Uniflex Bemanning

Kraków

Opinie o Uniflex Bemanning

Odradzam pracę z tą firmą.Oszyuści złodzieje i kłamcy w biurze szczególnie pani Marlena P.To babsko nie mówi nigdy prawdy ,nie jest uczciwa.Wywalić ją z firmy oszustka!!!!!!

dekarz

waldek 55 ty chyba masz długie nogi,ładny biust,i na drugie masz chyba agata lub ewa. bo odpisujesz z opuznionym zapłonem.pozdro

waldek55

mi sie podoba. stawke mialem podstawowa jak przyjechlem, ale po dwoch miesiacach mi sporo podniesli. mam zaliczki bo zone zostawilem w Polsce i moge jechac na wakacje kiedy chce po rozmowie z Agata. teraz sciagam tez mojego brata i bedziemy pracowac razem. Uniflex nie robil mi problemow. Ja tam nie narzekam, a dziewzyny tez sa fajne i jakby co to mozna z nimi pogadac.

rysiek

witam, dostalem propozycje pracy (dekarz w miejscowosci Bodo) jakies opinie? Jak z platnosciami itd?

jaca32

Witaj waldek55.powiedz ile masz tam na godzine i ile odtrącaja za pokoj? bo tez złożyłem papiery i czekam na wyjazd do norwegii jako dekarz,pozdrawiam

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@waldek55, czyli polecasz podjąć współpracę z Uniflex Bemanning?

Dekarz

odnośnie ostatniego komentarza.. Panie Waldemarze jak razem pracujecie to jak ma nie pomagać.. ;) i w idealnym czasie został dodany komentarz.. ;D pozdrawiam :D

waldek55

Ja mam bardzo dobre doswiadczenie z fimra Uniflex. Jestem doswiadczonym dekarzem (jedynie w Polsce) i chcialem wyjechac i troche zarobic za graniaca. Rozmawialem kilka razy z kobietami z unifleksu i przyjechalem. Agata zaopiekowala sie mna i pomimo kulejacego jezyka poradzilem sobie. nie mam problemow z uzyskaniem jakiejkolwiek pomocy. troche trudno dodzwonic sie do glownej szefowej(chyba Ewa), ale jakby co to jest Agata. Jak ktos ma checi to sobie poradzi a uniflex jak moze pomaga.

tutzzia

Witam ktoś dostał może oferte do pracy w Holandii w fabryce tesli na montażu był ktoś może już na rozmowie ? nie wiem czego się spodziewać po tej firmie

boromiro
@tutzzia 11.01.2017, 22:19

tutzzia też jestem ciekaw, bo wygląda obiecująco. pytanie tylko, czy stawka 10-12 tys zł nie jest przesadzona? Niestety nie widzę zbyt wielu opinii pracowników z ostatnich dwóch lat. Bardzo podoba mi się natomiast wypowiedz darka z 2014r o wpływie doświadczenia + języka na sukces za granicą.

tutzzi
@boromiro 13.01.2017, 11:12

Do mnie dzwonił przedstawiciel firmy 6 stycznia troche mnie to zdziwiło bo święto i wszystko zamknięte a tu telefon z agencji. W kilku słowach Pan wyjaśnił że szukają ludzi z doświadczeniem w branży autmotive do fabryki tesli w tilburgu warunek dobra znajomość j angielskiego i doświadczenie w wyżej wymienionej branży. Jako że spełniam oba warunki przedstawiciel agencij kazał mi wysłać cv w języku Angielskim co też zrobiłem następnego dnia, po czym otrzymałem maila że firma będzie się ze mną kontaktować w najbliższym tygodniu i od tamtej pory cisza. Z tego co mi mówił to praca miała być od około 24 stycznia tak że myśle że już się nie odezwą. A ty aplikowałeś na to stanowisko ?

rargnar
użytkownik zarejestrowany

szwecja z powodu problemów lewicowo-politycznych jeszcze jest eldorado dla pracowników, trzeba korzystać póki działa. a póki co, płaca ta, nieźle i fajne warunki zycia. tylko czy jesteśmy zatrudniani bezpośrednio w Polsce czy jednak u wikingów już tam?

