Chemitech Sp. z o. o.

Opinie o Chemitech Sp. z o. o.

Marta z Krakowa

Hmmm...A ja powiem tak...Jako pracownik tej firmy z przykrością muszę stwierdzić, że podobne "bezcenne opinie" mogą wypisywać tylko byli pracownicy, którym się wydawało, że jak będą nic nie robić lub udawać, że pracują to za swoją "niby pacę" będą otrzymywać wyżej wspomniane kokosy...Niestety Drodzy Koledzy tak w życiu nie ma ;-( a już na pewno nie w naszej firmie...Nie będę się tu odnosić do poszczególnych zarzutów, bo są zwyczajnie śmiechowe...;-) W firmie panuje bardzo miła atmosfera i na pewno każdy kto tutaj pracował/je i wykazywał/je chociaż odrobinę inicjatywy i zaangażowania nigdy by nie wpadł na pomysł pisania podobnych bredni. Dodatkowo patrząc na wpis datowany P - 2010-12-24 03:23 jest mi bardzo przykro, że ktoś w Wigilię nie ma lepszych zajęć...i taka moja osobista refleksja, że chyba żal.pl jest o wiele bardziej adekwatnym miejscem dla takich postów. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników...;-)

Jak ktś ma takie czy inne zdanie niech ma!!! może ten kto tak bardzo pluje na firmę powie coś więcej oficjalnie podpisując się z imienia i nazwiska...? Ale musi bardzo kochać tą firmę skoro tyle goryczy tu przelewa... mimi wszystko powodzenia i spełnienia...

sympatyczni

kochani g.... możecie wiedzieć jak nie doświadczycie, firma jako sama w sobie ma zajebisty potencjał, tylko jak się oszczędza na pracownikach to się wychodzi jak "Zabłocki na mydle", bo to pracownicy są tym motorem napędzającym. Gdyby naprawdę postawili na oddział warszawski i zainwestowali to by kokosy zbierali.

??

popieram ta wypowiedz,,sam nie spr to sie nie przekonasz..W kazdej polskeij firmie jest raz zle raz dobrze,,Niestety tak juz zawsze bedzie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Chemitech Sp. z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Co do 9 pracownikow to sie nie zgodze...a co do zwolnien ich jeszcze bardziej nie poprostu sami odeszli z firmy a nie ich zwolniono !!!

dpd

to tak zawsze piszą byli pracownicy którzy wylecieli za nic nie robienie sami sprawdzcie tą firmę... a ocene zostawcie tym którzy tam ciągle pracują i jakoś nie uciekają... :-)

ja2

Najbardziej rozśmiesza, że oferują miłą atmosferę w pracy. W ciągu ostatnich 8 misięcy zwolnili 9 osób. Idą na rekord.

nie martwcie się tu się nie da zarobić tylko można nerwicy żołądka dostać.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemitech Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Chemitech Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemitech Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemitech Sp. z o. o.?

Chemitech Sp. z o. o.