MODERNO MUNDO SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o MODERNO MUNDO SP. Z O.O.

dk

jadzia, uważam, że mimo wszystko warto zadbać o atmosferę. Uwierzcie mi - lepiej się pracuje, gdy masz świadomość, że nie obgadują cię za plecami bo tylko na pracy jesteś skoncentrowana..

Bika

Słodzenie nie jest sztuczne,jeśli to prawda,a prawdą jest ,że firma dba bardzo o pracowników, wiem , bo tam pracuję i wszyscy super są.

Bela

Super firma i wszyscy pracownicy super.

xx

Firma profesjonalna tak samo jak i personel :)

ss

.....Gdzie ten "PARK MASZYNOWY" ???? hehehehhe.... 1 maszyna do laminacji , 1 maszyna do worków ,Można się pogubić tyle tego!!!!a jeszcze się drukarką chwalą na swojej stronie hmmm... tylko gdzie ona jest?? Byłem i nie widziałem ??chyba w karton schowali!!! P.S NAPRAWDĘ MAJĄ WYKFALIKOWANĄ ZAŁOGĘ !!!! HEHEHEHEHEHE......

~~~
@ss 17.02.2015 14:47

No jasne. Opinie napiałeś, aby udowodnić swoją racje bytu u konkurencji? Jesteś mega oblatany. Nie byłeś ,nie widziałeś, a się wymądrzasz.

lllll

(usunięte przez administratora) I TA NAZWA ŻE SĄ PRODUCENTEM buhahahahah P.S FIRMA "KRZAK" zwykły pośrednik z wątpliwą jakością towaru.o nadrukach i certyfikatach nie wspomnę !!!

Zostaw opinię o MODERNO MUNDO SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MODERNO MUNDO SP. Z O.O.