Opinie o Toyota w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Toyota. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Toyota na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota w Wałbrzych

Kolega

Masz racje kierownictwo się zmieniło na gorsze, mniej kompetentne (usunięte przez administratora) e liże każdemu klientowi ale myśli tylko by jemu było dobrze. Awansów zero rozwoju jak na razie też żadnego cofamy się koledzy:( a jeszcze kiepsko teraz płacą!!!!!

Pani J

Ostanio zakupiłem w Wałbrzychu używaną Toyotę. Bardzo dobra obsługa ze strony Pana który sprzedawał mi samochód.

Witam. Jestem z Wrocławia, użytkuję już trzecią. Dwie kupiłem w Świebodzicach, ostanią w Wałbrzychu. Na serwis również jeżdże do Wałbrzycha ponieważ mam bardzo dobre zdanie na temat obsługi doradców. Polecam Panów z działu handlowego, nie wciskają tylko doradzają.

Izabela

Obecny salon Toyoty w Wałbrzychu mogę śmiała polecić. Obsługa na serwisie bez zarzutów, szybko i dokładnie.

Magazynier

Pani z karabinu podała swoje warunki w sensie firmowe : 2400 brutto premia 300 brutto, 2 zmiany, multisport coś tam dopłacają, opiekę coś tam dopłacają bla, bla... Umowa 3 miesiące agencja, następna z firmy. Szkoda czasu...

Jakie są moje oczekiwania finansowe, czy te warunki mi odpowiadają.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

W 2006 roku kupiłem Toyotę Avensis jeszcze w salonie w Świebodzicach, gdy przenieśli salon do Wałbrzycha za namową znajomego podkusiło mnie żeby pojechać na Bielany zakupić nową Avensis i to był błąd. Bo niby tam dają więcej. Słaba obsługa, samemu tzreba się prosić żeby ktoś się zainteresował. Zdecydowanie polecam salon w Wałbrzychu.

Irenka

Gdy szukałam dla siebie nowego autka, znajomy polecił mi salon Toyoty w Wałbrzychu. Jestem zadowolona z zakupu i to co napewno mogę powiedzieć o obsłudze bardzo fachowa. Handlowcy nie faworyzują marki Toyoty w stosunku do innych.

Henryk

Witam. W salonie Toyoty Nowakowski zakupiłem dwa samochody, w Świebodziacach i Wałbrzychu. Jeżeli chodzi o obsługę działu handlowego na wysokim poziomie. W pełni przeszkoleni ludzie posiadający dużą wiedzę. Obsługa w serwisie również bez zarzutów. Polecam!!!

To co niżej jest napisane to jakaś ściema. Jeśli chodzi o ludzi tam pracujących to jest ok. ale atmosfere jaka tam panuje, tragedia! Degradacja, spisek i tyle. Jeśli chodzi o płace to marna płaca, święta i inne okoliczności są nagradzane tradycyjną "100", zero talonów, imprez! Kierownictwo wysługuje się pracownikami i zbiera za to "plusy". Mało tego, zamiast traktowac ludzi z szacunkiem to nie traktują ich poważnie! Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toyota?

Kandydaci do pracy w Toyota napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toyota