DROGBUD SOCHACZEW

Sochaczew

Opinie o DROGBUD SOCHACZEW

darek

No to strasznie mało @henry słyszałem, że oni mieli spore kłopoty ostatnio, to prawda, że nawet myśleli o zamknięciu firmy? Ktoś coś wie na ten temat?

Masy w Sochaczewie już nie dostaniesz , (usunięte przez administratora) firma była dobra mimo warunków koczowniczych produkowała naprawdę dobry asfalt Przykro że takie firmy w Polsce są likwidowane

klient

Witam. chciałbym również polecić firmę Drogbud. Kupowana od nich masa jest wysokiej jakości, warunku odbioru jak i współpraca z wytwórnią również na najwyższym poziomie.

kupiec

Polecam współpracę. Produkowana masa wysokiej jakości. kontakt z wytwórnia w porządku.

zadowolony

polecam współpracę. wszystko ok.

robotnik

Dobra firma, polecam współprace. Czasami zdarza się poczekać na pieniadze, ale nigdy nie zdarzyło sie tak żeby nie zapłacili. Kadra zarządzajaca wporzadku, zależy im, ludzie... troche lache kładą i to ich największy minus.

Zostaw opinię o DROGBUD SOCHACZEW - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROGBUD SOCHACZEW