wielka lipa, [usunięte przez moderatora] strasznie moze nie tyle sama firma co moze Citybank - nie przyznajac kart klientom a przez to nie ma prowizji dla przedstawicieli, jak chodzi o samochod sluzbowy to lipa (straszne padaczki) a poza tym prawie nie osoagalne , telefon sluzbowy tylko do rozmow z pracownikami jak dzwonisz do klienta to placisz za to, POZYTYWY - fajna atmosfera jak chodzi o ludzi