Opinie o Restauracja ,,kresowiak" w Siemiatycze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Restauracja ,,kresowiak". Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Restauracja ,,kresowiak" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja ,,kresowiak" w Siemiatycze

Becia Nowy wpis

Praca na kuchni czy zmywaku po 16 godzin lub więcej za śmieciowe pieniądze które później trudno wyrwać pierwszy dzień pracujesz za darmo jako murzyn jak pamiętam okres próbny w normalnej firmie jest płatny to nie są przedsiębiorcy tylko Dziady bez honoru

Michał Nowy wpis

Hej! Jak oceniacie prace w tej restauracji?

adjoj Nowy wpis

No ale źle nie jest @mRsLaVE, nie wiem czego Ty tak na prawdę oczekiwałeś od pracy w gastronomii. Praca jest ciężka i trzeba przywyknąć plusem natomiast jest na pewno fakt, że kuchnia sama jest bardzo dobra. Klienci zawsze są zadowoleni, dzięki czemu nie ma nieprzyjemności

mikołaj Nowy wpis
@adjoj

Pewnie córka szefa taka rodzina wyzyskiwacze!!!!!!!

mRsLaVE

TU SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO, ZAMIAST LEPIEJ TO JEST JESZCZE GORZEJ:D

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Restauracja ,,kresowiak"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku rolnego R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS

nie polecam!!! lepiej tam nawet nie wchodzić (usunięte przez administratora) w weekendy pracujesz po minimum 20 godz. Ludzie ogar!!!

olewajcie to miejsce!!! (usunięte przez administratora)

nie polecam tam pracować, (usunięte przez administratora)po 12 godzin albo i wiecej za marne pieniądze to i tak sie nasluchasz ze to i to i to nie tak, (usunięte przez administratora)

JASNE PAJAC 1

Ja ta pracowałem od samego początku jako szef kuchni choć kuchni jeszcze nie było sam sprzęt zamawiałem i Megiera ściągnąłem ale po 4 miesiącach zrezygnowałem bo zatrudnienie ludzi było takie kto przyjdzie zatrudniony nie pytając się szefa kuchni pomimo to że (usunięte przez administratora) o której chcieli to przychodzili, kwestia słuchania tam jest UWAGA. ps. KELNERÓW Z TAMTEGO CZASU NIE POLECAM.

nieznany

Nie polecam,(usunięte przez administratora) pracujesz po 300 godzin za marne pieniądze a jak chcesz zrobić przerwe to są głupie komentarze(usunięte przez administratora)

hasziszi

(usunięte przez administratora)nie polecam

klient

Wielki minus dla tych właścicieli nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja ,,kresowiak" - Siemiatycze

• Jak się pracuje w Restauracja ,,kresowiak"?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja ,,kresowiak" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Restauracja ,,kresowiak"