Rudolf Behr Gartenbaubetrieb

Stelle

Opinie o Rudolf Behr Gartenbaubetrieb

Paweł

Słyszałem , że Rudolf Behr Gartenbaubetrieb jest dobrym pracodawcą. Może dowiem się jak wam się pracowało? Jakie mieszkania dostaliście ?

Paulina

@Michsl - a możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia w Rudolf Behr Gartenbaubetrieb? Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie? Jaka jest forma umowy zawieranej z pracodawcą? Te informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Rudolf Behr Gartenbaubetrieb.

Michsl

Pracowałem u lakazzo i dzięki tej pracy co zarabiałem 5,50na godzinę mogłem słońcu kupić wymarzonego golfika 2 a w pl tyłem jak der za 500 zł miesięcznie ... Płeć mnie bolały ale jak dostałem wypłatę to odrazy wyzdrowiałem pozdrawiam ekipę od lakazzo może ktoś jeszcze pamięta. Braci Michała i Marcina

tosia

Polecam przyjerzdzajcie będzie nas więcej tak jak kiedyś pozdrawiam Ogùrka Euro Daro Gebelsuw smoczyce Blondi Firanke Krakowianie Bochenkuw Szminke Pikaczu to oczywiście ksywki znajomych było super....

tosia

Najlepszy pracodawca co do zarobku atmosfera teraz niezabardzo bo sami Rumuni Polakùw garstka pozdrawiam sezon marcowy i ludzi od Lakiego polecam

Patiii

Czy kotos posiada kontakt nr tel do tej firmy lum emalia bardzo prosze

@Patiii 24.10.2016 14:24
Czy kotos posiada kontakt nr tel do tej firmy lum emalia bardzo prosze

Ustawa

Ogólnie w jakim języku mówi się w Rudolf Behr Gartenbaubetrieb?

kris

pracowałem u Behra w roku 1999, jeszcze płacono w markach, miałem wakacje na studiach, zapierdol niezły, od razu jak przyjechałem to pierwsza szychta 16 godzin, zaczynaliśmy w nocy w deszczu. poganiaczami byli murzyni albo turcy. warunki bytowe kiepskie, sporo spirytu się lało. wspomnień masa, chodziliśmy z kumplem na wędkę. Zarobiłem w miesiąc wtedy w przeliczeniu coś koło 6 tysięcy

johny

podajcie nr do biura do polki

@johny 08.02.2016 12:05
podajcie nr do biura do polki

proszę bardzo biuro. ( usunięte przez administratora ) i jeszcze do Damiana na Rozenwajde to Polak i na pewno Ci pomoże powodzenia ( usunięte przez administratora )

kubel

Hubcio,a jak sie tam dostać są wogóle przyjęcia? Pracowałem w podobnych firmach,ale tu też chętnie bym zobaczył jak się sprawy mają,być może jest lepiej! Dzwoniłęm do biura kazali wysłać dane na email,ale czy to wystarczy?hmm

dex
@kubel 05.01.2016 16:20

Dawno temu kiedy i ja tam jeździłem to aby dostać się do takiej pracy trzeba było nie jednokrotnie uiścić opłatę u pana brygadzisty i wtedy było załatwione że dostawałeś umowę a później jeszcze przesz cały czas pobytu trzeba było jeszcze wdzięczyć się koło pana brygadzisty aby jeszcze dał ci możliwość pójścia do pracy. no mam tylko nadzieję że te czasy to już przeszłość i cywilizacja sprawiła że czasy polskich panów za granicom już minęły i można tam normalnie ciężko pracować na swoje 6 euro za h . ale kasa ok pozdrawiam pracujących

hubcio

Witam !!! Ja tez tam czesto bywam od 15lat jestem w sezonie jak do tej pory jestem zadowolony 7.20 na godz wiec tak dorabiam na urlopie bezplatnym jeszcze mi sie oplaca jak d;ugo nie wiem bo polakow juz bardzo malo no ale opinie sa rozne kto ma checi do pracy to zarobi a kto tylko narzeka to nie stety nie ma godz nie ma kasy wiec pozdrawiam tych co sie jeszcze utrzymali juz garstka !!

pawel

witam wszystkich na forum osobiscie pracuje w tej firmie od 5 lat ze stalym kontraktem wczesniej jezdzilem sezonowo co do tematu rekrutacji to...go nie ma ci co jezdza to sciagaja nowych(polacy) jesli brakuje ludzi to maja biuro rekrutacyjne w rumuni dokladnie w miejscowosci SOLCA a tam juz jest tyle chetnych ze szok wiem bo pracuje z rumunami i znam to wszystko od podszewki POZDRAWIAM

kolop7

Aplikowałem dokumenty i myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi ...

OLI 24

Witam! pracowałem tam kilka lat z przerwami. na początku spoko, ale wiadomo konkurencja duża - zapiernicz i trzeba być twardym, praca po 12 godzin nie raz więcej (tak przynajmniej było kiedyś) nie raz mniej - w zależności co robisz i jakie zamówienie. Babki w biurze OK, szkoda że polski mało co łapią:) ale zawsze pod ręka jest [usunięte przez moderatora] lub jakiś Turas:) to przetłumaczy co i jak. teraz wymieniają polaków na Rumunów ogólnie OK. warunki bytowe takie sobie - mieszkasz w kontenerach 3 osobowych, takich budowlanych za który płacisz 3,50 E dniówka. jeżeli masz dobre papiery to ci podatku nie zabiorą a jak jedziesz na urlopach - czyli legalnie to należy się przygotować na 23% podatek. co do [usunięte przez moderatora] - to co pisze "irusia" to prawda i to co pisze "bylam" tez prawda:) nie wiem czy teraz jakiegoś "nowego " pracownika z Polski potrzebują bo słyszałem że jeżdżą teraz tam stare wyjadacze i w tej firmie teraz bazują przeważnie na Rumunach. pozdrawiam i życzę szczęścia

Katarzyna

Witam mogę prosić Was o kontakt telefoniczny do Rudolf Behr Gartenbaubetrieb, z góry bardzo dziękuje

bartek Pabianice

byłem tam 3 razy po 2 miesiące u Lakazzo, brałem urlop bezpłatny i płatny i jechałem dorobić i się narobić za cały rok, zapiermandol jak cholera, tam trzeba być twardym nie miętkim, opłaca się tam robić jak jest minimum 200 h w miesiącu i nie ma żadnej pracy w POLSCE.

bylam

jak dasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y to diego ci zalatwi kontrol

irusia

Pracowałam 12 lat w firmie Rudolf Behr zarobiłam dużo pieniędzy .Uczciwy pracodawca i wypłacalny co do grosza , miły personel biura .Diego na ,którego mozna zawsze polegac i jest bardzo pomocny przy znalezieniu pracy albo zmianie pracy jesli ktos jest nie zadowolony. .Polecam to jeden uczciwy pracodawca no i mozna zarobic b. duze pieniadze. POLECAM [usunięte przez moderatora]

bzyczek

Pracodawca wypłacalny .Można zarobić b . duże pieniążki . Polecam osobiscie tam pracowałam 12 lat , ale teraz tam nas Polaków wymieniaja na Rumunów.

Zostaw opinię o Rudolf Behr Gartenbaubetrieb - Stelle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rudolf Behr Gartenbaubetrieb