydupas ukrainski to z samym Ogorkiem prawie doszlo do rekoczynu ale dalem sobie spokoj.Po dlogim namysle postanowilem sobie ze pajaca pokurwie bo wiem gdzie (usunięte przez administratora) ma pola a czesto tam bywa.Przeoram zdymanca troche ale to wszystko w swoim czasie.

Aga

Dobrze mi się tu pracuje. Jeśli ktoś myśli, że nie musi pracować to nie tu!!

Bezrobotna

Witam serdecznie. Ponad dwa tygodnie temu złożyłam dokumenty na stanowisko referent ekonomiczny, było to ogłoszenie z OLX. Oczywiście zadzwonili do mnie, zaprosili na rozmowę. Rozmowa przebiegła sympatycznie no i oczywiście że się odezwą itd. Wiadomo że podczas rozmowy poruszono temat pensji, moje oczekiwania były większe ponieważ w ogłoszeniu było 2500 brutto czyli jakieś 1800 na rękę, ja podałam 2200,00 netto. Pani zanotowała na moim CV i zakończyliśmy rozmowę. Na zakończenie zdałam pytanie kiedy dostanę odpowiedź itd. Poinformowano mnie że musi zebrać się zarząd żeby podjąć decyzję. Oczywiście nikt nie zadzwonił a między czasie ogłoszenie powielono na OLX kolejny raz. Zdenerwowałam się i zadzwoniłam w mojej sprawie no i co? odpowiedź, że nie zebrał się jeszcze zarząd. Wniosek mój taki, że problem aby dołożyć te 400 stówy więcej. Jestem załamana ale jeszcze czekam i mam nadzieję że się poddadzą i w końcu zadzwoni ą.

lena

w jakich godzinach pracuje się na produkcji?dziękuję z góry za odp.

Nifto

Jeżeli taki niby uczciwy pracodawca to czemu masz najniższa krajowa na umowie a resztę pod stołem ?

Zostaw merytoryczną opinię o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. - Radzewo

• Jak się pracuje w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.?

Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.