Merkury Market

Opinie o Merkury Market

ochroniarz

Czy posiada ktoś informacje o tym jak dostać się do ochrony Merkury Market? Słyszałem, ze stawki dobre a i praca nie skomplikowana. Pracowałem już w Kieleckich marketach to znam sie na tym. Tylko nie wiem, jak jest z ochroną u nich - jaka firma ich ochrania - jesli by ktoś wiedział to będę wdzięczny za nazwę, bo nie mieszkam na miejscu a rekrutują pewnie przez tę firmę a nie przez Merkurego.

carson

Bardzo zainteresowało mnie nowe ogłoszenie firmy Merkury Market Proponują ciekawe stanowisko pracy, ale się waham czy wysłać cv. Skomentujcie to proszę. Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zatrudni osobę na stanowisko Pracownika Punktu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743564?keywords=&region=

Erik

Nie polecam, nie da się zwrócić zakupionego produktu, a co lepsze kupując nowy z magazynu pudła są zniszczone i okazuje się że są to produkty albo ze zwrotów, albo nosiły ślady wystawowe lub nawet użytkowe. Odbierając produkt z magazynu sprawdzajcie go!!!!

FIRMA

NIEZADOWOLONY KLIENT PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPEM W TYM SKLEPIE ZWLASZCZA W TARNOWIE-LADNA NIEDOUCZONA OBSŁUGA SKLEPU ZLE INFORMUJE KLIENTOW I KLAMIA NIKOMU NIE VRADZE DAWAC ZALICZEK ZAMOWILEM MASE ELEWACYJNA Z GAZETKI WYBRALEM KOLOR WPLACILEM ZALICZKE I CZEKAM JUZ MIESIAC I NIE POTRAFIA ZROBIC KOLORU I NIE CHCA ODDAC PIENIEDZY A KIEROWNIK SKLEPU OBIECUJE NASTEPNE DNI CZEKANIA NA TOWAR ZAMIAST ODDAC PIENIADZE I PRZEPROSIC NIE MA NADZORU ZADNEGO NAD TYM SKLEPEM CZY TO RUSKI SKLEP? STRACA CO NAJMNIEJ STU KLIENTOW I MOJE ZAUFANIE PODEJUMJA SIE ZADANIA KTOREGO NIE POTRAFIA SPROSTAC SPRAWA W TOKU

Aplikowałeś do firmy Merkury Market? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
demon

ten sklep to jakaś pomyłka,kupiłem kabine prysznicową,niestety z jedną prowadnicą,po drugą jechałem znów 120 km,ok,dostałem,z tym że przy montażu okazało się że od innego modelu,nie pasowały,i znów 120 km,sprzedawca pomógł,wymienił,zapewnił że będzie ok,ale znów nie jest,brakuje stalizatorów szyb i odbojników drzwi...mam dość,więcej tam się nie pojawie,i uprzedzam kupujących SPRAWDZAJCIE SZCZEGÓŁOWO CO JEST ZAPAKOWANE W KARTONACH A CZEGO NIE MA !!! pozdrawiam...

kutas

ludzie zdaleka od tego syfu,kiero ok, ale kontrole z krosna jakieśowady

ojojoj

praca jak praca, jeśli ktoś poszukuje zatrudnienia i ma chęci zawsze może próbować. Jeśli jest się osobą kontaktową i posiada się cokolwiek odporności psychicznej do kontaktu z klientem i kierownikiem;-) to praca jak każda inna. Zarobki na "kieleckim" poziomie, ale ma też znaczenie sprzedaż... jak w każdym takim markecie. a że na początku umowa zlecenie... a który pracodawca robi inaczej? nie odradzam, nie namawiam. Nic nie tracicie

kierownik (mały, skaczący człowieczek wraz ze swoim następcą (śmiesznie- poważnym chłopaczkiem) powinni zostać usunięci ze swoich stanowisk. W tym markecie wykorzystywani są ludzie (często niepełnosprawni). Panuje tam zamordyzm. Zostaniesz zwolniony kiedy już stracisz siły. To poniżenie i bardzo ciężka praca przez 10-12 godzin z wyproszoną przerwą. Pracuje tam kilka osób którzy to trzymają a reszta często się zmienia. Tak tam jest... Odradzam!!!

niko

taki mały, który uważa, że zjadł wszystkie rozumy. Nie wiem jak on w ogóle został kierownikiem, bowiem na zawiadywaniu tym hipermarketem kompletnie się nie zna.

