Owczarnia

Zakopane

Opinie o Owczarnia

wolik

no tak pytanie tylko czy podobne do Ciebie zdanie mają również pracownicy

Mateusz

Dużo słyszałem o tej restauracji jednak okazała się fatalnym wyborem w Zakopanym, gdyż zwiedziłem ich tam wiele. Najgorsza była obsługa. Chamscy! górale, których trzeba było wręcz błagać aby podeszli do stolika i spisali zamówienie. W między czasie kłócili się pomiędzy sobą o napiwki. Jedzenie tak samo złe, wysuszone, STARE mięso którego nie dało się nawet pokroić. Pomylone zamówienia, trzeba było znów kilkanaście minut czekać na przygotowanie kolejnego dania, ileż można. Napoje wygazowane. Oczywiście jak przyniósł rachunek to stał przy nim, wymuszał napiwek jak pies kości. Naprawdę nie polecam.

Julka

Pracodawcy uczciwi i pogodni polecam prace .

ewe

sympatyczna, swojska atmosfera i muzyka ciągle gra ;) golonka mistrzostwo, mięciutka rozpływała się w ustach, szaszłyk tez niczego sobie do tego grule pychotka, jagnięcina w sosie z borowików super! ale szczerze nie polecam sznycla baraniego.. nie dało się tego zjeść...czuć było ze zrobiony jest z rożnych pozostałości mięs... a do popicia polecam drinka JUCHAS, super smak i daje kopa :D

Ja

Szefostwo super LUDZIE .POLECAM

dddddeede

a co ty mozesz wiedziec o dobrej restauracji jak jadasz w MCD

Klientka

Byłam i jestem nadal pod wielkim wrazeniem. Grill, który widać z ulicy zachęca turystów do odwiedzenia tejże restauracji. nie zgadzam sie z poprzednikiem, że jedzenie stare i wysuszone. Wręcz odwrotnie, polecam. Obsługa przesympatyczna i rewelacyjny klimat. Pozdrawiam. E.

ela

Oceniam bardzo zle tą restauracje. Dym,zaduch i za głośna muzyka. Jedzenie paskudne:stare,wysuszone,a golonka to sam tłuszcz. Nie mówiąc o deserze.Śmietana cuchnąca i stara. Tylko obsługa w miarę miła.

Zostaw opinię o Owczarnia - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Owczarnia