Central Fund of Immovables

Łódź

Opinie o Central Fund of Immovables

juuu

@panna kasia oni proponują do wynajęcia lokale biurowe, handlowo-usługowe, produkcyjne oraz magazynowe w atrakcyjnych miejscach miasta.

Dzidzio

Firma ta fundacja IMMOVABLES mieści się na pl.Zwycięstwa 2 w Łodzi na 2 piętrze. Posiadają kilka pomieszczeń w których prowadzą działalność gospodarczą albo kręcą filmy porno bo to tak wygląda na to. Wchodziły tam jakieś prawie pół nagie kobiety więc ta fundacja trochę podejrzanie wygląda.

Były

To łobuzy - jak mieli przejmować firmę , to przyszli ze swoim dzieckiem - niby tacy ludzcy,a jak spuszczali pracowników to nie powiedzieli nawet przepraszam lub dziękuję. Szujostwo w białych rękawiczkach - co są warci pokazali w Łodzi przed sadem ,a teraz pokazują we Wrocławiu

Zostaw opinię o Central Fund of Immovables - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Central Fund of Immovables