Opinie o Ikea Industry oddział w Konstantynowie w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ikea Industry oddział w Konstantynowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ikea Industry oddział w Konstantynowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry oddział w Konstantynowie w Łódź

Czym w Ikea Industry oddział w Konstantynowie zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Iga Nowy wpis

Obecnie są 2 zmiany ...Wracamy do lat 90tych.Firma się cofa w rozwoju...Liczą się układy...Operatorzy którzy się znają na rzeczy są poniżani.....Kadra kierownicza o niskim poziomie inteligencji....Mistrzowie trzymający się 20lat ma stołkach tylko po znajomości....Nie polecam pracy w tej firmie

Operator Nowy wpis
@Iga

Jak wyglądało przechodzenie na 2 zmiany w Waszym zakładzie ? Odrazu wszyscy czy stopniowo działami ?

Na jakie wsparcie w Ikea Industry oddział w Konstantynowie mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Zofia

cześć, widziałam informację o tym, że zakład miał postój z rok temu i do dziś w sumie nikt niczego nie pisał... zamknęli go może? jeśli tak to co się stało z pracownikami, były jakieś odprawy?

Olek
@Zofia

W zaklad jest na skraju upadku więc nie ma o czym pisać. Kadra kierownicza z poważnymi problemami alkoholowymi na które nikt nie reaguje. Jeżeli masz kogoś z rodziny w biurze to możesz liczyć na awans. Nie polecam nikomu tego miejsca.

Mariolka
@Olek

To znaczy że firma już nie pracuję?

Czy po rozmowie w Ikea Industry oddział w Konstantynowie rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kierowca

Aż miło się przyjeżdża widząc dwie piękne i mile Panie Blondynki, które szybko i sprawnie wydają dokumenty. Nie trzeba czekać nie wiadomo ile godzin. Zawsze wszystko zrozumiale wytłumaczą, można z nimi porozmawiać i się pośmiać. ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Ikea Industry oddział w Konstantynowie odbywa się w siedzibie firmy?

Rilessa

Na obecną chwilę zakład ma postuj, chodzą plotki że będą zwolnienia

ROCKY
@Rilessa

Jeszcze zaklad pracuje zobaczymy jak długo.

XXL

Czy ktoś wie co weekendami będziemy pracować

Kierowca

Te Panie blondynki na szlabanie to jakaś masakra. Wielkie bonton, zachowują się jak by pracowały tam za karę, wiecznie naburmuszone, leżą na tych biurkach nawet dzień dobry nie odpowiedzą. Przy wadze się czeka i czeka a one nie widzą bo na telefonach siedzą na FB. Dobrze ze pojawiła się nowa pani brunetka w okularach to aż miło się przyjeżdża, pozytywnie nastawiona.

Co tam słychać na w4?

Lok-pok

Nowy kierownik R. jakoś sobie radzi, z pomocą mistrzów

A co z A. K.?

Stara gwardia A.K czy dyrektor G już nie pracują

Byłykatol

Mam pytanko jak się robi w firmie Vmg Konstantynów Łódzki

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ikea Industry oddział w Konstantynowie?

Rilessa

Jak najbardziej wszystkich przyjmą co mają dwie ręce i nogi.

Aneta
@Rilessa

To chyba lekka przesada. Chyba powinnaś darować sobie ten sarkazm. Na pewno sporo wiesz na temat specyfiki no i ogólnych warunków pracy w Ikea Industry, więc byłoby dobrze, jakbyś podzieliła się z nami tą wiedzą. Przyjmują tam studentów, czy jednak stawiają na w pełni dyspozycyjne osoby?

@Aneta

Praca odbywa się w systemie 3zmianowym, raczej poszukiwanie są osoby dyspozycyjne na te 3 zmiany .

Jak jest z pakietem medycznym w Ikea Industry oddział w Konstantynowie? Można dołączyć rodzinę?

