BBL

Vlissingen noord

BBL

Opinie o BBL

witam dwa razy próbowałem podjąc prace w tej firmie wysłali mnie do holandi posiedziałem tydzien w mieszkaniu i okazało się że niema pracy i na własny koszt ponownie muszę wrócic do domu są to ludzie nie odpowiedzialni sekretarki w biurach nie maja zielonego pojecia o certyfikatach klepią co im karzą jeśli ktoś lubi wydawac pieniądze na bezsensowne wycieczki to niech ryzykuje ja nie chcę miec z tą firmą nic wspólnego

Zostaw opinię o BBL - Vlissingen noord

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBL