Wincanton

Sosnowiec

Wincanton

Opinie o Wincanton

Patrycja

@Wincanton Middlewichrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Wincanton. Piszesz sporo o warunkach zatrudnienia oraz systemie pracy. A możesz powiedzieć coś o samej pracy? Piszesz, że trzeba znać język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym. Co jeszcze trzeba wiedzieć przed przesłaniem aplikacji?

Wincanton Middlewich

Pracowalem w Wincanton w Middlewich jako picker i mogę powiedzieć że w życiu nie mialem lepszej pracy...praca na 3 zmiany po 8 godz stawka 7.90f 30 minut przerwa obiadowa która się bierze kiedy się chce co 2 godziny 15.20 minut przerwy więc zaczynając o 6 o 8 20 minut przerwy o 10 20 minut przerwy o 12 20 minut przerwy o 13 30 brało się obiadowa i koniec pracy.Kilku Polaków i Polek reszta Anglicy dlatego luźno język angielski znać trzeba ale warunki super chętnie tam wrócę ????

Wincanton Middlewich

yeti

kolego @aro, to jest brytyjskie przedsiębiorstwo logistyczne specjalizujące się w zaopatrzeniu przedsiębiorstw a więc język angielski jak najbardziej potrzebny

kuter

No wypadaloby

KSeno

No nie wiem czy macie tak do końca rację, Wincanton przecież nadal funkcjonuje, ostatnio widziałem ofertę pracy właśnie w tej firmie, co prawda jest to praca w Wielkiej Brytanii no ale na polskiej stronie internetowej znalazłem więc jakieś interesy jeszcze prowadzą i polacy mogą się u nich trudnić. Co o tym myślicie ?

Tuliś

Jeżeli chodzi o Raben to nie ma chyba firmy, która byłaby pewniejsza na rynku. Na swojej stronie powinni mieć zakładkę z aktualnymi ofertami pracy - nie ma co ukrywać, że w pracy logistycznej jest całkiem spora rotacja pracowników. Sporo osób awansuje, jak nie tu to gdzie indziej, a przy okazji wiele osób odkrywa, że praca w TSL nie jest dla nich.

szef

po pierwsze panie robotny jak taki jestes dumny ze swojej normy to jedz do rosj albo chin tam bedziesz robil za grosze i tez bedziesz sie mogl popisywac i beda ludzie na twoim poziomie... prawda jest taka ze norma powinna byc taka zeby pracownik mogl ja zrobic i przy tym nie sapac jak glupi a to praca dla kobiet... dodam jeszcze jedno ja normy mialem wyrobione.... a przez takie myslenie jak ty masz sa coraz gorsze warunki pracy w polsce... jestes przykladem nieswiadomosci naszych rodakow.... do chin jedz albo do rosji powtarzam tam ci pokaza norme i bedziesz mial coraz wiecej pracy a kase taka sama...

szef

ludzie tam sa tragiczni i taka jest prawda... jak nie wystajesz poza nawias za bardzo i pozwalasz sobie na glupie odzywki jestes spoko... a jak jestes inteligenty i masz swoje zdanie to bedziesz mial przerabane tak bylo w moim przypadku w ciagu miesiaca zwalanili mnie i przejeli 2 razy... i do tego kazali mi isc na kurs zebym jezdzil wozkiem a potem znowu mnie zwolnili... o czym to swiadoczy?? o niekompetencji przelozonych... nigdy tam nie wroce szkoda mojego czasu zaangazowania... copaking praca dla [usunięte przez moderatora] bo takie tez stare panie tam pracuja...

Beznadziejna atmosfera w pracy, ciągłe poganianie i pośpiech. Wynagrodzenie śmieszne. Nikomu nie polecam, szkoda czasu i zdrowia.

ja jestem z joba :) i teraz juz trzeci tydzien mi beda umowe przedluzac ;) mojej znajomej juz 3 miesice przedluzaja wiec jest z tym dobrze ;) nie martw sie ! szokuje mnie tu niektore opinie ludzi ;d idzie sie niezle wystraszyc , ale w rzeczywistosci nie jest tak zle ;) wiecej obiktywizmu ;) normy sa wysokie ale nie trzeba miec codziennie przeciez po 100% wydajnosci ... ja juz nie raz milam po 50 % po i tak sie zdarza a jednak dalej pracuje !

