Ikea Industry oddział w Konstantynowie

Opinie o Ikea Industry oddział w Konstantynowie

Filtruj opinie po kryteriach:

Szary pracownik
 Opinia

Warunki pracy przez ostatnie dwa lata bardzo się pogorszyły w firmie pozostają już tylko ludzie którzy się z nią zrośli i nie mają odwagi iść do przodu . Niestety zrobiła się bardzo nie przyjemna atmosfera ale niestety wynikiem problemów jest nie wykształcona kadra kierownicza która może kiedyś dawał sobie radę lecz w obecnych czasach nie można załatwić wszystkiego krzykiem i presją ludzie więc masowo odchodzą firma. Powodem końca upadku jest też wiele nie trafionych inwestycji które kosztowały wiele milionów Niestety firma która uważa że pracownik jest kosztem nie inwestycją długo nie utrzyma się na rynku Zarobki nowy pracownik Optymistycznie: 1944zł na rękę staż 5lat Optymistycznie 2295zł na rękę mistrz : 3700-5000zł na rękę kierownik ??

Tak4Nie2
@Szary pracownik 09.05.2019 06:31

Hej, bardzo mnie interesuje skąd wiedza o Zarobkach? To nie jest prawdą. Dlaczego umieszczasz nie prawdziwe informacje? Firma nie upada.???

Obserwator
@Szary pracownik 09.05.2019 06:31

Nowy pracownik dostaję 15zł brutto czyli 13 na rękę przy 168h to 2184zł bez premi

Tak2Nie
Świnka hrumka
@Obserwator 24.06.2019 00:18

15 zł brutto to 10,5 netto kolego sympatyczny.

Tak2Nie3
Swinka hrumka
 Opinia

Idz do pracy i zobacz jak to naorawde wygląda

Rilessa
@Świnka hrumka 25.06.2019 19:15

Trochę więcej poszukaj na necie

Iwo
 Opinia

@Szary pracownik Zawsze można zmienić pracę ale uważam, że to fajna firma i warto poprawiać coś niż niszczyć.

Byla pracownica
 Opinia

Praca w tym zakladzie to kolchoz a ludzie to zdezelowane roboty!!! Zacharowywuja sie za psie pieniadze i sa z tego zadowoleni!!! Kobiety to wygladaja o 15 lat starzej niz w rzeczywistosci bo tyraja ciezej od mezczyzn!!! 2 - 3 tony dziennie trzeba przezucic !!!Zero perspektyw na przyszlosc !!! Podli ludzie

Tak16Nie
Cyrk
@Byla pracownica 14.08.2018 16:06

W punkt ! Nie mogłam sie nadziwic ze te kobiety mają np po 50 lat i mniej! Ja sie pytałam czemu one pracują jeszcze na emeryturze! Przestałam gdy większość z nich mówiła ze ma np 49 czy 52 lata....straszne! !! Faceci składają pudełeczka siedząc a kobiety jak maszyny !!!

Tak3Nie
Nowy

Czy to prawda że ma być 6%podwyzki ?¿

Tak4Nie

Opinia

@Byla pracownica, wspominasz, że ludzie są zadowoleni, nie rozumiem zatem, skąd negatywna opinia. Piszesz, że praca jest ciężka, domyślam się, że pracodawca wymaga sprawności fizycznej? Dlaczego sądzisz, że kobiety pracują ciężej od mężczyzn?

Tak1Nie

Byla pravownica
@Irena 25.09.2018 11:48

Przyjdz popracuj i sama ocen...to wykanczalnia!!!

Tak7Nie

@Byla pravownica 04.10.2018 11:42

Zajmuję się moderacją tego wątku opiniowego i chciałabym poznać zdanie pracowników, jednak powinno być ono poparte argumentami. Rozumiem, że możesz nie być zadowolona, czy mogłabyś jednak podać więcej szczegółów? Osoby zaglądające do tego wątku z pewnością będą wdzięczne.

Opinia

@A, czy wiesz, z jakiego powodu pracodawca chce zlikwidować bonus? Czy zamiast tego wprowadzi jakieś inne benefity, na przykład prywatną opiekę medyczną? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć na zniżki pracownicze? Napisz proszę, czy organizowane są szkolenia i wyjścia integracyjne.

Tak1Nie

Zetkon
 Opinia

Dalej Adam .G jest dyrektorem ? Poprawiło się względem zarobków w ikei ? czy dalej taki bajzel jaki był ? A jak Wielmożny Tata ? inaczej Asior :)

Tak3Nie
A
@Zetkon 22.06.2018 18:05

na chwilę obecną 15,60 brutto, grusza, bony świąteczne, ale mają zlikwidować bonus roczny

Tak2Nie

xxxx
 Opinia

Witam szukam kobiety z ikea Malgorzata Olczyk wpadla mi w oko macie jakie info o niej z góry dziekuje

Tak13Nie

Opinia

@Anymous, masz może informacje odnośnie Swedwood? Jeśli tak, proszę podziel się nimi. Kto się jeszcze wypowie się? Są przyznawane dodatkowe benefity od tego pracodawcy?

anonymous
 Opinia

Witam, czy pracują u Was kobiety i co jest w zakresie ich obowiązków?

TRUSKAWA burak z kwiatkowic
 Opinia

Pracujac w Ikei (sweedwood) narzasz sie na szykany co dzien, kierownik Andrzej K zwany Truskawa bo buraczek uprawial truskaweczki w kwiatkowicach lubi sie wyzywac kpic z kogos non stop chamskie obelgi. Truskawa jako Absolwent szkoly podstawowej- syn krola wioski musi poczuc sie lepiej jak poubliza pracownikom. Przyklaskuje mu Andrzej Kowalik -kierownik zmiany a dyrektor Adam rznie glupa no bo jak sie nie podoba to to REKLAMOWKA I DO KADR. Aha firma laskawa na 50 lecie dala kazdemu WZetke za 1.5zl a w biurze dostali po 500zl, a premia hoohoo 1zl za rok 2015 no z radosci swiatlo wlaczylem

Tak25Nie

poziomka
@TRUSKAWA burak z kwiatkowic 12.12.2015 22:19

Jedno małe sprostowanie truskawa nie jest kierownikiem,reszta w 90 % się zgadza.Choć co do w/w typa nie jestem na jego zmianie to nie mogę napisać wiarygodnej opini ale fakt ludzie na niego narzekają.Co do kierownika,nie będę podawał nazwiska,na pewno nie Kowalik,to różnie z nim bywa,jak to mówią:ujdzie w tłoku,ma humorki jak każdy.Co do dyrektora,faktycznie za jego kadencji jest posłucha jak cholera.Pozdrawiam pracowników tych na produkcji :)

TakNie1
poziomka
@TRUSKAWA burak z kwiatkowic 12.12.2015 22:19

Admin nie ma już Swedwoodu,teraz to IKEA INDUSTRY,to tak na marginesie. Praca-jak kazda inna,zależy od działu,maszyny,dnia.Ogólnie nie jest lekka. Umowa o pracę-jest bardzo dużo prawdopodobieństwo że jak nie chodzi sie na zwolnienia,oczywiście te "wymuszone",na czas nieokreślony Zarobki-uzależnione od stanowiska,na start 15 zł.brutto Premie-od złotówki do dwóch złotych doliczana do przepracowanej godziny i tu niestety nie miłą niespodzianka,uzależniona od humoru dyrektora, Socjal-jest,tzw.gruszka czyli urlop letni oraz na Święta Bożonarodzeniowe a i jeszcze paczki dla dzieci do 14 roku życia. Atmosfera-różnie z tym bywa,zależy od działu,ludzi z którymi sie pracuje,od mistrza i kierownika.w skali od 1 do 6 dałbym 3 :) To tyle ogólnikowo.Jeżeli ktoś szuka pracy,to w Konstantynowie na chwilę obecną są przyjęcia.

Opinia

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w SWEDWOOD POLAND SP.Z O.O. ODDZIAŁ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI? Podzielcie się tymi informacjami.

fejm
 Opinia

tzn. nie od razu się dostaje umowę o pracę, tylko po próbnym okresie, robi to różnicę, ale ważne, że w ogóle jest na to szansa :) za to swedwood naprawdę można podziwiać

Tak4Nie

Opinia

Jak wygląda praca w firmie SWEDWOOD POLAND SP.Z O.O. ODDZIAŁ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Tak8Nie

Zostaw opinię o Ikea Industry oddział w Konstantynowie - Łódź