Rigall Distribution sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Rigall Distribution sp. z o.o.

mac

wielka lipa, [usunięte przez moderatora] strasznie moze nie tyle sama firma co moze Citybank - nie przyznajac kart klientom a przez to nie ma prowizji dla przedstawicieli, jak chodzi o samochod sluzbowy to lipa (straszne padaczki) a poza tym prawie nie osoagalne , telefon sluzbowy tylko do rozmow z pracownikami jak dzwonisz do klienta to placisz za to, POZYTYWY - fajna atmosfera jak chodzi o ludzi

Zostaw opinię o Rigall Distribution sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rigall Distribution sp. z o.o.