ALFA-KONSTRUKCJE

Opinie o ALFA-KONSTRUKCJE

Filtruj opinie po kryteriach:

Agata
 Opinia

Firma ALFA-KONSTRUKCJE nie posiada własnej strony internetowej, co znacząco utrudnia znalezienie jakichś informacji na temat firmy. Dlatego chciałabym o to Was spytać. Jakie warunki zatrudnienia firma oferuje swoim pracownikom? Może jest jakiś pakiet socjalny? Wszelkie sposoby motywacji pracownika są ważne, więc jeśli w tej firmie one są, zachęcam Was do napisania jak się objawiają.

Agata
 Opinia

@tomekczy wiesz coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Mógłbyś powiedzieć jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia? Merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które właśnie poszukują pracy.

tomek
 Opinia

przecież oni normalnie działają, o co chodzi dokładnie?

blok
 Opinia

strasznie teoretycznie piszecie o pracy tutaj i w sumie przestaje mnie to dziwić , ponieważ alfa konstrukcje z Warszawy zaczyna być trochę firmą widmo. Wiadomo , że zajmują się budowlanką, ale żeby kiedyś natrafić na ich oferte pracy czy szerszą informaje o nich - to jest w tej chwili niemożliwe ....

Litylis
 Opinia

damian piszesz o rzekomym niezadowoleniu z pracy w firmie alfa konstrukcje, a czy nie przyszło Ci do głowy, że mogą tu wypowiadać się osoby nieobiektywne i roszczeniowo podchodzące do pracy ? sta ich niezadowolenie, KRS wystarczy i CEIDG również żeby namierzyć firmę, ja zamierzam siędo nich odezwać i podziele się moją wiedzą jak wyglądasprawa rekrutacji. Pozdrawiam

heniek
 Opinia

kurcze, to czy ktoś jest zadowolony z pracy czy nie to myślę że to dość śliska sprawa, bo no wiecie nie każda praca jest dla każdego i nie każdy w każdej pracy się odnajdzie, no i opinie tu to tylko wypowiedzi w necie, polecam sprawdzić na własnej skórze jak jest w alfie, ja tak chce zrobić po nowym roku

damian
 Opinia

Własnie, bo ja tez jestem przerazony tym co wyczytałem na temat alfa-konstrukcje, może jednak jest tu ktos zadowolony?

oszukany
 Opinia

witam. nie jedzcie [usunięte przez moderatora]

alfa konstrukcje
 Opinia

jak chcesz ich sprawdzic idz do zusu lub urzendu pracy nigdzie nie istnieja a jak pojedziesz to na czarno

an

czlowieku wiej firma krzak

Opinia

anonim - 2010-08-25 10:46:55 [usunięte przez moderatora] - 2010-07-08 12:20:34 firma [usunięte przez moderatora] kto tam pracowal i mi cos wiecej powie.zaproponowali mi prace niewiem co robic zadnej opini dobrej wiej jak naidalej

leszek
 Opinia

potwierdzam[usunięte przez moderatora] brak slow PRZESTRZEGAM!!!!

Bogdan
 Opinia

a ktoś wie gdzie oni teraz mają biuro ???

rambo
 Opinia

To gdzie ty w koncu pracowałes w alfa konstrukcje czy batiment???

piotr
 Opinia

jade właśnie do Francji nie wiem co mam robić moze ktoś się ze mną skontaktuje?

kamyk
 Opinia

cześć, proszę podaj do siebie kontakt tel, mam kilka pytań, very ważne, ale nie chcę tak oficjalnie, raczej za plecami, please.

Opinia

[usunięte przez moderatora] l kto tam pracowal i mi cos wiecej powie.zaproponowali mi prace niewiem co robic zadnej opini dobrej

Opinia

[usunięte przez moderatora] - 2010-07-08 12:20:34 firma zaproponowali mi prace mozesz mi cos wiecej powiedziec na temat pracy i placy.

Zostaw opinię o ALFA-KONSTRUKCJE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA-KONSTRUKCJE

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.