Niko

Chcesz być poniżany i obciążany finansowo nie wiadomo za co, to idż tam pracować. Jeżeli chodzi o mnie, to nie polecam. Gdybym wiedział, co mnie tam czeka, to nigdy nie podjąłbym pracy w Merkury Market. Ta firma dosłownie żeruje na pracownikach. Nimi powinna wreszcie zająć się inspekcja pracy.

maly

witajcie niech mi ktos powie kto na dzien dzisiejszy jest kierownikiem merkury market kielce

ktoś

Zgadzam się z opiniami niby wszystko ładnie pieknie dopóki nie kupiłem a później oddać to powodzenia......NIE POLECAM.

Zośka

Nie polecam ! Artykuły niskiej jakości, rzeczywiście jedynie pracownicy sensowni. Nie daj Boże cokolwiek tam reklamować !

Monika i Paweł

Witam! Chcieliśmy podzielić się opinią na temat tego marketu. A wiec..Ogólnie,to nowość dla Kielczan z takim systemem zakupu (tak bynajmniej odniosłam wrażenie) Chodzi nam o to latanie do kasy i problemami ze zwrotem,co w innych marketach jest tolerowane bez problemowo. Co do towarów i jakości obsługi hmm Jak na takie miasto jak Kielce muszą bardziej postarać,bo tu dośc duża konkurencja i miasto meeega rozwijające się! Obsługa: Byłam na piętrze z działem tych lampeczek i na dole z umywalkami i..Na lampach dość długo się czeka na obsługę,ale duzo osób czekało i dziewczyny miłe. Co do działu z umywalkami,to tez chyba brakuję tam osób,bo dość duży na moje oko dział. W każdym razie dłuuugo czekaliśmy na obsługę,ale co mogę powiedzieć lub raczej napisać,że z takim poczuciem humoru u sprzedawców danwno się nie spotkaliśmy :) wpierw obsługiwał nas taki blondyn,a potem taki młody czarny chłopak. Oboje byli bardzo sympatyczni i pomocni. Dajemy 3/5 za obsługę na górze i na umywalkach.

klient

byłem w tym niby markcie i takiego syfu to nigdzie nie ma no chyba, że w jakimś gnojowniku

Magda

Pierwszy raz byłam w Merkury Market i jestem zaskoczona wiedzą fachową sprzedawców na ceramice. Dbają o klientów to widać , ja zostałam obsłużona bardzo profesjonalnie przez sprzedawcę w okularach ( nie pamiętam jak miał na imię ) , ale na pewno jeszcze przyjadę. to co chciałam kupić to kupiłam.

Mariusz B.

Dość ciekawy sklep,trochę chory system z tym lataniem do kas,ale co sklep to inne metody. Ogółem 4/5 Fajna,miła obsługa szczególnie na dziale ceramicznym,fachowo i życiowo podchodzą do klienta.

znawca dziobaka

UWAGA !!! DZIOBAK NA POKŁADZIE!!! UWAGA!!!

SYLWIA

Z CIEKAWOŚCIĄ ODWIEDZIŁAM MERKUREGO PONIEWAŻ OK. 2 TYGODNIE TEMU ZACZĘŁAM REMONT I SPRAWDZAŁAM CENY W RÓŻNYCH SKLEPACH. PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z TAK PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ I POŚWIĘCENIEM CZASU DLA MNIE JAKO KLIENTKI - WIELE CIEKAWYCH INFORMACJI TECHNICZNYCH DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD SPRZEDAWCY CERAMIKI PANA EMILA. ZAKUPIŁAM CO CHCIAŁAM I JESTEM ZADOWOLONA. TERAZ JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Kielce

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury Market?

Merkury Market