Drimer Sp. z o.o.

Opinie o Drimer Sp. z o.o.

Joanna Nowy wpis

@Pracodawca Dzień dobry. Chciałabym zapytać czy Państwo koontaktujecie się tylko z wybranymi kandydatami do pracy? Składałam aplikację na stanowisko pracownik administracyjno biurowy i nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej. Czy oferta jest jeszcze aktualna? Joanna

@Joanna

A dawno składałaś tą aplikację? Ja niestety nie znalazłam oferty pracy do biura a też szukałam. Natrafiłam tylko na ofertę pracy na zupełnie inne stanowisko, w dodatku nieaktualną. Pamiętasz, lub może ktoś inny wie, jakie mieli wymagania dotyczące wykształcenia?

Nowy wpis

@Joanna

Dzień dobry, Kontaktowaliśmy się tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli nie miała Pani od nas telefonu, znaczy, że nie wybraliśmy Pani do kolejnego etapu. Rekrutacja została zakończona, wybraliśmy już osobę na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego. Dziękuję za udział w naszej rekrutacji. Pozdrawiam DRIMER sp. zoo

Nowy wpis

Witam, Nie określaliśmy wymagań wykształcenia w ofercie na pracownika administracyjno-biurowego. Stawiamy na doświadczenie kandydatów na wybrane stanowiska. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na Specjalistę ds. jakości. Niedługo pojawią się oferty pracy na stanowiska produkcyjne - proszę śledzić nasz profil. Pozdrawiam Drimer sp zoo

Hejka. Widzę ze podano liczebność działu utrzymania ruchu. Co natomiast z zakupowym? Znalazłam ofertę z ubiegłego roku i zastanawiam się czy nie mogłabym jeszcze mimo wszystko dołączyć. mam doświadczenie i chce się rozeznać w bieżących warunkach

Witam, Zapraszam do złożenia swojej aplikacji na Specjalistę ds. zakupów na drimer@drimer.eu

Jeśli już ktoś wspomniał o jakimś psuciu się maszyn to widzę, że mechanik do nich jest teraz poszukiwany. czy możecie określić warunki pracy? jakie narzędzia są do niej udostępniane i jaka jest atmosfera? ilu mechaników docelowo jest w zespole i czy to w miarę stały skład?

Dział utrzymania ruchu liczy 5 osób, są 2 zmiany. Są to osoby z długim stażem. Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy są zapewnione, łącznie ze szkoleniami. Docelowo dział utrzymania ruchu ma liczyć 6 osób

Zastanowił mnie tamten wątek w którym odnosili się do psujących się maszyn, po komentarzach widzę ze nie tylko mnie. o co konkretnie z nimi chodzi? raczej było to już zgłaszane? Czy to faktycznie bardzo utrudnia prace? wpływa to na jakieś normy czy jedna stan maszyn to wyjaśnia?

Rozmowę kwalifikacyjną w Drimer Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów?

Te stawki tutaj w zakładce z ofertami są w ogóle aktualne? zastanawiam się nad różnica w średnich widełkach pomiędzy operatorem wózka a osobą pakującą. Czemu na wózku jest max 4,300 zł przy czym pakowacz ma 5,100 zł? faktycznie tak ciężko się pakuje jak ktoś teraz wspomniał?

Dziękujemy za spostrzegawczość. Poprawiliśmy już błędnie wyświetlane stawki. Widełki były podane netto zamiast brutto

Domi
@Drimer Sp. z o.o.

Co nie zmienia faktu, że na pakowaniu można zarobić te 5100 o których Pan wyżej wspomniał? czy to jest liczone na podstawie indywidualnej stawki godzinowej czy może chodzi o jakieś dodatki?

@Domi

Widełki wynagrodzenia BRUTTO na pakowaniu są między 4 242,00 - 5 100,00 miesięcznie. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Rafał Szustakiewicz
@Drimer Sp. z o.o.

Dzień dobry Widziałem ogłoszenie że poszukujecie osobę z udt jakie wymagania uprawnień WJO I czy WJO II Wystarczy by się zatrudnić u was w firmie

@Rafał Szustakiewicz

Witam, Potrzebujemy osoby z uprawnieniami na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia. Zapraszamy do aplikowania

Patriota

(usunięte przez administratora) W tej firmie trzeba mieć stalowe nerwy . Maszyny co chwilę się psują. Normy idą do góry . Wszędzie bałagan. Brak komunikacji w tej firmie jest na porządku dziennym . Powodzenia

J.R.
@Patriota

To jest wolny kraj...to,po co komentujesz???!!! ,, nie gra,, !!! Sam załóż firmę,,cwaniaku,, I dogodż wszystkim!!!! To, ja Tobie życzę- powodzenia ???????? ,,cwaniaczku,,. Pracowałam tam 1 rok odeszlam bo moja sytuacja mnie zmusila!!!

