Opinie o DM System w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DM System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DM System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DM System w Łódź

Kacper Nowy wpis

Na co zwracają uwagę w cv ?

Maks Nowy wpis

Wiesz co, bo tutaj kiedyś ktoś polecił, żeby lepiej wysyłać CV jak nie ma ogłoszeń i oni też stamtąd biorą, więc może w tym jest radość cała, że nie muszą

snorlak Nowy wpis

Natknąłem się na dosyć nieprzychylne opinie w internecie, które jasno skazują DM System jako na firmę w której się pracuje łażąc po okolicznych łódzkich blokach i oferując internet i telefon Netii. Czy ktoś pomylił rzeczywistości, czy tak faktycznie to wygląda? Tym bardziej kwestia zarobków pozostaje nierozwiązana..

miog Nowy wpis

interesuje mnie sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii dotyczacych pracy w tej firmie i wynagrodzenia jakiego oferuja i czy jest wypłacane terminowo...

Firma DM System poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy ktoś moze coś napisać o firmie m consulting, która znajduje się w Łodzi na ul. Kasprzaka 13 lok. 2???

?

Witam. Dzisiaj otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę na ul. Kasprzaka 13 lok.2 w Łodzi. Tylko niestety niedosłyszałam nazwy firmy. Czy tam się znajduje firma o której piszecie związana z energią?

Pozdrawiam Magdalene

Musze sprostować wypowiedź kolegi wyżej. Trzeba mieć własną działalność już po awansie na asystenta. No i 5 tysięcy na rękę też takim gwarantem nie jest. Nie brakuje biur które po prostu splajtowały, bo osoby je prowadzące, nie zarabiały odpowiednio by je chociaż utrzymać. Widziałem osobiście jak dwóch z nich do tego czasu, zwyczajnie klepało biedę:). Nie jestem pewien, czy pracowałeś jak jeszcze były ubezpieczenia. Ale do dzisiaj pamiętam, jak państwo managerowie, tłumaczyli ze weryfikacja telefoniczna będzie wykonywała u klientów zaraz po naszym wyjściu od nich. bo coś się może klientom w umowie nie spodobać;). [usunięte przez moderatora]

"niezdzusowany :)

MCW od ponad roku nie sprzedaje EC z ubezpieczeniami, zajmuje się tylko energią elektryczną wiec nie wypominaj firmie tego co robili nieuczciwi handlowcy którzy wciskali kit którejś babci ... nie możesz winic firmy za kilku oszołomów co kłamali i wciskali ubezpieczenie emerytom tylko po to by dostać większą kasę.. co do zarobków w tej firmie, owszem jest w dużej mierze zależna od wyników ale nawet dla początkującego wyrobienie 80-120 zl dziennie nie jest problemem bez bonusów, sprzedając samą energie elektryczną. Nie wspomnę już o 2 nowych biurach dla osób co pracowali tu po 7-9 miesięcy.. może i na biurze kokosów nie ma jak opowiadali na początku ale 5 tys na reke na własnym biurze to sądzę że i tak było warto się pomęczyć te parę miesięcy dla awansu i własnego biura.

ania

Witam.Ja pracuje w tej firmie i chcę powiedzieć że jest super.Pierwszą wypłatę już dostałam i będę bronić tej firmy bo nie zauważyłam nic podejrzanego.Dostałam pełne zestawienie umów i klientów z którymi miałam styczność i wszystko się zgadza.Myślę o tym żeby przenieść się na studia zaoczne i Awansować w tej firmie bo struktura awansu jest bardzo przejrzysta i prosta. Polecam. A Ty kolego nie wiem dlaczego tak negatywnie piszesz ale widzę że nie masz zajęcia i jak każdy bezrobotny wymyślasz sobie bezsensowne zadania.

