EuroActiv
2 74 19 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w EuroActiv i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Administrator Nowy wpis

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem EuroActiv jako pracodawcą?

Maja Nowy wpis
@Administrator

Nie, nie warto.

Karol Nowy wpis

Zastanawiam się jaki jest powód , że przestaliście pisać na forum?

Manago

witam wszystkich aktywnych zwolenników i przeciwników EuroActive oraz zwolenników i przeciwników ich metod działania . rzeczywiście z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć że była to dziecinada ale jakże zabawna i jak dużo ucząca :) byłem manago Radomskiego oddziału firmy rzeczywiście sama firma upadła ale system działania pozostał a managerowie byłego Euroactivu prowadzą teraz najlepsze grupy sprzedażowe w Polsce w segmencie B2B - biznes sam mam możliwość i przyjemność prowadzić jedną z najbardziej rozwojowych grup sprzedażowych w tym kraju więc z perspektywy czasu mogę to tylko podsumować następująco - dzięki wielkie Euroactive , dzięki wielkie RP , MB , RG pozdrawiam i miłej lektury życzę PK

były "juiceman"
@Manago

To prawda! Można się tam dużo nauczyć, ale cena jaką się za to płaci jest za wysoka. Jak ktoś wiąże swoją przyszłość z handlem i zarządzaniem grupą osób, to może tam pójść popracować na góra 6 miesięcy, ale nie więcej bo to strata czasu. MB faktycznie maa dużą wiedzę, ale wymaga pracy po 12 godzin, nie płaci żadnej pensji podstawowej, tylko prowizję od sprzedaży i od czasu do czasu da kilka zł. bonusu, w teren trzeba dojechać za własne pieniądze i myśli, że jest wielkim pracodawcą. Osoby, które nie chcą pracować w handlu niech lepiej omijają tą firmę szerokim łukiem, bo to naprawdę nie ma sensu. Ogólnie ta firma to dno.

Ranking
maciej chłop

witajcie ziemianie, byłbym bardzo zainteresowany znalezieniem nowej pracy i zainteresowałem się zatrudnieniem w EuroActiv, a konkretnie zgodnie z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym liczę na jakieś stanowisko menadżerskie? czy są tam teraz takie stanowiska do wzięcia? prosze napiszcie też warunki umowy

anonim2

A kto był menagerem w Radomiu?

??

to niestety nie jest prawda . radom wcale nie jest takim znowu małym miastem , myśle że na upadek euroactiv w radomiu mogło sie złożyć wiele czynników . może problemy finansowe firmy , a może zła organizacja pracy , albo to że inteligentni ludzie już nie chcą sie bawić w akwizycje i trzeba było zatrudniać na siłe imbecyli bez szkoły którzy są niereformowalni i jak to mówią chamy z radomia - mają na wszystko [usunięte przez moderatora].

kolo213

Cieszy mnie to ;-) miłego dnia

TakNie

Słowa "nie kompromituj się" były do gościa, który wkleił spam. Jestem tego samego zdania co Ty.

kolo

Taaa ja to się kompromitowałem jak byłem u was w firmie, boicie się opinii o waszej "CUD FIRMIE" to zapychacie skrzynkę jakimiś pierdołami o oszustach tak by inni nie mogli przeczytać o was prawdy. I nie mów że jest inaczej, nie zrozum mnie źle do pracowników tej firmy nic nie mam tylko do metod pracowania która opiera się na kłamstwie nie tylko klientów miłego dnia życzę :-)

nie kompromituj się!!!!!

kimkolwiek jesteś!!!!!!!!!

xxxxx

Uwaga na oszusta !!! Szanowni klienci nasza firma padła ofiarą oszusta ,który podszywając się pod różne postacie ( tzw. naszych pracowników ) próbuje oczernić naszą firmę w oczach klientów i pracowników . W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie prokuratorskie i sądowe . Ze wstępnych ustaleń wynika że „oszust „ działa na zlecenie innych platform cyfrowych i konkurencji. Pragniemy przypomnieć że Firma Euroactiv Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90. Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o. Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług. Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, Euroactiv Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju. Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy, oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy. W firmie Euroactiv Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat Euroactiv Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju. Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji cyfrowej. Euroactiv Group jest obecnie największym dystrybutorem telewizji cyfrowej Cyfra + w swoim segmencie, a prawie połowa klientów w Polsce pozyskiwana jest przez naszą firmę. Więcej informacji na www.euroactiv.pl Uwaga na oszusta !!! Szanowni klienci nasza firma padła ofiarą oszusta ,który podszywając się pod różne postacie ( tzw. naszych pracowników ) próbuje oczernić naszą firmę w oczach klientów i pracowników . W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie prokuratorskie i sądowe . Ze wstępnych ustaleń wynika że „oszust „ działa na zlecenie innych platform cyfrowych i konkurencji. Pragniemy przypomnieć że Firma Euroactiv Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90. Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o. Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług. Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, Euroactiv Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju. Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy, oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy. W firmie Euroactiv Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat Euroactiv Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju. Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji

INFO

Witam. W Radomiu to samo. Chodzą małolaci po praniu mózgu po mieszkaniach i wciskaja totalny kit. Obowiazkowy montaz w ramach ubezpieczenia sprzetu. 300 zł drodzy mili gdzie antena kosztuje 50 zł, konwerter 20 zł i kilka metrów kabla + uchwyt. Nie ma opcji bez montażu. Cyfra plus jako duża platforma wstydziła by się dawać możliwość współpracy mega akwizytorom. Szczegółowe informacje i nagrania już wkrótce pojawią się na temat tej firmy na powstającym portalu który ruszy na początku 2010 roku. Acha i młodzi ludzie niech się zastanowią co do pracy w takiej firmie "pracy" :) tak przez bardzo małe p. To tak samo jak byście chodzili po domach i mieszkaniach z jakim kolwiek innym towarem. Argument który próbują wykorzystać akwizytorzy że oferują towar w ramach UWAGA CYFRYZACJI KRAJU z czym oczywiscie nie ma to nic wspolnego, to tylko jeden z tych zabawnych. Reszta już wkrótce na portalu którego adres podany zostanie wkrotce. Pozdrawiam i ostrzegam.

xxxxxx

zlew22

Euro activ to jedna wielka bzdura,młodzi szukający pracy nie dajcie się im wkrecic bo bedziecie zasuwac od rana do wieczora po mieszkaniach za marne pieniądze jako AKWIZYTOR(umowa zlecenie) i będa wam wkręcac jak to szybko mozesz awansować na menadżera .. Wczoraj zwolniolem sie z EA w Łodzi po 2 dniach w tym jeden dzień to szkolenie,lipa straszna,nie polecam nikomu! Widze ze tu wałki straszne ida na tej stronie i ze posty wam gina. Wejdzcie na Euroactiv Lodz i tam sie wypowiedzcie,bo tam u nas moło ludzi się wypowiada na ten temat...

xxxx

xxxx

Zostaw opinię o EuroActiv - Radom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie