Społem

Poznań

Opinie o Społem

Antyspołem

danka bardzo dobrze spostrzeżenie. Za srednia krajowa jestes od wszystkiego a jeszcze toba pomiataja a co do higieny pracy nie dziwcie sie ze macie rewolucje zołądkowe po jedzeniu tego syfu. Pracowalam tam krotki okres czasu i nie polece nigdy nikomu. Ciagle oskarzenia o kradziez, i az mi wstyd bylo gdy wiedzialam ze rano cos myly i stalym klientom to wciskaja. A nie jestem jedyna bo klienci pozniej juz niektorzy brali tylko to co byli hermetycznie zamnkiete. Spolem sie skonczy i to juz niedlugo. I mam taka nadzieje

lola

polecam!!!

mumu

jakoś nie widać że się zwijają, ta spółdzielna spożywców prosperuje z powodzeniem, moim zdaniem i nic im nie grozi

M.K.K.

Pracowałam w Poznańskiem SPOŁEM przez 3 lata - i byłam naprawdę zadowolona z tej pracy!!! Umową o pracę na pełen etat na czas nieokreślony, wypłata zawsze na czas, praca przyjemna...do dzisiaj żałuję że odeszłam (dałam się namówić na pracę w firmie u znajomych). Z resztą do dzisiaj można zauważyć że w ich sklepach pracują zawsze te same osoby, z czystym sumieniem polecam!!!

Pracownica
@M.K.K. 25.09.2013 18:22

Masz rację pracuję w tej firmie wiele lat i Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera w sklepie ok, kierowniczka super. Firma kilkadziesiąt lat na rynku z tradycjami. Ale zawsze można wrócić wystarczy zapytać w kadrach o wolne etaty. Skoro już pracowałaś w naszej firmie to od razu się zaaklimatyzujesz. Nasz firmowy żółty mundurek na Ciebie czeka.

Lolipop
@Pracownica 06.12.2016 21:12

Taaa a czemu o myciu wędlin nic nie powiecie? Sprzedajecie starocie. Wciskacie te gówna i nas trujecie. Sama widziałam na jednym sklepie taką praktyke.

danka

[usunięte przez moderatora] Nie rozumiem starszych osób, idą do społem jednego z najdroższych sklepów spożywczych chociaż mogą wsiąść w autobus i podjechać 1 przystanek do biedronki lub innego marketu...;/ nie raz jak byłam widziałam jak tam traktują pracowników oraz jak nie stosują się do higieny pracy... NIE POLECAM !

Zostaw opinię o Społem - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem