SWEDWOOD POLAND SP.Z O.O. ODDZIAŁ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Łódź

Opinie o SWEDWOOD POLAND SP.Z O.O. ODDZIAŁ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

fejm
użytkownik zarejestrowany

tzn. nie od razu się dostaje umowę o pracę, tylko po próbnym okresie, robi to różnicę, ale ważne, że w ogóle jest na to szansa :) za to swedwood naprawdę można podziwiać

TRUSKAWA burak z kwiatkowic

Pracujac w Ikei (sweedwood) narzasz sie na szykany co dzien, kierownik Andrzej K zwany Truskawa bo buraczek uprawial truskaweczki w kwiatkowicach lubi sie wyzywac kpic z kogos non stop chamskie obelgi. Truskawa jako Absolwent szkoly podstawowej- syn krola wioski musi poczuc sie lepiej jak poubliza pracownikom. Przyklaskuje mu Andrzej Kowalik -kierownik zmiany a dyrektor Adam rznie glupa no bo jak sie nie podoba to to REKLAMOWKA I DO KADR. Aha firma laskawa na 50 lecie dala kazdemu WZetke za 1.5zl a w biurze dostali po 500zl, a premia hoohoo 1zl za rok 2015 no z radosci swiatlo wlaczylem

Jak wygląda praca w firmie SWEDWOOD POLAND SP.Z O.O. ODDZIAŁ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o SWEDWOOD POLAND SP.Z O.O. ODDZIAŁ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SWEDWOOD POLAND SP.Z O.O. ODDZIAŁ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI