OFFICE SYSTEM

Poznań

Opinie o OFFICE SYSTEM

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Stasiekto ważne być zadowolonym ze swojej pracy. Co sprawia, że praca w OFFICE SYSTEM Cię tak satysfakcjonuje? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy na Twoim stanowisku oraz ostatnich zmian w firmie?

Stasiek
użytkownik zarejestrowany

Bardzo bardzo fajna sprawa, generalnie polecam spróbować tutaj pracy jeślit ylko macie taką możliwość, mnie satysfakcjonuje to bardzo bardzo mocno, dawno nie widziałem czegoś równie dobrego jak zadowoleni ludzie w Office System

Luk

Ta firma to tonący TYTANIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałem w niej jako przedstawiciel handlowy. Brak kasy na towar, braki towarów, auta służbowe (złomy. Po prost dnoooooooooooo!!!!!!!!!!!!!1 Nie pakujcie się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Odradzam.

kaaj
użytkownik zarejestrowany

Office System oprócz wszelkiego rodzaju artykułów biurowych posiadają w swojej ofercie także materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, np. rolki kasowe i etykiety, no i właśnie fotomaty, które nie są jeszcze w Polsce bardzo popularne, a szkoda bo to fajna sprawa. Myślę, że gdyby były bardziej powszechne to ludzie chętnie by korzystali.

qa
użytkownik zarejestrowany

to portal o pracodawcach więc chciałbym się dowiedzieć jak jest w tym miejscu pracy. Chce wysłać swoje cv lecz zastanawia mnie sprawa związana z rekrutacją, bo rozmowy rekrutacyjne to stresujące doświadczenie nawet dla osób, które już wielokrotnie w nich uczestniczyły więc jak mogę liczyć na pomoc to poproszę o opis swoich dośw.na ten temat i zarobki jakie aktualnie są w OF

Zdzisiu

Ale się uaktywnili byli pracownicy sucholeskiego absurdu. Powstało coś w stylu forum a nawet grupy wsparcia dla weteranów po OS. Witaj Rambo hahahaha, a "Znam (usunięte przez administratora) pamietaj, że odkamieniacz to nie są tanie rzeczy. Kolego (usunięte przez administratora) jeżeli "Twoim zdaniem" to już nie "obiektywnie" bo to się wyklucza to po pierwsze a po drugie jeżeli 5 dni spóźnienia z wynagrodzeniem to nic takiego bo inne firmy łamią prawo nagminnie i nie wypłacają nagrodzeń w terminie, to juz trudno komentować...to tak jakby powiedzieć: napadli mnie pobili, połamali nogi i ręce ale to nic takiego nawet tego nie zgłoszę bo ci sami zbóje innych zabili....No z takim podejściem w OS się odnajdziesz. Prezes też lubi jak mu się dziękuje (usunięte przez administratora)

rambo

Witam Też znam Zdisia :) To co napisali wyżej o OS to jak najbardziej prawda. Cieszy mnie to że prezes został ukarany już przez życie swoją żona :) Skrajnie dobrze jak przynosi się zyski. Firma nie wypłaca na czas wynagrodzenia i wszystko jest w porządku, jeżeli ty jestes winien 5 zl firmie jestes oskarżony o kradzież. Ten statek już tonie. Szkoda więcej czasu na ten post.

znam zdzisia

witam wszystkich, pracowałam w owej firmie ponad półtora roku i krótko przedstawie OS. samochod faktycznie dostajesz z tym ze jest to złom totalny jezdzisz caly rok na tych samych lysych oponach. za prywatne km placisz jak za zboże. Zima jest w budynku zimno, gdyz oszczedzaja, warunki socjalne sa ponizej krytyki: zakamieniony czajnik, brak kawy czy herbaty nie mowiac juz o wodzie latem, brak okien w wiekszosci pokoi (siedzisz jak w klatce). Płacą marnie i wcale nie na czas bo do 5 dni spóźnienia, karają za wszystko. Prezes to despota, jego niekompetentna żona jeszcze gorsza. Plus to ludzie którzy sie jednocza w niedoli Z calego SERCA odradzam, szkoda czasu i nerwów.

Zdzisiu

Tomasz Ci na pewno odpisze, spójrz na datę jego wpisu! Wystarczyło tydzień w firmie nie być a tam już nowi ludzie (takiej rotacji nigdzie nie widziałem) a ostatnio to już nawet nie miał kto rotować - nie było chyba przez rok ani jednego handlowca. Tomasz który coś tam pisał w 2009 to na pewno już nie pamięta straconego czasu w tej wyjebce!

PH

Jestem kolejną osobą która chętnie zasięgnie od Pana informacji na temat doświadczeń z poprzednią firmą, a właściwie: Czy jest naprawdę aż tak dobrze? Czy polega głównie na współpracy ze stałymi klientami, czy na pozyskiwaniu nowych? Czym należy się wykazać aby tę posadę dostać? Proszę o kontakt [usunięte przez administratora] Z góry dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam. PH

maras

Panie Tomku także wybieram sie na spiotkanie czy mógłby Pan podac swój telefon na numer gg [usunięte przez administratora]

Tomasz mozna sie z Toba jakos skontaktowac? e mail czy cos? w ta srode ide na rozmowe kwalifikacyjna, chcilabym zamienic slowo. Pozdrawiam

Tomasz

Witam. Pracowałem w Office-System przez pół roku jako przedstawiciel handlowy. Zrezygnowałem dla innej pracy i teraz żałuję. Chyba to najbardziej obiektywna opinia jaką można dać. Warunki pracy świetne (w miarę dobre wynagrodzenie, do tego samochód i telefon), atmosfera bardzo luźna, żadnej presji, duża samodzielność. Pieniądze na czas dostawałem. Dodatkowo wyjazdy i imprezy firmowe. Polecam.

Zostaw opinię o OFFICE SYSTEM - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OFFICE SYSTEM