Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Kutno

Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

pomuszcie naszym dzieciom przetrwać zime

Moim zdaniem w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kutnie jest wielki [usunięte przez moderatora]z papierami jakimikolwiek decyzjami, pracownicy są nieuprzejmi. Tacy ludzie nieodpowiedzialni nie powinni zajmować stanowisk pracy które teraz zajmują , brak pomocy dla ludzi którzy na prawdę tej pomocy potrzebują .Wypłaty jakichkolwiek świadczeń są opóźniane . Matki samotnie wychowujące dzieci z nieregularnym wypłacaniem jakichkolwiek świadczeń rodzinnych skazane są na comiesięczne opóźnianie bieżących opłat .

Zostaw opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej