ALFA-KONSTRUKCJE

Opinie o ALFA-KONSTRUKCJE

Agata

@tomekczy wiesz coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Mógłbyś powiedzieć jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia? Merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które właśnie poszukują pracy.

tomek

przecież oni normalnie działają, o co chodzi dokładnie?

blok

strasznie teoretycznie piszecie o pracy tutaj i w sumie przestaje mnie to dziwić , ponieważ alfa konstrukcje z Warszawy zaczyna być trochę firmą widmo. Wiadomo , że zajmują się budowlanką, ale żeby kiedyś natrafić na ich oferte pracy czy szerszą informaje o nich - to jest w tej chwili niemożliwe ....

Litylis

damian piszesz o rzekomym niezadowoleniu z pracy w firmie alfa konstrukcje, a czy nie przyszło Ci do głowy, że mogą tu wypowiadać się osoby nieobiektywne i roszczeniowo podchodzące do pracy ? sta ich niezadowolenie, KRS wystarczy i CEIDG również żeby namierzyć firmę, ja zamierzam siędo nich odezwać i podziele się moją wiedzą jak wyglądasprawa rekrutacji. Pozdrawiam

heniek

kurcze, to czy ktoś jest zadowolony z pracy czy nie to myślę że to dość śliska sprawa, bo no wiecie nie każda praca jest dla każdego i nie każdy w każdej pracy się odnajdzie, no i opinie tu to tylko wypowiedzi w necie, polecam sprawdzić na własnej skórze jak jest w alfie, ja tak chce zrobić po nowym roku

damian

Własnie, bo ja tez jestem przerazony tym co wyczytałem na temat alfa-konstrukcje, może jednak jest tu ktos zadowolony?

oszukany

witam. nie jedzcie [usunięte przez moderatora]

alfa konstrukcje

jak chcesz ich sprawdzic idz do zusu lub urzendu pracy nigdzie nie istnieja a jak pojedziesz to na czarno

an

czlowieku wiej firma krzak

anonim - 2010-08-25 10:46:55 [usunięte przez moderatora] - 2010-07-08 12:20:34 firma [usunięte przez moderatora] kto tam pracowal i mi cos wiecej powie.zaproponowali mi prace niewiem co robic zadnej opini dobrej wiej jak naidalej

leszek

potwierdzam[usunięte przez moderatora] brak slow PRZESTRZEGAM!!!!

Bogdan

a ktoś wie gdzie oni teraz mają biuro ???

rambo

To gdzie ty w koncu pracowałes w alfa konstrukcje czy batiment???

piotr

jade właśnie do Francji nie wiem co mam robić moze ktoś się ze mną skontaktuje?

kamyk

cześć, proszę podaj do siebie kontakt tel, mam kilka pytań, very ważne, ale nie chcę tak oficjalnie, raczej za plecami, please.

[usunięte przez moderatora] l kto tam pracowal i mi cos wiecej powie.zaproponowali mi prace niewiem co robic zadnej opini dobrej

[usunięte przez moderatora] - 2010-07-08 12:20:34 firma zaproponowali mi prace mozesz mi cos wiecej powiedziec na temat pracy i placy.

Zostaw opinię o ALFA-KONSTRUKCJE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA-KONSTRUKCJE