Czopek

Na obecną chwilę chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie i już niestety nie IKEA

Pok-Lok

Czy coś wiecie na temat multi sportu

Ela

Czy przyjmują do was do pracy bo nie wiem czy składać cv

@Ela

Tak przyjmuja

@Pok-Lok

Z tego co widze na dzień dzisiejszy karta jest nie aktywna.Aktywacja według zapewnień miała być od 1 września.Kapota.

@Pok-Lok

Ile dają na początek w waszej firmie??

Pytalski

Mam do was pytanie czy to prawda że osoby które zostały zwolnione i dostały odprawy wróciły do firmy?

@Pytalski

Nie, nie prawda, bynajmniej z tych osób co znam a zwalniali się lub zostali zwolnieni, nie ma ich w pracy.Choć była rozmowa o przyjęciu osoby którą zwolnił zakład.

Kiedyś to było...

Czy ,, dziobak"z w1 jeszcze pracuje?

Sralek
@Kiedyś to było...

Tak

Kzn

Gdzie jest wypłata ja się pytam??

Miszcz

No to koniec wolnych weekendów Panie i Panowie. Od sierpnia robimy po 12h.

Lut
@Miszcz

Czy to pewne że pracujemy od sierpnia po 12 godzin?

@Miszcz

Halo czy jednak jest ta praca po 12 czy są jakieś zmiany odkąd przejęli zakład inni

@Pok-Lok

Jest to samo co było tylko wieszke normy i brak premii

@Kzn

Premii nie dostałeś bumelancie. Trzeba bylo pracować to byś dostał.

130 zł ale was docenili

@Gosc

Nie zabrali tylko dali. Daj spokoj.

Czopek

Po jakiego grzyba zabierasz głos jak nie masz nic sensownego do napisania.Premia była nie za pracę tylko za obecność w pracy.

mąż Basi

Ludziki oby nie było tak że......wygrali Ci co sie zwolnili

Mariola

A co wygrali ?

@Mariola

A kogo to obchodzi nawet jakby wygrali to ich sprawa

@Mariola

oj Mariolka, Mariolka, pomyśl choc przez chwile choc widzę że nie jest to dla Ciebie łatwe....odprawy których jak cos my nie dostaniemy a na pewno nie w takiej kwocie.

@mąż Basi

Zamykają firmę czy szykują się kolejne zwolnienia skoro miwo o odprawach???????????

@mąż Basi

Kto nie ryzykuje ten nie spija szampana . Przepracowałem tu 10 lat teraz pracuje na jedną zmianę ,za lepsze pieniądze bez stresu . W lepszej atmosferze nie jak w Ikea gdzie jeden drugiego obgaduje za plecami.

mąż Basi

Z tym szampanem to bym nie przesadzał bo.... wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma ale super że zmieniłeś/aś na lepsze, tak powinno być.Życzę powodzenie.My na tą chwilę nic nie wiemy co i jak będzie dalej.Pozdrawiam.

@mąż Basi

17 zł na początek to śmiech na sali niedługo ludziki z. Biura do nas zejdą popracować w końcu bo na 12 godzin mało kto się zdecyduje

@mąż Basi

Na wstępie dziękuję.Dzis znalazłem ogłoszenia że szukają ludzi do waszej firmy, czyli nie jest źle .A prawda to że zmiany po 12h będą?

Kzn

To będzie gwóźdź do trumny dla tej firmy

Obserwator

Coraz więcej postojów,to chyba początek końca tego zakładu

moze nowy pracownik
@Obserwator

czy zatrudnienie się w Waszej firmie jest bezpieczne. własnie aplikuje i się zastanawiam z czego wynikają te postoje?

Eee
@moze nowy pracownik

Nikogo na razie nie przyjmują ledwo co skończyli zwalniać

moze nowy pracownik
@Eee

A dlaczego tak zwalniali?

Lok-pok

Pracuje już jakiś czas ale na chwilę obecną to co się dzieje to mnie zaskakuje. Kierownik R który udaje że się na wszystkim zna,mistrzowie co uważają że są kierownikami .Dyrekcja która ma nas w pupie.Jeden wielki mobbing ,szkoda tylko że pracownicy nic się nie odzywają i sobie na to pozwalają .Kadra Kierownicza , technolodzy,panny po zatrudniane w biurze informatycy przechodząc przez halę produkcyjną nie mówią Dzień Dobry zero kultury a ponoć wykształceni . Poczekamy do tego lipca co dalej będzie .Nie jest ciekawie to co teraz produkujemy powinno iść na rębak.

