Restauracja ,,kresowiak"

Siemiatycze

Opinie o Restauracja ,,kresowiak"

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@mikołaj, może,napiszesz dlaczego tak uważasz? To dosadne stwierdzenie, więc jak na prawdę wygląda proces zatrudnienia się w restauracji? Mam rozumieć, że na początku pracuje się za niższą stawkę?

adjoj
użytkownik zarejestrowany

No ale źle nie jest @mRsLaVE, nie wiem czego Ty tak na prawdę oczekiwałeś od pracy w gastronomii. Praca jest ciężka i trzeba przywyknąć plusem natomiast jest na pewno fakt, że kuchnia sama jest bardzo dobra. Klienci zawsze są zadowoleni, dzięki czemu nie ma nieprzyjemności

mikołaj
@adjoj 16.05.2016, 22:01

Pewnie córka szefa taka rodzina wyzyskiwacze!!!!!!!

mRsLaVE

TU SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO, ZAMIAST LEPIEJ TO JEST JESZCZE GORZEJ:D

Szukasz pracy?

dobry murdzin

nie polecam!!! lepiej tam nawet nie wchodzić jeden wielki wyzysk a pracy od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i trochę, a w weekendy pracujesz po minimum 20 godz. Ludzie ogar!!!

dobry murzyn

olewajcie to miejsce!!! to jest jeden wielki wyzysk

crazychef

nie polecam tam pracować, szefostwo skąpe, napierdalaj po 12 godzin albo i wiecej za marne pieniądze to i tak sie nasluchasz ze to i to i to nie tak, poganiacze niewolników, wszelakie prawa co do nadgodzin są łamane, pozdrawiam pierwszego szefa kuchni hehe;)

JASNE PAJAC 1

Ja ta pracowałem od samego początku jako szef kuchni choć kuchni jeszcze nie było sam sprzęt zamawiałem i Megiera ściągnąłem ale po 4 miesiącach zrezygnowałem bo zatrudnienie ludzi było takie kto przyjdzie zatrudniony nie pytając się szefa kuchni pomimo to że z wyrokami i o której chcieli to przychodzili, kwestia słuchania tam jest UWAGA. ps. KELNERÓW Z TAMTEGO CZASU NIE POLECAM.

nieznany

Nie polecam, oszukują jak mogą, pracujesz po 300 godzin za marne pieniądze a jak chcesz zrobić przerwe to są głupie komentarze że się opierdalasz

hasziszi

Kłamcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszuści poganiacze [usunięte przez moderatora], nie polecam

ktoś

Kłamcy i złodzieje, uważajcie na nich.

klient

Wielki minus dla tych właścicieli nie polecam.

Zostaw opinię o Restauracja ,,kresowiak" - Siemiatycze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja ,,kresowiak"