KRUSZER

Jelenia góra

Opinie o KRUSZER

gror

No bo tak jest, że jak się ludziom nie podoba, to przestają pracować @fgro. Więc gdyby było źle to by się zwolnili, a tu się nikt nie zwalnia, więc nie ogarniam, tym bardziej, że podobno jest umowa o pracę.

ZERO - nie znaczy zero w głowie.

Witam wszystkich już obecnych i tych co dopiero dotrą. Ciesze się, że zaczęliście pisać konkretne posty, pomijając co nie które o nie jasnym przesłaniu, o podwójnym dnie. Dziś nic nie dodam, żałuje, ale moja wena twórcza trochę nie jest dysponowana. Ale napisze nie długo rozległy wpis, znów stawiając na szale pracowników i Firmę. To są dwa elementy bez których nie może to wszystko współistnieć. Prawda i tylko prawda to jest najważniejsze........... a że czasami boli, cóż, życie. . . . .

Zostaw opinię o KRUSZER - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRUSZER