Opinie o Ikea Industry oddział w Konstantynowie w Łódź

Ikea Industry oddział w Konstantynowie
counter
2 10 173 5 1
Miszcz

No to koniec wolnych weekendów Panie i Panowie. Od sierpnia robimy po 12h.

Tak2Nie8
Lut Nowy wpis
@Miszcz

Czy to pewne że pracujemy od sierpnia po 12 godzin?

TakNie6
mąż Basi

Ludziki oby nie było tak że......wygrali Ci co sie zwolnili

Tak16Nie
Mariola

A co wygrali ?

Tak2Nie6
@Mariola

A kogo to obchodzi nawet jakby wygrali to ich sprawa

@Mariola

oj Mariolka, Mariolka, pomyśl choc przez chwile choc widzę że nie jest to dla Ciebie łatwe....odprawy których jak cos my nie dostaniemy a na pewno nie w takiej kwocie.

@mąż Basi

Zamykają firmę czy szykują się kolejne zwolnienia skoro miwo o odprawach???????????

Tak1Nie4
@mąż Basi

Kto nie ryzykuje ten nie spija szampana . Przepracowałem tu 10 lat teraz pracuje na jedną zmianę ,za lepsze pieniądze bez stresu . W lepszej atmosferze nie jak w Ikea gdzie jeden drugiego obgaduje za plecami.

@Były pracownik

Z tym szampanem to bym nie przesadzał bo.... wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma ale super że zmieniłeś/aś na lepsze, tak powinno być.Życzę powodzenie.My na tą chwilę nic nie wiemy co i jak będzie dalej.Pozdrawiam.

Gosc Nowy wpis
@mąż Basi

17 zł na początek to śmiech na sali niedługo ludziki z. Biura do nas zejdą popracować w końcu bo na 12 godzin mało kto się zdecyduje

Były pracownik Nowy wpis
@mąż Basi

Na wstępie dziękuję.Dzis znalazłem ogłoszenia że szukają ludzi do waszej firmy, czyli nie jest źle .A prawda to że zmiany po 12h będą?

Kzn Nowy wpis
@Były pracownik

To będzie gwóźdź do trumny dla tej firmy

TakNie

Jak jest z pakietem medycznym w Ikea Industry oddział w Konstantynowie? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Na obecną chwilę chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie i już niestety nie IKEA

Obserwator

Coraz więcej postojów,to chyba początek końca tego zakładu

Tak4Nie4
moze nowy pracownik
@Obserwator

czy zatrudnienie się w Waszej firmie jest bezpieczne. własnie aplikuje i się zastanawiam z czego wynikają te postoje?

Eee
@moze nowy pracownik

Nikogo na razie nie przyjmują ledwo co skończyli zwalniać

moze nowy pracownik
@Eee

A dlaczego tak zwalniali?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lok-pok

Pracuje już jakiś czas ale na chwilę obecną to co się dzieje to mnie zaskakuje. Kierownik R który udaje że się na wszystkim zna,mistrzowie co uważają że są kierownikami .Dyrekcja która ma nas w pupie.Jeden wielki mobbing ,szkoda tylko że pracownicy nic się nie odzywają i sobie na to pozwalają .Kadra Kierownicza , technolodzy,panny po zatrudniane w biurze informatycy przechodząc przez halę produkcyjną nie mówią Dzień Dobry zero kultury a ponoć wykształceni . Poczekamy do tego lipca co dalej będzie .Nie jest ciekawie to co teraz produkujemy powinno iść na rębak.

Tak6Nie6
@Lok-pok

Te młode siksy które dopiero co się zatrudniły chodzą jak gwiazdy po hali ale spokojnie niech przyjdą kolejny film nagrać lub podpytać o szafkę narzędziowa

TakNie4
Js
@Lok-pok

A który z kierowników się nadaje na swe stanowisko? Który z mistrzów? Łatwo się mówi o kimś ,a ciężko samego siebie ocenić? Czy każdy z nas jest taki idealny? Faktycznie kierownik R nie zna się na tym co się robi na tych dwóch działach,nie wie co maszyny robią,nie zna asortymentu,ale po coś go dyrektor trzyma. Tylko po co,skoro np zwykły operator ponosi konsekwencje za swą zła pracę a kierownik nie to widać ma mocne plecy.masakra ,że tylko liczą się koligacje nie umiejętności.

Mistrz
@Js

Chcesz mnie zastąpić? Zobaczymy czy będziesz się nadawał. Ostatnio szukali mistrza i co? Dlaczego się nie zgłosiłeś lub zgłosiłaś? Mocni w gębie. Realia przytłaczają. Więc się nie wypowiadaj na temat mojej pracy bo nic nie wiesz. Maszyny umiesz ustawić i co i już wszystko wiesz? Nic nie wiesz

Karyna
@Mistrz

Po pierwsze primo kierownik R wybrał sobie nowych lewusów sam. Kto lepiej strzelał mu z ucha ten został jednym z was. Po drugie primo to każdy wie jak wygląda wasza praca, więc nie myśl sobie ze jesteś najważniejszy bo szybko możesz zostać zgaszony jak reszta twoich kolegów.

Mistrz
@Karyna

Co ty wiesz? Nie znasz tej pracy tylko Ci się wydaje. Po pierwsze nikt mnie nie wybierał zawsze tam byłem. Ty jeszcze tu nie pracowałeś nie mów mi o gaszeniu bo masz na myśli mistrzów którzy sami zrezygnowali. Nie jestem najważniejszy ale swoje wiem. To nie strzelanie z ucha a wiedza i doświadczenie. Tyle wiesz co ci się wydaje. I pewnie ty mnie zgasisz? Widać że ty się uważasz za najważniejszego. Jesteś też sędzią i wszystkowiedzącą encyklopedią zakładową. Taki zakładowy monitoring, powodzenia ci życzę i dalszych owocnych obserwacji. Nie oceniaj kierownika R. ponieważ się jeszcze uczy tak jak ty kiedyś, chyba że byłeś alfą i omegą. Przecież Ty wszystko wiesz i wszystko znasz. Wypisujesz brednie. Pozdrawiam, życzę Ci dużo zdrowia i sukcesów w pracy oraz mojego stanowiska.

Tak1Nie2
Karyna
@Mistrz

Sam się zaoraleś tym wpisem. Bez komentarza....

@Mistrz

Po przeczytaniu dwóch Twoich wpisów nasuwa mi się tylko jedna myśl, każdy z was awaryjnie powinien nosić w kieszeni snickersa a tak na marginesie w fabryce około 70 % załogi może wykonywać wasze obowiązki tylko wy jesteście tak zapatrzeni w siebie że nikogo mądrzejszego nie dopuszczacie.

Tak4Nie
Gosc

Kiedy będą następne zwolnienia?

Janek
@Gosc

Kiedy umowa się skończy albo złapią kogoś po spożyciu alkoholu. Więc koniec picia, bo jak wyczuje to sam doniosę gdzie trzeba .Czas na odsiew obiboków i pijaków.

Tak8Nie

Lut

Lakiernia i maszynownia nie do ruszenia

@Lut

Czemu tak uważasz?

Dir

Wreście wzięli się za darmozjadów

Lutek
@Dir

Co masz na myśli??

Rilessa
@Lut

W czasie rządów pani Ani pamiętam tych zwalnianych na stołówce ludzi ,to większość była z w1 i w4 .Teraz bedzie podobne.

Kzn

Kiedy zwolnienia się zaczną? Ja od ponad dwóch miesięcy siedzę w domu nie ma odzewu ze strony mistrza wogole Ra firma jeszcze istnieje?? Bo kasę nadal przelewają nieudaczniki z biura

Tak3Nie2
Rilessa
@Kzn

Dlaczego uważasz ludzi z biura za nieudaczników? Masz jakieś kompleksy ?

Tak4Nie6

No to się zaczęło

Gość

Ile osób zwalniają i kto idzie w pierwszej kolejnosci??

@Gość

Sorki ale nie zadawaj tak ciężkich pytań o tym ilu zwolnią to chyba nie wie sam Dyrektor, przychodzą wytyczne z góry i klops.

Tak4Nie
A.Goliński

Poczytajcie forum z Wielbarku tam dopiero Mamba odwala to co kiedyś zrobiła u nas, zero szacunku do ludzi

Tak5Nie
Gosc

Pracowałem tam 8 lat temu nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora) maniek najlepszy majster,łysy to (usunięte przez administratora) !!!

TakNie2
@Gosc

Jak możesz wypowiadać sie na temat firmy czy danego człowieka jak miałeś wiedzę 8 lat temu?Dużo sie zmieniło przez ten czas wiem z doświadczenia nie tak jak Ty zapewne z poczty pantoflowej.

Gość

Dadzą odprawy a za pół roku będą dzwonić po tych samych ludzi żeby wrócili już to kiedyś przerabialiśmy taka polityka firmy

@Gość

Niestety teraz jest całkowicie inna sytuacja.Polityka IKEA również się diametralnie zmienia(usunięte przez administratora)irma ma zamiar odchodzić od sklepów wielkopowierzchniowych a więc po co im również fabryki molochy. Przepuszczam że to będą zmiany nieodwracalne.Obym się mylił a Ty obyś miał rację.

@Gość

Niestety teraz jest całkowicie inna sytuacja.Polityka IKEA również się diametralnie zmienia.To już nie ta sama IKEA co za p.Kamprada.Firma ma zamiar odchodzić od sklepów wielkopowierzchniowych a więc po co im również fabryki molochy. Przepuszczam że to będą zmiany nieodwracalne.Obym się mylił a Ty obyś miał rację.

