IAC teresin

Teresin

Opinie o IAC teresin

smx

anonim, nie słyszałem aby teraz poszukiwali ludzi do pracy. Podobno u nich przede wszystkim bazują na doświadczeniu poprzednich pracowników. Myślę, że to dobre rozwiązanie, ale wprowadzanie nowych osób też nie psuje koncepcji

ap1981

Praca super! Zarobki dobre! Atmosfera oki! Ale takie firmy się szybko zamyka niestety! :(

ap1981

Praca ok!! Rozwój zawodowy również -ale taką firmę szybko zamknięto na nieszczęscie wielu ludzi.W chwili obecnej takiej firmy nza terenie nie mamy :(.

Zostaw opinię o IAC teresin - Teresin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IAC teresin