Emzet Namioty

Bogucin

Opinie o Emzet Namioty

Володимир

Розмір заробітку знаходиться в цій компанії і чи потрібно працювати

Mr Nobody

Pracowałem w Emzet Namioty jakiś czas. Jeżeli nakulasz z 300h w miesiącu to zarobki nawet ok ale dla kawalera :) Montaże prawie ciągle w delegacjach, obiady po dźwigu a do hotelu wracasz wykończony. Jeżeli nie ma delegacji to do domu wracasz po nocach. POZDRAWIAM wytrwałych pracownikówa w szczególności montażystów! Oraz EL Komendante hehe :)

elkomendante
@Mr Nobody 17.10.2017 19:46

Piotrek nie obiad po dźwigu tylko śniadanie

zik

Pracowałem tam pare lat...atmosfera ok ale z zarobkami troszkę gorzej.Jesli uważasz ze pieniadze to nie wszystko to szczerze polecam...Latem zarabiasz a zimą wegetujesz...pozdrawiam wytrwałych monterów.

gosc

Witam w tej firmie jesteś( usunięte przez administratora ) na czym świat stoi Po pierwsze kierownik przy zatrudnieniu obiecuje złote góry .A wrzeczywistosci zarabiasz 1670 złoty brutto resztę masz wypłacane na umowę zlecenie .Od 7 lat brak jakiej kolwiek podwyżki.Podwyszke masz jedynie obowiązków.

sim

Ciekawią mnie wcześniejsze wypowiedzi, wyglądają na umieszczone celowo i złośliwie. Miałem kontakt z tą firmą nieraz i jestem bardzo zadowolony zarówno z poziomu usług, jak i atmosferą.

konkurent

Już toną! Siedzą po pas(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Emzet Namioty - Bogucin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emzet Namioty