Maraton

Poznań

Opinie o Maraton

BOS

NIE POLECAM ZAROBKI MARNE ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA .POSZUKUJĄ TYLKO UCZNIÓW LUB STUDENTÓW DO 26 ROKU NAJLEPIEJ Z EKONOMICZNYM AUTEM LUB WŁASNYM ROWEREM .PANI DYSPOZYTORKA BARDZO NIE MIŁA A CO DO WŁAŚCICIELI BRACI TO SZKODA SŁÓW. MOŻECIE PO PARU DNIACH SAMI SIĘ PRZEKONAĆ JAK MACIE CHĘCI TAM PODJĄĆ PRACĘ. POZDRO

Jek

No moim zdaniem bardzo bardzo fajnie się tutaj biznes rozwija, polecam wszystkim którzy chcieliby w jakiś sposób sobie dorobić, bo jak wiadomo poszukuja kurierów aktualnie, a to takie dobre na chwilę

Maraton

Właściciel firmy Maraton zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą jako kurier na krótką rozmowę na której przedstawimy warunki. Proszę dowiadywać się u źródła a nie słuchać plotek.

tym23

jak skończyły się wakacje i spokojne ulice to i paczek przybyło i tez zarobki skoczyły, jest w porządku a jak mój samochód ma awarię to zawsze dają firmówkę

Sent

Macie racjefirma trąbka obiecują dużo ale nic nie dają. Właściciele w sumie sami nie wiedzą co mają robić nie konsultując się że sobą i nie znają się na robocie. Pracowałem przez pół roku zawsze mówili że na następną wypłatę będzie premia nigdy jej na oczy nie widziałem. Ze szczerym sercem odradzał Życzliwy kolega

kiti

ta firma to tylko wykorzystuje ludzi byle ktoś jeździł wiec jak dostajesz wypłatę jedną drugą a zysk zerowy to odchodzisz i przychodzi inny mamiony zarobkami właściciele zero kultury

oszukany

Firma rozliczenia ma z kapelusza nie dostaniecie specyfikacji kursów cennik nie aktualny bo klient ma upusty więc za ile jeździcie tego nie wiecie macie ufać firmie która was wali w rogi nigdy dobrego słowa zawsze źle dyspozytorka jej wyobraźnia skończyła się jak zaczęły się korki w Poznaniu zarobki dla auta doświadczony kurier 2000 brutto na miesiąc rower 1000 NIE POLECAM Ten wpis to zrobił właściciel bo nie znam osoby która tam pracowała i miała inne zdanie niż ja

stary kurier

Bzdura, jeżdżę dla Maratonu od kilku LAT i wszystko jest ok.Kasa w terminie, dobra atmosfera, można się dogadać a że pracy raz mniej raz więcej to każdy kto trochę zna kurierkę wie że to norma.

Zostaw opinię o Maraton - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maraton