Instytut Obróbki Plastycznej - Zakład Doświadczalny

Poznań

Opinie o Instytut Obróbki Plastycznej - Zakład Doświadczalny

Mietek

Potwierdzam: zarobki obecnie to 1600 zł na rękę. Biurowiec może nie wygląda z zewnątrz na odlotowy, ale jest ciepło, wygodnie, z klimą. Ludzie w przedziale wiekowym od 28 do emerytury, ale w większości sympatyczni, weseli. Można bez problemu się dogadać. Jednak jest to dosyć skostniała instytucja i to nie z lat '90-tych, lecz jeszcze z czasów nieboszczki komuny. Kiedy miałem kilka zastrzeżeń do pewnych spraw, usłyszałem tylko, bym lepiej się nie wychylał. Wszyscy widzą, że coś jest źle, ale nikt głośno tego nie powie. Podsumowując: doczekacie tu emerytury, jeśli tylko niskie pensje wam odpowiadają.

wedm
@Mietek 16.05.2016, 20:46

1600 na rękę to w narzędziowniach ogarniętych mają uczniowie. Ja gdy pracowałem w Poznaniu to miałem między 2800 a 4000 netto w zależności od ilości nadgodzin i premii. Więc ten instytut od siedmiu boleści zalicza dyskwalifikację!

12xyz

Potwierdzam, nie uwierz bym ale osobiście rozmawiałem i tyle dają co mówi xyz, kupa śmiechu. A prezesi zarabiają po 200 tys i więcej rocznie, ... no koment

xyz

Ta dziwna instytucja oferuje doświadczonemu pracownikowi na początek... 1300zł netto!!! Mentalnie są gdzieś w połowie lat 90, chociaż wystrój biurowca może dawać do myślenia. Ogólnie panowie takie stawki (albo i większe) to są na kasie w Biedronce! Kupa śmiechu i tyle z Waszej oferty pracy.

Zostaw opinię o Instytut Obróbki Plastycznej - Zakład Doświadczalny - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Obróbki Plastycznej - Zakład Doświadczalny