Draco-Bis Sp. z o.o. sp.k.

Korzeniew

Draco-Bis Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Draco-Bis Sp. z o.o. sp.k.

Marta

@Dawny pracownik, to, co piszesz, faktycznie nie brzmi zbyt ciekawie. Z Twojego nicku wywnioskować można, że już jakiś czas temu pracowałeś w Draco-Bis - może od Twojego odejścia z firmy coś się zmieniło w tym miejscu? Może któryś z obecnych pracowników mógłby napisać, jak obecnie wygląda sytuacja w Draco-Bis w Korzeniewie? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Dawny pracownik

Niskie zarobki, nadgodziny, wykorzystywane, brak poszanowania dla pracownika, straszenie sądem.

Draco bis ma teraz aktualne oferty pracy w Korzeniew. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Praca jak każda inna ma swoje wady i zalety. Tu -z dużą przewagą zalet.

Grubymi nićmi szyte te wypowiedzi, wszystkie jednego dnia i w niewielkim odstępie czasowym. Super szef skoro tak go chwalą.....Nie wiem nic o płatnościach, ale widzę jak wieczorami w firmie świeci się światło. Nadgodziny to, czy nocne zmiany?Miałem zamiar się tam zatrudnić, ale słyszałem, że kiepsko płacą. Bardziej opłaca mi się dojeżdżać do Żelazkowa.

aaa
@anonim 01.12.2011 19:30

Najpierw to musieliby chcieć Cię zatrudnić, ale za wiele sobą nie reprezentujesz skoro firmę oceniasz po tym jak długo w budynku świeci się światło....

Zostaw opinię o Draco-Bis Sp. z o.o. sp.k. - Korzeniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Draco-Bis Sp. z o.o. sp.k.