SUN+

Poznań

Opinie o SUN+

jowita

to kwestia pewnie stanowiska jakie obejmiesz. teraz im pewnie zleceń nie brakuje jak stały się modne te takie plenerowe siłownie, zapewne taka firma jak oni ma sporo zleceń takich

Współpracownik

Pracuję dla Sun+ od ponad 6 lat i widzę jak przez ten czas firma rozwinęła się. Właściciele są wymagający, to prawda, ale w dzisiejszych czasach jeśli chce się coś osiągnąć to trzeba się napracować - tak prawda, czy nam się to podoba czy nie - zwłaszcza w sektorze prywatnym. Place zabaw, jak zapewne zauważyliście, to wymagający rynek, a firm konkurencyjnych dużo, dlatego szefostwo stara się trzymać cały czas rękę na pulsie - i chyba nikt się temu nie dziwi? Mnie osobiście dobrze pracuje się z ludźmi, którzy wiedzą czego chcą. Z każdym człowiekiem można dojść do porozumienia, pod warunkiem, że się z nim rozmawia i wyraża swoje potrzeby, wątpliwości, zastrzeżenia. Z Sun+ też tak robię - wiadomo, nie zawsze się zgadzamy, ale od tego jest rozmowa. Ze swojej strony mogę tę firmę polecić, są wymagający, ale cenią czyjąś pracę i uczciwie za nią płacą, na dodatek terminowo, co w tym piękny kraju jest raczej rzadkością.

były pracownik

Jeśli nie chcesz miec czasu prywatnego zatrudnij się w SUN+ ( usunięte przez administratora )Telefony po 22.00 to często spotykana praktyka w owej "firmie". Bardzo nerwowa i stresująca atmosfera(usunięte przez administratora) Stanowczo NIE POLECAM !!!!

Zostaw opinię o SUN+ - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUN+