fh contractors

Esbjerg

Opinie o fh contractors

mąż krysi
użytkownik zarejestrowany

ja również jest w trakcie poszukiwania Praca dla spawaczy w Danii i9 licze że jakieś opferty się od nich pojawią bo żonę tam chciałem wysłać. ciekawi mnie tylko czy kobiety również zatrudnicie na spawanie

Lucjusz

Witam a może ktoś się orientuje kiedy sie ma ruszyć robota w tej firmie ??

Lucjusz

Witam może ktoś wie jakie próbki sie robi na sprawdzeniu umiejętności w firmie Fh Contractors

spawwwy

niech ktos mi poda numer bezpośrednie do pani sylvi i wysle mi sms ( usunięte przez administratora ) bende wdzięczny

xxx

dla takich spawaczy mękoli jak Ireneusz S. z Kielc to i tak za dużo płacą .Cały Świat budował wszędzie spawał i wszystko a trochę gorsza pozycja i płacze pajac jeden.

on

dobra firma polecam idzie sie z nimi dogadac jedyny minus to czasem przestoje dluzsze no ale tak to jst

***

Witam FH Contractors (fh montage- poprzednia nazwa) to firma a właściwie agencja pracy tymczasowej. Bardzo dużo osób ma złe zdanie o tej agencji - ciekawe dlaczego wciąż do niej wracają. Jest to normalna agencja jak wiele innych jeżeli mają pracę to mają jak nie to nie. Stawki dobre, kasa na czas, wszystko ok.

pracuś

firma jest dobra pracowałem w niej i nie było żadnych problemów z kasą czy z czymś innym

łysy

to nie prawda pracowalem w tej firmie blisko 2 lata i nie mialem zadnych problemow , ani ja , ani zaden z moich kolegow .

Zostaw opinię o fh contractors - Esbjerg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fh contractors