Gosc

Niech w końcu ruszy ta produkcja bo już mam dosyć siedzenia na działce picia browarów jedzenia z grilla i leżenia na leżaku

TakNie3
@Gosc

Hmm ty może najpierw do AA się zgłoś i próby wątrobowe obowiązkowo.

A.Goliński

I co Panie i Panowie, redukcja o 10 %.A miało być tak pięknie.Litwin obiecywał współpracę jak w 1410 pod Grunwaldem.Jakie czasy taki książę Witold.

Tak10Nie
@A.Goliński

Kryzys gospodarczy nadchodzi to czego się spodziewać. Będzie mniejsza produkcja to i mnie ludzi potrzeba .PiS pieniądze z okresu wzrostu gospodarczego rozdał na 500+ i 13-tą emeryture by zdobyć głosy,a teraz nie ma kasy na ratowanie gospodarki .

Tak1Nie9
@Obserwator

A co ma piernik do wiatraka? Nie jestem za rozdawnictwem ale dlaczego niby nasz rząd miałby ratować prywatną firmę i to jeszcze nie polską ? Ile IKEA zostawia w Naszym kraju z tego co u nas zarobi?

Tak9Nie2
XXD

Czy wie ktoś jak nazywa się nowy właściciel?

@XXD

VMG Konstantynów Sp. z o.o.

Mery

Wiecie już czy będzie jeszcze postojowe? Czy wracamy na dobre

@Mery

Przecież cały czas jest postojowe, od poniedziałku, nie pracują wszyscy, Ci co w danym momencie mają wolne to są na postojowym.Nie jasna jest kwestia tylko jak nam zapłacą.Nieoficjalnie 80 % ale nikt z dyrekcji tego oficjalnie nie potwierdził.

Tak5Nie1

Wiadomo co z powrotem do pracy?

@Pracownik

Oto jest pytanie

@Pracownik

Na tą chwilę wracamy od poniedziałku, nie wiem na jakich zasadach będzie ten powrót ale mam wiadomość że zaczynamy 20 kwietnia od 6 rano, tyle wiem :):)

@Huzi

Od 20go ranna zmiana.. Chyba to będzie zm. A a w kolejnych tyg nastěpne zmiany. Na razie tylko na ranki będziemy pracować

Tak1Nie1
@Czarna

Nareszcie może ruszymy w końcu z produkcją, bo Ikea nie będzie długo nam płacić jak nie ma zysków.

@Obserwator

Po co komu zyski ??? Lepsze są straty przykre to ale cóż. Biedni i bogaci zbiednieją jaka technologia łączenia płyt, taka jakoś produktu

Gość

I co wysyłają nas na urlop a nie każdy ma zaległy. To jest nie zgodne z prawem.

TakNie4
@Gość

Lepiej iść na urlop niż mieli by zamknąć firme

Tak6Nie
@Gosc

Ważne żeby firma przetrwała.

@Gość

Poczytaj sobie kodeks oraz nowe przepisy dotyczace sytuacji z epidemia. Jasne najlepiej zeby firma placila za siedzenie w domu przez kolejne tygodnie. Tak myslac obudzisz sie ktoregos dnia bez pracy. Cieszyc sie ze nie zwalniaja. I szybko wracac do pracy

@Gość

Ciesz się że masz pracę,ale ty tego nie rozumiesz ,pewnie o podwyżkę zaraz będziesz się dopytywał.

@Gosc

Ukrainę już zwolnili zapewne teraz wezmą się za osoby z umowami na czas określony, a co z osobami na czas nieokreślony??

Tak1Nie1
@Gosc

Ukraińcu zwolnili z bardzo prostej przyczyny, umowy mieli nie z IKEA tylko z biurem pracy.IKEA płaciła nie im a do biura, przy postojowym jaki by miało sens i płacić? Z umowami czasowymi może byc problem choć z tego co pamiętam na zebraniu z Olo mieli wszystkim przekształcić na umowy na czas nieokreślony.Nie zwolnią wszystkich bo przy zwolnieniach grupowych są duze koszta.Juz bym bardziej obawiał się o to że nowy inwestor zrezygnuje bo dojdzie do wniosku iz taniej będzie zerwać umowe przedwstępna niź trzymać nas bez generowania przychodów.Dużo zdrówka ludziki i """"siedź w domu"""":):)

@Huzi

Będą odprawy nie sądzę aby Litwin nas trzymał i tak ledwo dotrwaliśmy do kwietnia

Tak2Nie2
BABA

DO KIEDY JEST POSTOJOWE

@BABA

Chyba nawet ci na górze nie znają odpowiedzi na to pytanie.... Na razie mamy postojowe 100% płatne..Pewnie nam przedłużą tylko kto wie czy na tych samych warunkach. Może zabiorą nam kilka dni z urlopu. To wszystko zależy od rozwoju sytuacji w kraju....

Wpl
@BABA

A ma być?

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry oddział w Konstantynowie - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ikea Industry oddział w Konstantynowie