Motip Dupli Polska Sp. z o.o.

Psary k/wrocławia

Opinie o Motip Dupli Polska Sp. z o.o.

Motip Dupli Polska

Szanowni Państwo, przerażające jest, kiedy wydawać by się mogło świadome osoby piszą powyższe opinie. Ile w ludziach jest hejtu . Najbardziej przerażające jest , że opinia nie ma służyć innym za przestrogę a jest jedynie uzewnętrznieniem swoistej frustracji, ponieważ kto bliżej zaangażowany w realia firmy nie potwierdzi tych "przerażających faktów" Bardzo współczuje osobom, które odczuwają wewnętrzną potrzebę tak odreagowywać własną niewiedzę, poczucie winy chyba również i po prostu swoje frustracje. Jak łatwo ludziom przychodzi szkalowanie innych inkognito.....

Pomorzanin

Podstawa w tej firmie wynosi 1440zł brutto, czyli około 1000zł "na rękę". Nie wnikam, czy jest to legalne, ale bez wątpienia bardzo źle świadczy to jednak o samej firmie. Takiej podstawy nie dają nawet najgorsze hurtownie w małych miejscowościach. Dobrze zarabiają tam jedynie ludzie, którzy mają teren ustawiony od lat i nie ma co liczyć, że wakaty dotyczą takich właśnie obszarów. Tam, gdzie rekrutują zarobki z premią wahają się od 2500zł w dole sezonu do 3500zł netto w jego szczycie przy realizacji planu i zadań dodatkowych. Auto służbowe jest skarbem, za który po godzinach pracy płaci się jak za taksówkę. W biurze zaś pracują paniusie, które od pierwszego dnia pracy będą starały się uświadomić nowemu pracownikowi, że jest tylko intruzem i zwykłym popychadłem na samym dole drabiny, one zaś wszystko wiedzą lepiej. Praca bez perspektyw tylko dla desperatów.

praca

wynagrodzenie PH to nie sama podstawa chyba?

przerażony

Byłem dziś na rozmowie w Motip Dupli i potwierdzam - zostałem poinformowany, że podstawa wynosi 1440 brutto czyli około jednego tysiąca na rękę. Pytam jak to jest możliwe skoro najniższa krajowa wynosi 1850 brutto czyli około 1355 na rękę? Jak firma, która twierdzi, że jest liderem na rynku, firmą która ma wizję i jest innowacyjna może tak nisko cenić przedstawicieli handlowych, czyli ludzi, dzięki którym właśnie sprzedaję czyli dzięki którym istnieje? O co tu chodzi?

MDP
@przerażony 19.02.2016 17:31

Wymienia Pan składową pensji.... Pensjom PH w Motip Dupli daleeeko do najniższej krajowej. Po raz kolejny niewiedza, niezrozumienie przekłada się we frustrację

Rozmówca

Ciekawy, tak na start to podstawa to śmiech na sali, 1000zł na rękę reszta w premii od sprzedaży min. 3000 tyś do 5000.

Ciekawy

Czy ktoś wie coś konkretnego o tej firmie? Znalazłem dzisiaj ogłoszenie ze szukają przedstawiciela i chciałem się dowiedzieć coś więcej o nich. Sam wiem tyle ze pracował jakiś chłopak dosyć długo i już go nie ma, może ktoś wie coś więcej? Jak płaca i jakie warunki pracy? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Motip Dupli Polska Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.

Zostaw opinię o Motip Dupli Polska Sp. z o.o. - Psary k/wrocławia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motip Dupli Polska Sp. z o.o.