Typograf

Września

Opinie o Typograf

gienia

@agnes z całym szacunkiem 1800 zł netto to nie jest dużo...

dido

Znam niektóre osoby z firmy i wiem ze inni mają gorzej od was zawsze sie znajdzie ktoś co narzeka szefowie są dobrzy wymagający ale i sprawiedliwi oraz opiekuńczy a zarobki moze nie sa idealne ale gdzie są ?

jaa

Szkoda gadać, sympatyczna tylko [usunięte przez moderatora], jeżeli chodzi o biuroserwis. [usunięte przez moderatora] to "unika" alkoholu, na tym są najlepsze promocje. A [usunięte przez moderatora] ma swoje dwie strony. Slaba kasa, nie te czasy.

bjd

beznadziejne [usunięte przez moderatora], marna płaca

Zostaw opinię o Typograf - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Typograf