Pozdrawiam Magdalene

Napisałem o już o tej firmie to co sam doświadczyłem, by szukający pracy, wiedzieli co ich tam czeka. Zobaczyłem że inni mają podobne zdanie, więc uznałem że każdy kto będzie o niej szukał informacji przed pójściem na rozmowę, będzie już wszytko o niej wiedzieć. Po prostu zapomniałem już o tej firmie. W tym tygodniu jednak, moja dziewczyna pyta się mnie czy słyszałem o firmie "Destination". Zapaliła mi się czerwona lampka bo firmę o takiej nazwie, jedna osoba z dywizji Magdaleny otworzyła chyba w Gorzowie. Pytam się jej, gdzie zaprosili ją na rozmowę. I powiedziała ze na Kasprzaka 13. Oczywiście kiedy kiedy jej powiedziałem o jaką firmę naprawdę chodzi, zrezygnowała z pójścia na rozmowę. Uprzedzam, firma Destination to ta sam paka co MCW czy D.M System. Zanim pójdziesz na spotkanie poczytaj o niej dokładniej, bo jeśli ktoś lubi łazić po domach, i obawiać się czy starczy pieniędzy na życie, to może spróbować. Dla reszty to strata czasu.

;)

Destination chyba kasprzaka 13 lokal 2

traczka

jak to zmienili? teraz niedawno? podaj nową :)

no name

kasprzaka 13 lok 2, poza tym po raz kolejny zmienili nazwę

he he

Dokładnie tak jak mówisz mała. A [usunięte przez moderatora] niech nawet organizuje szkolenia chodzenia po wodzie jak Dżizas i tak większość wie, co to za opłacalna ,,praca''.

mała

[usunięte przez moderatora] tylko czy Ty uważasz że u Ciebie można zarobić?? Chyba tylko Ty możesz, bo inni musieli dokładać do tego,żeby dojechać do Ciebie do pracy. A te skoki ze spadochronem to chyba dla Ciebie specjalnie są.

Magdalena P.

Moja firma sponsoruję różne szkolenia, drobne w postaci szkoleń z kreatywności, negocjacji itp. aż po szkolenia z przełamywania barier które kończą się skokiem ze spadochronu lub bardziej odważne jak chodzenie gołymi stopami po ogniu.Osoby które wykazują się zaangażowaniem mają możliwość na ogromny pakiet szkoleń rozwojowych! Chcę Ci powiedzieć drogi użytkowniku forum że pewnie nie masz pracy i dlatego tak często piszesz negatywnie o mojej firmie- po prostu nudzi Ci się i niszczysz reputację firm w których pracowałeś. Pozdrawiam Cię serdecznie a osoby szukające pracy zapraszam do mojej firmy

haha
@Magdalena P.

Pewnie szkolenie chodzenia po ogniu jest bardzo kosztowne znajać Ciebie i twoja firme :D Juz mowie jak to wyglada, jedziecie do lasu, rozpalacie ognisko i wmawiacie pracownikom, ze jak po tym przebiegna to beda bardziej pewni sobie podczas rozmów z "klientami" z Łódzkich kamienic, np. Abramowskiego, bo wlasnie po takich miejscach chodzicie :) Proponuje Wam tzn tobie Magdaleno i Damiankowi abyscie wykupili pakiet szkoleń sztuk walk dla pracowników, to im sie przyda bardziej :) Chociaz pewnie waszych pracowników stać na takie atrakcje w końcu zarabiają ok 300/400 zł na m-c :D LUDZIE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM :) P.S jak zaczniecie prowadzic szkolenia z gimnastyki korekcyjnej to dajcie znać :D

he he

Aha. Co do twoich szkoleń, to powiem Ci, że każda firma szkoli za darmo- co więcej mi, w firmie w której pracuję nawet sponsorują dość drogie szkolenia, jak i innym osobom, więc?

Magdalena P.

Witam.Moja mama na pewno nie wypowiedziałaby się negatywnie o mnie i o mojej firmie bo wie że firma wielu młodym ludziom stworzyła fantastyczną szansę na lepsze życie.Wiele młodych osób pracujących u mnie w tej chwili prowadzi własne firmy.Przeszły te osoby kursy, szkolenia za które nie musieli płacić, bo jest to inwestycja firmy w ambitnych ludzi. Osoba która podaję się za moją mamę jest bezczelna, ale pozdrawiam:)

xxxx

[usunięte przez moderatora]"Awanse na menagera są. Kilka osób które pracowało tam jako trenerzy awansowało dalej. Tylko gorzej z tymi zarobkami. Np. jedna z osób która otworzyła swoje biuro w innym mieście, miała problem by mieć na jedzenie i czynsz na cały miesiąc" PS. Mowisz tu o dziewczynie o imieniu Ewa ? : )

paulinka

wspaniali ludzie i fajnie mozna zarobic. pracowałam tam jakiś czas. zero problemów.POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o DM System - Łódź

DM System