grazbyt

Bielawa

Opinie o grazbyt

Alicja

@jacek placek jeśli nie zgadzasz się z wypowiedzią innego użytkownika, to warto zmieścić swoją. Jak Ty oceniasz grazbyt jako pracodawcę?

Alicja

@ooo, a co możesz powiedzieć więcej na temat warunków pracy?

basia

a ja bym tam jednak nie narzekała tak jak wy gdyby mi się udało u was dostać jakieś zatrudnienie fajne, w sumie firma jest na wysokim poziomie, może się nadal pochwalić świetną ofertą odzieży roboczej i ochronnej, jak dla klienta indywidualnego, dobra opcja

ooo
@basia 10.05.2016 22:33

ja powiem tylko tyle szkoda gadać nie polecam tam pracować a te pozytywne opinie to chyba piszą córki pana k..... a bo nikt kto się szanuje nie pracuje w szambie mała kasa i jeszcze na na raty pozdrawiam kolezanki

Szukasz pracy?

LLLLL

TAK MASZ SZKODA GADAĆ CHYBA JEGO DZIECI PISZA TE POZYTYWNE OPINIE PO JA PRACOWAŁAM TAM I GROZA

ONA J

Zaki co ty piszesz teraz to wypłate płaci na 5 rat bo sobie gruby kupił furę nowa

była pracownica

I tak widzę skromnie opisany jest Grazbyt nie wszystko co tam się dzieje ja pracowałam nie było słodko ,ale jak nie chciałam już pracowac zwolniłam sie to dopiero był problem z wypłata nie chcieli mi zapłacić kasy za prace .Radze omijać te Firme szerokim łukiem .

faser

no wlasnie z tymi groszami to wiadomo kazdemu inna stawka jest na mysli a ile wogóle oferuja w tej firmie czy mozna tez liczyc na premie za dobrze wykonana prace ..i co do sposobu rekrutacji jak to wyglada czy sa jakies trudne pytania ze ciezko odpowiedziec czy mozna ze wszystkiego wybrnac dziekuje za odpowiedzi

szwaczka

Marne zarobki, brak kultury osobistej kadry zarządzającej,ciągłe awantury, nie ma sprzątaczki, pracownicy sprzątają np. toalety.

miła zawsze

(usunięte przez administratora)żadnego poszanowania dla kobiet które tam pracują przez córki szefa i samego własciciela Firmy nie polecam .

marek

Wiesz ja się nie dziwię że się zapytał bo można to różnie postrzegać. Jest jakaś taka realna szansa na większe zarobki?

bolo

Chyba nie zbyt wielkie z tego co mówił mi kolega dlatego w nazwie nie zbyt pozdrawiam ciekawskich .Nie chyba tylko napewno

Jacek K

Gdzie jest ta firma kto mi powie

rys

Idz to zobaczysz co tam sie dzieje a zwłaszcza jak pan(usunięte przez administratora)jest na fazie pozdrawiam i polecam prace tam .

Zostaw opinię o grazbyt - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie grazbyt