Xyz
@Patriota

A myślisz że tam lepiej niż w pr plastics hahha?????????(usunięte przez administratora)tym bardziej 3 zmiany hehe

M.

Czy stanowisko pakowacza aktualne ?

@M.

Oferta aktualna, zapraszam do aplikowania przez GoWork lub bezpośrednio na maila drimer@drimer.eu

M>
@Drimer Sp. z o.o.

super a wymagacie doświadczenia?

@M>

Doświadczenia nie wymagamy. Oczekujemy chęci do nauki, zaangażowania i odpowiedzialności

Praca dla kobiet ciężka, nowy pracownik ma bardzo ciężko się wdrążyć ,brak komunikacji z pracownikami którzy długo tam pracują ( kobiety ) , im można wszystko....

Ona.36

A o jakim dziale mówisz że jest ciężko itp.

Witam, podobnie interesuje mnie dział, o którym jest teraz mowa ale także to jakie czynności można mieć na myśli podczas tej ciężkiej pracy? na czym polega? co się konkretnie robi?

Dzień dobry, Prosimy o podanie więcej szczegółów jakiego działu dotyczy opinia. Prosimy o kontakt na drimer@drimer.eu lub 56 656 19 62

Michal

Dzień dobry poszukuje pracy posiadam orzeczenie o niepełnosprawności podam do siebie mój numer telefonu bardzo proszę o kontakt dziękuję

@Michal

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Proszę o wysłanie CV na drimer@drimer.eu lub kontakt telefoniczny 56 656 19 62

Aktualność
Witamy serdecznie na naszym profilu, który jest platformą komunikacji z naszymi pracownikami oraz kandydatami.

Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.

Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail drimer@drimer.eu

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Drimer Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?

Ile zmian jest na magazynie ?

@Marta

A widział ktoś w ogóle ofertę na ten magazyn? Mnie tylko te biurowe wyskakują i to w dodatku wygasłe. Sam bym poczytał o warunkach. widzę, że spec od zakupów ma oferowane paczki świąteczne, wszyscy otrzymują w zasadzie to samo? Co na ten rok może się szykować? I co dodatkowego wpada magazynierowi prócz podstawy?

Przyjmują teraz pracowników? Szukam pracy jako specjalista ds. zakupów, mieli taką ofertę, ale już teraz podane, że 4 miesiące temu wygasła. Nadal tak jest jak coś, że można i ze średnim i z wyższym zatrudnić się? A że tak zapytam, czy stawka się różni w zależności od szkoły, jaką skończył kandydat?

DRIMER

Proszę o podesłanie CV na drimer@drimer.eu

Damian

Pracując tu, jako Przedstawiciel Handlowy, jak duży teren miałbym pod opieką? Gdy wystawili na to stanowisko ofertę rok temu, to pisali, że praca jest na terenie całego kraju. Ważna dla mnie jest również kwestia wsparcia marketingowego, jak z tym jest tutaj? I ile mogą wynosić aktualnie zarobki?

Kiełbasa

Czy warto aplikować na magazyniera ?

xxx

O, super. Ale mało konkretnie. A z jakich powodów warto pracować na magazynie? Z racji kasy? Można tu dostać na start jakieś 4500 zł netto?

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Drimer Sp. z o.o.. Poszukiwani są Przedstawiciel Handlowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Witam czy wiek ktoś może czy są pracownicy z okolic chełmży

Czy zdarzają się nadgodziny w Drimer Sp. z o.o.?

Tak zdążają się po rankach jest sobota pracująca.

Betty

Witam czy te soboty po rankach to tylko w okresie letnim, czy to norma całoroczna?

@Betty

Tylko w sezonie wysokim czyli od czerwca do września

@tomasz a ty ile zarabiasz w tej firmie ?

tomasz

pracuje od roku teraz już drugi i jestem zadowolony z wypłaty zaraz byście chcieli zarabiać nie wiadomo ile trzeba było się uczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Drimer Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Drimer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drimer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimer Sp. z o.o.?

Drimer Sp. z o.o.