zibi

Witam Dostałem ofertę pracy w Szwcji przez Uniflex jako stolarz w Saffle i zastanawiam się czy warto może ktoś tam pracuje lub pracował prosze o opinie równiez o Uniflex

samarytanin

UNIFLEX NORGE AS to najbardziej( usunięte przez administratora )bemmaning w norwegii!!!!! wierzcie Mi:) PRACOWAŁEM nawet na mieszkaniu w baraku KROJĄ DLA SIEBIE 1000 KORON ZADNYCH ZWROTOW ZA DOJAZDY!!! O ROBOCZE TRZEBA SIE TYGODNIAMI PROSIĆ pozdrawiam

Adam
użytkownik zarejestrowany

To dziwne, bo ja z kolei słyszałem, że w Norwegii wcale nie jest drogo, ale zależy jak to porównywać, czy pod kątem polskich zarobków, czy norweskich. Możecie napisać jak tutaj jest z tak zwanymi ukrytymi kosztami, czyli ile się płaci za dojazdy do pracy, zakwaterowanie, ile przepada na jedzenie - bez używek?

NMT6

Ja uprzedzam wszystkich chetnych do pracy w uniflexie a w szczegolnosci na ta france ewke! Zlosliwa laf...nda! A do tego oszustka, ten kto wie o co chodzi to z pewnoscia podzieli moje zdanie. Jest wredna i falszywa!!!!! UWAZAJCIE NA NIĄ!!!

wajha

furi!!!!! czy mogłbyś napisać coś więcej na temat tej Ewki i uniflexu. czy płacą na czas?

darek

Gwoli ścisłości... 1. Jeśli jesteś dobrym specjalistą i nie znasz języka (angielski bądź norweski) - masz duże szanse wyjechać i średnie szanse na utrzymanie się. 2. Fach + język - 100% gwarancji wyjazdu i utrzymania się. 3. Średni fach + język - 100% i wysokie prawdopodobieństwo utrzymania posady na dłużej. 4. Średni fach bez języka - małe prawdopodobieństwo wyjazdu i nikłe szanse utrzymanie się. 5. Bez fachu i języka, czyli typowo na farta - szkoda jechać i tracić pieniądze - taka jest prawda. Podczas pobytu w Norwegii poznałem wiele osób z różnych agencji i ten schemat się sprawdza. Poza tym nie ma co zgrywać kozaka bo tu po prostu tego nie tolerują, bo jakby nie było Polak w Skandynawii jest tanią siłą roboczą.

velveger
@darek 17.01.2014, 23:22

ale ty napewno przez uniflex? bo mam propozycje i sie zastanawiam

darek

Ja jestem bardzo zadowolony z Uniflexu. Wyjechałem jako dekarz. 3 tygodniowy kurs języka (darmowy) w Zakrzowie k. Wadowic, potem 3 dni praktyk i egzamin w Pabianicach (też darmowy). 2 tygodnie czekania i znalazłem się w Bergen. Pracowałem w Unifleksie ponad 1,5 roku. Nigdy nie miałem problemów ani z pieniędzmi, ani z pomocą z biura. Zakwaterowanie na początku 4000 koron, potem 5000 - ale to norma dla Norwegii. Na godzinę na początku 155 nok/h potem 170. Bywało, że przepracowałem w miesiącu 170 godzin a bywało, że 240. Wszystko zależy od firmy dla której mają zlecenie, dlatego opinie same w sobie o Unifleksie są trochę na wyrost zarówno dobre jak i złe. Jak dla mnie firma bardzo rzetelna. Dużo osób "wiesza psy" na ludziach z biura ale prawda jest taka, że jeśli ktoś jest dla kogoś człowiekiem to tak samo będzie odbierany. Osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa (usunięte przez administratora)Po 1,5 roku przeszedłem bezpośrednio do firmy norweskiej i Uniflex nie robił mi żadnego problemu - wręcz odwrotnie, dogadali szczegóły i ułatwili ten proces. Wiem, że bywa różnie, ale ode mnie 5/5. Pozdrawiam!

gapka29

marian111111 - 2013-05-18 14:45:56 Dzwoniła do mnie kaska G.robi nabur na jakąs elektrownie w szwecij napiszcie czy jest sens sie tam wybrac.Witam moj maz tez dostał oferte pracy w szwecji !! Dzwoniła do niego pani Katarzyna G. powiedziała ze jest szansa zarabiac 90 zł na godzine czy jest to realne?!?! Jesli ktos cos wie bardzo prosze o szybka odpowiedz poniewaz praca zaczyna sie na poczatku pazdziernika??

użytkownik zarejestrowany

luis dlaczego masz taka negatywna opinie na temat firmy Uniflex Bemanning? jest tam aż tak źle? mało płacą?

