top-rent

Łuków

Opinie o top-rent

Natalia

Pracownicy zawsze mają podzielne zdania, jedni są zadowolenia a drudzy nie. Po to też jest forum by pisać o takich sprawach @czaruś, każdy ma prawo się wypowiedzieć. Może ktoś z odwiedzających forum pracowników jest w stanie napisać coś aktualnego? Jak obecnie wygląda praca w top-rent?

czaruś

jednak jak ktoś narzeka, to musi być w tym odrobinę prawdy o firmie :)

oszukany

Firma Top-Rent to najgorsza z możliwych firm nie płacą tylko wiecznie obiecują wysyłają za granice a po robocie człowiek wraca na własny koszt bo nie odbierają tel .kontakt jedynie jak im coś potrzeba wypłaty nie dostałem przez 1,5 roku i nie odzyskam jej .OMIJAĆ Z DALEKA TYCH OSZUSTÓW!!!

rusz

montaż rusztowań to nie jest łątwa praca, sam top rent teraz kogos szuka na taka prace ale wiem ze wielu chetnych to nie ma do takiej rpacy, mam ndzieje ze ich rusztowania sa porzadne i nie ma zadnej prowizorki :) jesli wiece cos wiecej o tych ich produktach to piszcie tutaj - mam nadzieje, ze cos przeczytam przed kupnem

kesy

o wlasnie firma daje szerokie zasoby rozwoju to fajnie a jak przebiega tam u nich rekrutacja czy zatrudniaja z doswiadczeniem czy bez takze jest mozliwosc dlaczego giga-trans odradzasz współprace widze opinie sa podzielone jak to wyglada z doswiadczenia osob pracujacych lub którzy juz pracowali tam dziekuje

giga-trans

(usunięte przez administratora)Odradzam współpracę!!!

Mirek

To ciekawi mnie jak jest teraz w top-rent, jesli rzeczywiście widac tendencje poprawiająca warunki...

lizusek

Bardzo solidna firma, która daje szerokie spektrum rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji za granicą...

byly pracownik

Jak najdalej od tej firmy [usunięte przez moderatora] oddajcie mi moj ciezko zarobiony hajs duzo obiecuja i nic wiecej wmawiaja kreca a pozniej unikaja [usunięte przez moderatora]

Leviatan

Pracowaliśmy w tej firmie nie powiem w którym mieście bo pieniędzy do tej pory nie widzimy

k*****

[usunięte przez moderatora] kłamią prosto w oczy co do wypłacania pieniędzy mojemu znajomemu wiszą prawie dwie wypłaty i raczej tej kasy już nie zobaczy .Telefonu to prawda nie odbierają , tłumaczą się tym że sami są w długach. Trzymajcie się z daleka dobrze wam radzę !!!!

zibi

dajcie spokój katastrofa, firma wisi mi kasę od lutego 2011 i do dziś nie widziałem pieniędzy. Chcecie nie stracić trzymajcie się z daleka!!!

Firma z przyszlosci�, kasa dobra, mozliwosc rozwoju zawodowego. Polecam

adam

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie i doceniony przez pracodawcę

Przemek

Firma godna zufania. Pracodawca dba o pracowników.

piotr

Dużo pracy w Polsce. Pieniądze dobre. Robota ciężka ale warto.

dużo pracy w polsce za marne pieniądze Kontrakty zagraniczne może dopiero w przyszłym roku Nie polecam

Zostaw opinię o top-rent - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie top-rent