wyproszony

anonim - 2011-06-10 13:18:45 oj wy [usunięte przez moderatora] - nie znacie co to praca. Jak tak narzekacie to przejdzcie na magazyn na kompletacje - to dopiero [usunięte przez moderatora], Nie pasuje to szukać innej pracy. Ile byście chcieli zarabiać ? 2000 ? za co ? za naklejanie promocji na kaszki ? - śmieszni jesteście! Jaka praca - taka płaca. A Ty mi śmierdzisz Lojantą Gejos. Nie wypowiadaj się, bo Twoja wypowiedź jest subiektywna. Kompletacja [usunięte przez moderatora]? Może i tak, ale na pewno nie gorszy niż na kurniku! Tam masz czas na bajerę, a na przepakowaniu nie masz czasu po dupie się podrapać! Przy takiej pracy za kilkanaście lat kręgosłup padnie. Szanujcie ludzie siebie i swoje zdrowie.

wyproszony

Omijajcie ten zakład z daleka! To jest jedna wielka porażka! Nie dostaniesz umowy na dłużej niż tydzień chyba, że wejdziesz pod stół! Było kilka przypadków, że ktoś przepracował dwa miesiące i wzięli go pod zakład, a dziewczyny robią ponad rok czasu i dalej mają umowy co tydzień! I "nie ma dla nich miejsca"! Nadgodziny tylko do odbioru, jak nie odbierzesz to Cię wyślą przymusowo! Jedyna rzecz jaka tam się zmieniła na lepsze to kierownik. Dotychczasowy miał [usunięte przez moderatora] na ludzi, jest [usunięte przez moderatora] nieumiejącym się wysłowić i nie wiedział za co zabiera premie! No nie wiedział! [usunięte przez moderatora] Pracować w takim zakładzie za najniższą krajową to najgorsza robota jaka może być! W jeden tydzień przyjmą 50 nowych ludzi, a za dwa tygodnie zostanie ich garstka! To się zdarza regularnie! Pocięte ręce, gotujesz się w jakichś w ogóle niepotrzebnych fartuchach i czepkach! Liderstwo do [usunięte przez moderatora]! Kolesiostwo! [usunięte przez moderatora]

xxx

Witam teraz przyjmują nowych ludzi przez firmę job impulse i zastanawia mnie czy jest wogóle jakaś szansa że dostanie się kiedyś umowę na dłużej niż tydzień?Czy po prostu po tygodniu szukają nowych?Bo co widzę to ogłoszenie o pracę jest nonstop,czy ludzie sami rezygnują?

moritto

Syf, normy z kosmosu, nikt sie tobą nie interesuje,nie polecam

Jak mi tam ktos zacznie rozkzywac to mu reke po pracy maczeta utne i tyle,

Ja 87

Twoja ... to [usunięte przez moderatora] , na bank od początku dawałaś rade i norma była yhyy na bank

bix

Tak popieram ! palce pocięte, kasa mała i na dodatek jeszcze jak coś nie działa dobrze i karzą robić tym co się ma to potem [usunięte przez moderatora] gadaniem że mała wydajność i może być wzywanym do biura ,tak jak ja gdy od 2 dnia pracy robiłem sam ; /

zuk

ta szatnia hahaha, ta firma podobnie jak firma rekrutująca do pracy czyli leader service to jedna wielka pomyłka i robienie z ludzi niewolników, pracowałem w wielu firmach ale takie syfu to jeszcze na oczy nie widziałem jak Wincanton

PREZES

Ja tez tam pracowałem ponad 3 miesiące i naprawde fajnie wspominam najbardziej [usunięte przez moderatora] itd zajebista ekipa była co prawda później się posypało ale było git! Fakt czasem się narzekało ale to jak w każdej pracy teraz siedze sobie przy kompie i też narzekam czasem :D Co do kasy to fakt nie najwiecej.... dlatego też zmieniłem prace... ;) Pozdrowienia dla Wszystkich których znam z Wincantona! Prezesik ... PS Myślami nadal z Wami ;)

kola

ja tam pracowałam przez tydzień a była bym dłużej gdyby mi tylko przedłużyli wielka szkoda atmosfera super.Pozdrawiam wszystkich tam obecnych pracowników.

K.Z.

