STERNA

Śmigiel

Opinie o STERNA

cebula
użytkownik zarejestrowany

Skoro są tyle czasu na rynku to wiedzą, że wzbudzają zaufanie wśród klientów a i atmosfera opiera się na dobrych relacjach.

Z tego co slyszalam, kolchoz jakich malo. Pracodawca wiecznie niezadowolony z pracownikow, a oni robia co moga. Co by nie zrobili i tak jest zle - nawet jesli jest dobrze. Do tego nieciekawa atmosfera. Gdybym miala oferte pracy z tej firmy, z pewnoscia bym odmowila.

ja
@anonim 18.03.2010, 21:25

wszędzie jest to samo nigdzie nie jest idealnie

hala nowa i dobrze wyposażona, ale zarobki kiepskie właściciel nie dba o pracowników przynajmniej o tych którzy nie podlizują się szefostwu,

Zostaw opinię o STERNA - Śmigiel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STERNA