Pol-Interima z Wrocławia

Wrocław

Opinie o Pol-Interima z Wrocławia

polek

z tego co się dowiedziałem to ta firma jest pośrednikiem pracyi obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych, a działają już naparwde długo na rynku z tego co widze. Dziwi mnie tylko fakt, że nie prowadzą rekrutacji żadnej teraz.

radzio

Odradzam wyjazdy z ta firmą. Są nie rzetelni. Od pół roku nie mogę odzyskać zarobionych u nich pieniędzy.

Tomek

Acha widzę, że robią nabór do Francji , co tam bedzie za budowa?

Tomek

Był ktoś już od nich na kontrakcie? napiszcie coś, czy płacili na czas, czy jest ubezpieczeni i jeszcze takie tam dla exportowca , jak pracujecie za granica to wiecie o co chodzi...

JAN

Proszę napisać coś o tym posredniku

tadek

nic nie wiadomo o tej firmie zobaczymy porzyjemy

Zostaw opinię o Pol-Interima z Wrocławia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Interima z Wrocławia