A ja Kocham pracę w Wincantonie!! Szczególnie Pana [usunięte przez moderatora] - "najlepszy" kierownik magazynu jakiego można sobie wymarzyć!Będę pracował tam aż do emerytury!

trzeźwy typ

Dużo poszło w dół? No proszę Cię. Mix kaszki poszły w dół o "całe" 22 zgrzewki, to jest jakaś parodia. A obniżono normę tylko dlatego, że są maszynowo zamykane kartony i trzeba je rozrywać. Tylko to obniżyli, NIC WIĘCEJ. Fakt faktem atmosfera i ludzie są super, jednak patrząc na ten [usunięte przez moderatora], pocięte ręce od kartonów, płacę 1000zł na rękę, normy nie do wyrobienia, często nieprzygotowane stanowiska do pracy (a norma wymagana), STANOWCZO ODRADZAM PRACĘ W WINCANTONIE.

KTOŚ

Co ty [usunięte przez moderatora] jakie przebieranie na dworze i schodach są 2 szatnie damska i męska i tam się przebierają wszyscy jezeli mają ciuchy na przebranie. A co do koordynatorki to co z transparentem i kwiatami mają czekac na każdego! Jak sie przychodzi do pracy co trzeba się zapytać kogo kolwiek gdzie co i jak a nie czekać jak dziecko w przedszkolu aż ktoś przyjdzie po ciebie. A jeszcze co do wypłaty za 1 nocke na umowe zlecenie to ile byś chciał jak nie masz dodatku nocnego. Troch przepisów poczytaj a dopiero miej do kogoś pretensje [usunięte przez moderatora]!!!

KTOŚ

CO do norm to się zmieniły i nie które poszły do góry "fakt głupota" ale dużo poszło w dół chociaż nie za dużo.

Ja tam jednak nie polecam pracy w tym Wincantonie.

Bastek - 2010-08-22 20:57:57 Jak jakieś [usunięte przez moderatora] nie umieją wyrobić normy to tak jest, i kto powiedział że trzeba wyrobić 100%? Masakra robić wam sie nie chce a później gadka ze bezrobocie i widać że nie wiesz o czym piszesz- kolejny cwaniaczek który albo wpisuje sobie normy których nie wyrabia albo sie przekona za jakiś czas jaki jest dobry bo mu książeczkę oddadzą:D mało kto naprawdę tam wyrabia normy- nawet osobom zatrudnionym przez wincanton a nie agencję trudno się wyrobić. A to że wpisuja sobie normę to niekiedy zupełnie inna bajka- polak potrafi. Dużo zależy na co się pójdzie bo niektóre normy są do wyrobienia ale na JMD lub kaszkach 20% graniczy to z cudem żeby wyrobić. a jeśli ktoś robi na JMD lub kaszkach 20% gdzie trzeba się "bawić" z kartonami to WSZYSCY maja pokaleczone ręce- rękawiczki (swoje prywatne) ochraniają tylko dłonie a przedramiona ma sie takie jakby się cięło żyletkami ( i nie chodzi o kaleczenie nożykami tylko kartonami). a trudno w rękawiczkach robic jeśli trzeba naklejki przyklejać, więc albo się podzieli pracę we dwójce albo jazda bez rękawic. Praca niezbyt ambitna , płaca niska ( agencje pracy zarabiają na pracowniku ok 1/4 jego płacy) ale na krótki okres czasu może być. Atmosfera jest spoko - wiadomo leaderzy niekiedy ponarzekają na normy, poprzestawiają paletę o 5 cm w bok i inne czepianie się pierdół ale nie trezba sie przejmować- można przywyknąć i traktować wszystko z przymrużeniem oka.

madziunia_wce - 2010-08-30 22:45:52 Wy jesteście nienormalni.Jak jakieś [usunięte przez moderatora] nie umieją wyrobić normy to tak jest, i kto powiedział że trzeba wyrobić 100%? Masakra robić wam sie nie chce a później gadka ze bezrobocie i Sooory Ale praca tam to na prawdę nie należy do łatwych... i te ustawianie kogo wywalić a kogo nie... Pozdrowienia dla Pani kontrolerki jakości,[usunięte przez moderatora]

Kapitan Bomba

Zależy na której zmanie pracowałaś? Pamiętasz może?? że piszesz że miła atmosfera i ludzie pomocni :0

Zostaw opinię o Wincanton - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wincanton