anonimek
użytkownik zarejestrowany

A po co firma wydaje kasę na te szkolenia skoro piszecie że nic się z nich nie wynosi? Czy to raczej chodzi o to żeby była impreza bo niektóre firmy i tak robią

marian

szkolenia bezpłatne micha całodobowa ale i tak zapomnij ze coś się nauczysz może liczyc i podstawy z zerówki a pracy i tak nie będziesz miał to lipa i nie wierz [usunięte przez admina]

kuglarze

Uważajcie na firmy wypożyczajace pracowników do firm ; za osobe biora 550-600 koron norweskich netto i praktycznie nic nie gwarantuja . Uniflex, Rett Bemanning, Am Direct ,, Es Perfect .

hahaha

Naiwnych nie sieja , naiwni sie rodza .Edmund czy te informacje nie przemowily do twoich szarych komorek , do portfela ? więc nie pytaj glupio .Wnioski wyciagaj na bieżaco . To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z patatajnią ..ale sprobuj ..masz pare zeta do stracenia to jedz.

marian111111

git

Duze zlego mozna tylko o nich napisac !! wolny wybór , macie za duzo kasy i za duzo spokoju mozecie ryzykowac .Ja juz podziekowalem ...masakra !!!!

gutek

Pelna satysfakcja !!! wyrzucili Omsretha z roboty !!! skonczyly sie wałki i aprobowanie kapusiostwa przez Polakow.Częśc z donosicieli i wachajacych butapren musi sie rozgladać za inna "pracą " .[usunięte przez moderatora]

anty ćpacz

faktycznie , jest w tej firmie grupa polskich cwaniakow . Doładowuja sie marychą , natepnego dnia w pracy leża za kominem na da [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a po 12 w poludnie steruja do domu. Godziny pisza jednak takie jak ci co [usunięte przez moderatora] do 18-19. Powiesz słowo ..juz idzie kabel do firmy ( [usunięte przez moderatora]) koleś ćpaczy zaczyna od wyrzucania z mieszkania , Uwazajcie na [usunięte przez moderatora] . Ten Norweg nie jest do końca zły , daje sie sterowac tym ćpaczom...a moze o niczym nie wie ?

katastrofa

To jest kolejna franca na Polaków ! Nie placa i nie zapewniaja pracy . Nie polecam tej firmy dla rodaków .

Marek

To norweg [usunięte przez moderatora]były policjant i detektyw .Twierdzi , ze mieszkał w Polsce 9 lat i wie jak robić wałki .Zajmował sie sprowadzaniem sprzetu do golfa ...popłynąl w sina dal .Łupie Polakow na czym sie da , nie ubezpiecza pracowników ,z tego co wiem nie wychodzi z sadu ,Kapitał ktorym dysponował ok. 1mln koron , nie wiele z niego zostalo przez odszkodowania wyplacane za nie zgodne z prawem działania .Preferuje o dziwo pracowników uzaleznionych od narkotyków ! moze razem ćpają ?Nie polecam tej firmy i zakłamanych menadzerów , jak [usunięte przez moderatora]

Xxx

To nie Szwed im szefuje ale [usunięte przez moderatora]., Norweg, ktory mieszkal w Polsce. Firma naprawde nierzetelna i nie uczciwa. Odradzam

Jeśli ktoś chce jechać z Uniflex do Norwegii to odradzam. Firma ta każe sobie dużo płacić za wynajem pokoiku (ok 4500NOK/mies), prace zapewnia na 2 tygodnie, czasami krócej. I siedzi sie i czeka na zlecenie po kilka tygodni. A życie kosztuje!!! w Norwegii duuużo. Znów zlecenie na tydzień - dwa tygodnie i znów postój na 3 tygodnie. Załatwiaja pracę jakąkolwiek. Wynajmują Cię np. do sprzatania na budowach mimo że masz podpisaną umowe jako wykwalifikowany murarz. I zasuwasz jak sprzataczka. Bo innej roboty Oni nie są w stanie załatwić. Nie szanują pracowników. W biurze osoby nie zorientowane zupełnie. Co chwile zmienia się obsada biura. Głównie Polacy a szefuje im Szwed(mówiący ciut po polsku). NIkt nic nie wie - ciemna magia. I płacą po terminie z duzym opóźnieniem. UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ!!!!!!

Zostaw opinię o Uniflex Bemanning - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniflex Bemanning