@Lok-pok

Te młode siksy które dopiero co się zatrudniły chodzą jak gwiazdy po hali ale spokojnie niech przyjdą kolejny film nagrać lub podpytać o szafkę narzędziowa

Js
@Lok-pok

A który z kierowników się nadaje na swe stanowisko? Który z mistrzów? Łatwo się mówi o kimś ,a ciężko samego siebie ocenić? Czy każdy z nas jest taki idealny? Faktycznie kierownik R nie zna się na tym co się robi na tych dwóch działach,nie wie co maszyny robią,nie zna asortymentu,ale po coś go dyrektor trzyma. Tylko po co,skoro np zwykły operator ponosi konsekwencje za swą zła pracę a kierownik nie to widać ma mocne plecy.masakra ,że tylko liczą się koligacje nie umiejętności.

Mistrz
@Js

Chcesz mnie zastąpić? Zobaczymy czy będziesz się nadawał. Ostatnio szukali mistrza i co? Dlaczego się nie zgłosiłeś lub zgłosiłaś? Mocni w gębie. Realia przytłaczają. Więc się nie wypowiadaj na temat mojej pracy bo nic nie wiesz. Maszyny umiesz ustawić i co i już wszystko wiesz? Nic nie wiesz

Karyna
@Mistrz

Po pierwsze primo kierownik R wybrał sobie nowych lewusów sam. Kto lepiej strzelał mu z ucha ten został jednym z was. Po drugie primo to każdy wie jak wygląda wasza praca, więc nie myśl sobie ze jesteś najważniejszy bo szybko możesz zostać zgaszony jak reszta twoich kolegów.

Mistrz
@Karyna

Co ty wiesz? Nie znasz tej pracy tylko Ci się wydaje. Po pierwsze nikt mnie nie wybierał zawsze tam byłem. Ty jeszcze tu nie pracowałeś nie mów mi o gaszeniu bo masz na myśli mistrzów którzy sami zrezygnowali. Nie jestem najważniejszy ale swoje wiem. To nie strzelanie z ucha a wiedza i doświadczenie. Tyle wiesz co ci się wydaje. I pewnie ty mnie zgasisz? Widać że ty się uważasz za najważniejszego. Jesteś też sędzią i wszystkowiedzącą encyklopedią zakładową. Taki zakładowy monitoring, powodzenia ci życzę i dalszych owocnych obserwacji. Nie oceniaj kierownika R. ponieważ się jeszcze uczy tak jak ty kiedyś, chyba że byłeś alfą i omegą. Przecież Ty wszystko wiesz i wszystko znasz. Wypisujesz brednie. Pozdrawiam, życzę Ci dużo zdrowia i sukcesów w pracy oraz mojego stanowiska.

Karyna
@Mistrz

Sam się zaoraleś tym wpisem. Bez komentarza....

@Mistrz

Po przeczytaniu dwóch Twoich wpisów nasuwa mi się tylko jedna myśl, każdy z was awaryjnie powinien nosić w kieszeni snickersa a tak na marginesie w fabryce około 70 % załogi może wykonywać wasze obowiązki tylko wy jesteście tak zapatrzeni w siebie że nikogo mądrzejszego nie dopuszczacie.

Gosc

Kiedy będą następne zwolnienia?

Janek
@Gosc

Kiedy umowa się skończy albo złapią kogoś po spożyciu alkoholu. Więc koniec picia, bo jak wyczuje to sam doniosę gdzie trzeba .Czas na odsiew obiboków i pijaków.

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry oddział w Konstantynowie - Łódź

• Jak się pracuje w Ikea Industry oddział w Konstantynowie?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry oddział w Konstantynowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry oddział w Konstantynowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry oddział w Konstantynowie